XP-Pen Deco Pro LW (Gen 2)


Grafický tablet, Velikost aktivní plochy: 279x178 mm, Citlivost přítlaku: 16384, Odchylka pera: 0,5 mm, Bluetooth, Podporovaný OS: Windows 11, černá. Více info


Cena 4 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 43 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Grafický tablet XP-Pen Deco Pro LW (Gen 2) s aktivní plochou 11" x 7" a přiloženým stylusem vám umožní plně se ponořit do kreativní práce.

Štíhlý design

Černý grafický tablet XP-Pen Deco Pro LW (Gen 2) má štíhlé tělo, ve kterém se nachází baterie s kapacitou 3030 mAh a dlouhou výdrží. Přirozenější polohu zápěstí zajišťuje ergonomická opěrka zápěstí X-Edge.

Dostatečná pracovní plocha

Pro své kreativní nápady budete mít k dispozici aktivní pracovní plochu o rozměrech 11" x 7", která nabídne rozlišení 5080 LPI.

Realistický pocit při kreslení

S pasivním dotykovým perem X3 Pro Smart Chip s 16 384 úrovněmi citlivosti na tlak budete moci snadno stínovat, kreslit jemné tahy a zachytit každý detail. Pero má silikonový úchop, který se pohodlně drží a snadno vyměňuje. Při práci jistě oceníte i dvě tlačítka zkratek.

Připojení a kompatibilita

Grafický tablet je vybaven portem USB-C i bezdrátovou technologií Bluetooth. Kabelové připojení je kompatibilní s operačními systémy Windows 7 (nebo novějšími), macOS 10.10 (nebo novějšími), Android 10 (nebo novějšími), Chrome OS 88 (nebo novějšími) a Linux. Připojení Bluetooth je kompatibilní se systémy Windows 10 (nebo novějšími) a macOS 10.10 (nebo novějšími). Zařízení podporuje kreslicí programy Adobe Photoshop, Illustrator, SAI, CDR, Clip Studio Paint, GIMP, Krita, MediBang, FireAlpaca, Toonboom, Maya a Blender3D.

Obsah balení: grafický tablet XP-Pen Deco Pro LW (Gen 2), stylus X3 Pro Smart Chip, pouzdro na pero, 4× standardní hrot, 4× plstěný hrot, přijímač Bluetooth, kabel USB-C na USB-C, kabel USB-A na USB-C a kreslicí rukavice.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva černá

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí XP-Pen Deco Pro LW (Gen 2)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi