Yale SV-4C-2DB4MX CCTV WiFi Kit 2 kamery/1 TB


WiFi Kit 2 kam./1TB, Pohybový senzor, Slot pro paměťovou kartu, Způsob použití: externí, Napájení: 12 V, Smart, Technologie smart ovládání: Wifi. Více info


Cena 9 299 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Set bezdrátových kamer Wi-Fi kamer Yale SV-4C-2DB4MX umožňuje ve vysokém rozlišení živé streamování, záznam a následné zálohování a funkce zpětného přehrávání kdekoliv a odkudkoliv prostřednictvím tabletu či smartphonu. S pomocí zlepšeného nočního vidění a vodotěsnosti získáte jasný obraz v kvalitě 4 M i za snížené viditelnosti nebo špatných povětrnostních podmínek. Jednoduchou montáž, kterou hravě zvládnete sami.

Ovládání prostřednictvím mobilní aplikace

Nechte si posílat upozornění a zaznamenané události vždy když se něco stane. S jednoduchostí ovládejte systém kamer pomocí mobilní aplikace Yale View ve vašem smartphonu nebo tabletu. Systém automaticky spustí záznam, bude-li zjištěna aktivita. Následný záznam a snímky vašeho domu si můžete kdekoliv a kdykoliv přehrát ve vašem smartphonu s pomocí aplikace.

Bezdrátová technologie

Jednoduchá instalace kamerového systému bezdrátové sady Yale Smart Home. Kamery s podporou Wi-Fi se bezdrátově připojují k pevnému disku DVR 1 TB v základní jednotce, což znamená, že vše, co musíte udělat, je připojit sadu kamer do standardní elektrické zásuvky. Jednotka DVR i kamery mají vlastní síťový adaptér. Tím je zvětšena flexibilita pro jejich umístění prakticky kamkoliv, rovněž pokryjete všechny dostupné úhly záběru. Kamery jsou připojeny přes 2× 6 m napájecí kabel (v balení).

Systém inteligentní domácnosti Yale

S centrálou Yale Smart Home HUB mohou všechny produkty podporované aplikací v řadě Yale Smart Living spolupracovat jako součást připojeného systému zabezpečení Smart Home. Kombinací našich inteligentních dveřních zámků, CCTV, IP kamer a domácích alarmů můžete vytvořit Yale zabezpečovací systém, který vyhovuje vaším představám o zabezpečení vašeho domova. To vše můžete následně ovládat jednoduše v celku s aplikací Yale Home.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Slot pro paměťovou kartu Ano
Noční vidění Ano
Rozlišení 1080 Mpx

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Yale SV-4C-2DB4MX CCTV WiFi Kit 2 kamery/1 TB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi