XP-PEN Deco Pro M


Grafický tablet, Velikost aktivní plochy: 279×157 mm, Citlivost přítlaku: 5080, Odchylka pera: 0,25 mm, Konfigurovatelná tlačítka: 8, USB-C, Podporovaný OS: Windows, černá. Více info


Cena 3 199 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 32 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Grafický tablet XP-PEN Deco Pro M s aktivní plochou 279 × 157 mm a dotykovým perem PA1 využijete při kreativní práci.

XP-PEN Deco Pro M

Grafický tablet XP-PEN Deco Pro Mhliníkový kryt o tloušťce pouhých 7 mm. Jeho design v černo-stříbrném provedení odpovídá jeho ladnému tvaru. Pro vaši kreativní práci budete mít k dispozici aktivní plochu o rozměrech 279 × 157 mm, která podporuje 60° náklon pera a 5 080 úrovní přítlaku.

Možnosti ovládání

Zařízení je vybaveno designovým ovládáním se dvěma kolečky a 8 funkčními klávesovými zkratkami, které můžete naprogramovat pro různé programy. Získáte tak rychlý přístup k funkcím specifickým pro danou úlohu.

Dotykové pero PA1

Dotykové pero PA1 vyniká nízkou hmotností a černo-stříbrným designem. Ke svému provozu nepotřebuje žádnou baterii. Jedním kliknutím můžete přepínat mezi režimem pera a gumy, takže můžete pracovat efektivněji.

Připojení a kompatibilita

Spolehlivé připojení zajišťuje port USB-C. Tablet je kompatibilní s operačními systémy Windows 7/8/10, Mac OS X 10.10 a vyššími nebo Android 6.0 a vyššími. Podporuje také práci v aplikacích Photoshop, SAI, Painter, Illustrator, Clip Studio, GIMP, Medibang, Krita, Fire Alpaca a Blender 3D.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva černá

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí XP-PEN Deco Pro M

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi