Project Cars 2 - Xbox One hra

1 199 Kč ? Ušetříte 17 % 998 Kč

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu.

Hra Project CARS 2 pro Xbox představuje ve svém pokračování ikonické auta ve vzrušujících podmínkách. Hru vytvořili hráči pro hráče a byla testována skutečnými profesionálními závodníky. Nabízí více než 170 licencovaných automobilů od různých výrobců, které jsou vytvořeny v měřítku 1:1 a bohatý výběr tratí ve více než 60 lokalitách. Díky dynamickému počasí a času si můžete užít závod v autentické podobě. Autoři ze studia Slightly Mad Studios vybavili hru množstvím inovací. Vynikne hlavně vylepšený kariérní režim, ve kterém si budete moci zdokonalit své řidičské dovednosti tak, aby se z vás stal profesionál. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 17 %

Popis produktu

Kariérní režim

Druhé pokračování disponuje množstvím novinek a vylepšení. Nabízí vám možnost vypracovat se z nezkušeného řidiče na špičku motosportu. Obsahem tohoto režimu je 29 různých typů závodů, které jsou rozděleny do šesti tříd a pět unikátních disciplín. Čekají vás světové šampionáty, či známé závody jako Le Mans 24 hours, nebo Indy 500. Těšit se můžete i na již známé Invitational Events, kdy máte za své úspěchy i během standarní kampaně přístup k závodům, ale novinkou je, že nyní si je budete moci užít kdykoli a jakkoli často.

Bohatý vozový park

Hra Project CARS 2 má co nabídnout všem milovníkům rychlých aut. Nabídka vozového parku obsahuje vše na co si jen usmyslíte. Budete si moci vychutnat jízdu na GT automobilech, závodních autech a testovacích prototypech, či exotických hyperautomobilech. Více než 170 vozidel různých značek určitě pokryje požadavky všech milovníků závodů. Nebudou chybět ani automobily od značky Ferrari, například 365 GTB4 Competizone, F333 SP či F50 GT.

Realistický zážitek

O autentický pocit při hraní této oblíbené závodní hry se postará její vyspělé technické a grafické provedení. Vývojáři vybavili hru skvělou grafikou, která nabízí opravdu věrný vizuální zážitek. Díky nim si můžete zajezdit na různých propracovaných površích, kromě klasického asfaltu také na blátě, štěrku, či ledu. Celou atmosféru doplňuje dynamické počasí, které zaručí adrenalinový charakter hry. Hra je určena i na e-sport, takže si budete moci změřit své závodní schopnosti is jinými závodními nadšenci.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma Xbox One
  • Typ hry Závodní
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Bandai namco
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: Xbox One
Typ hry: Závodní
Věkové omezení: 3+
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 16 g
Hloubka: 12 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 3391891993586

Všechny parametry

Recenze Project Cars 2 - Xbox One hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Project Cars 2 - Xbox One hra