Popis produktu

Sportovní hra NBA 2K18 je určena pro herní konzole Sony PlayStation 4. Zaujme svým grafickým provedením i množstvím vylepšených funkcí. Autentické chování hráčů a jejich ovládání se postará o skvělý zážitek ze hry. Díky MyPLAYER můžete vytvořit hráče basketbalu, který bude vypadat jako vy. Nastavení jeho hmotnosti a výšky je samozřejmostí. Sestavte svůj tým pomocí vyhrávejte zápasy. S každým výkonem přichází i odměna postup v žebříčku hráčů této hry. S touto další edicí přichází i nový systém pohybu, vylepšený ukazatel střelby a dokonalé zobrazení hráčů úžasném rozlišení.

Vybudujte vlastní hru

Užijte si hraní hry podle vašich představ a budujte kariéru v zápasech NBA. Ovládněte hřiště v režimu Thy Playground Park nebo přejděte obchody a další místa v novém otevřeném prostředí. Vylepšený MyPlayer, systém chování a velký výběr postav, hráčů NBA a ještě více. Vylepšený režim draftu vás postaví před výzvu sestavit nejlepší možný 5členný tým z balíčků, které otevřete před každý kolem. Bojujte i s ostatními uživateli o postup, který vám zajistí lepší odměny.

Cesta k 99

Tato sportovní hra odměňuje uživatele za zlepšení v jejich celkovém hodnocení MyPLAYER bez ohledu na režimy, s nimiž hrajete. Jednotný systém odznaků napříč Pro-Am, Park a kariérou v NBA režimu MyCareer, kombinace vašich atributů, animací a odznaků definuje váš herní styl na vaší cestě k celkovému hodnocení. Vylepšený systém pohybu i ovládání hráčů vás přivedou na novou úroveň, která se blíží realitě. Dynamicky vytváří animace, které maximalizují zážitek ze hry.

Aktualizovaná tvorba hráčů

Spolu s MyPLAYER si vytvoříte hráče podle vašich představ, ať už naskenujete svou tvář pomocí mobilní aplikace MyNBA2K18 nebo se odhodláte k vlastní tvorbě pomocí přednastavených možností. Účesy byly obohaceny o řadu nových variant a tělesná hmotnost a výška jsou nyní přesněji ztvárněné, aby vašemu hráči zajistily unikátní vzhled.

Váš tým, vaše hra

Vytvořte tým s omezeným příjmem a soutěžte s ostatními uživateli podobných schopností v novém sezónním režimu. Finance je třeba rozdělit mezi 13 hráčů, které musíte vybírat strategicky. V každém kole vám budou na základě vašeho výkonu uděleny odměny, takže je třeba si dát záležet na každé hře. Odehrajte všech 30 naplánovaných her s 30 týmy NBA. Během 900 unikátních vazeb vytvořených podle plánu sezóny získáváte body a odměny. Sbírejte karty hráčů, na kterých najdete současné i minulé hvězdy NBA, soutěže v různých online i offline režimech.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Sportovní
Věkové omezení 3+

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí NBA 2K18 Xbox One hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi