NBA 2K18 - Xbox One hra

1 899 Kč ? Ušetříte 58 % 799 Kč

Nákupem získáte 7,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Sportovní hra NBA 2K18 je určena pro herní konzole Sony PlayStation 4. Zaujme vás svým grafickým provedením i množstvím vylepšené. Autentické chování hráčů a jejich ovládání se postarají o skvělý zážitek ze hry. Díky MyPLAYER můžete vytvořit boule basketbalu, který bude vypadat jako vy. Nastavení jeho hmotnosti a výšky je samozřejmostí. Sestavte svůj tím pomocí Mýtě a vyhrávejte zápasy. S každým výkonem přichází i odměna postup v žebříčku hráčů této hry. S touto další edicí přichází i nový systém pohybu, vylepšený ukazatel střelby a dokonalé zobrazení hráčů úžasném rozlišení. Zobrazit celý popis

  • Sleva 58 %

Další varianty produktu

Popis produktu

Vybudujte vlastní hru

Užijte si hraní hry podle vašich představ a budujte kariéru v zápasech NBA. Ovládněte hřiště v režimu Thy Playground Park nebo přejděte obchody a další místa v novém otevřeném prostředí. Vylepšený MyPlayer, systém chování a velký výběr postav, hráčů NBA a ještě více. Vylepšený režim draftu vás postaví před výzvu sestavit nejlepší možní 5-členný tím z balíčků, které před každý kolem otevřete. Bojujte is ostatním uživateli o postup, který vám zjistí lepší odměny.

Cesta k 99

Tato sportovní hra odměňuje uživatelů za zlepšení v jejich celkovém hodnocení MyPLAYER bez ohledu na režimy, s nimiž hrajete. Jednotný systém odznaků napříč Pro-Am, Park a kariérou v NBA režimu MyCareer, kombinace vašich atributů, animací a odznaků definuje váš herní styl na vaší cestě k celkovému hodnocení. Vylepšený systém pohybu i ovládání hráčů vás přivedou na novou úroveň, která se blíží realitě. Dynamicky vytváří animace, které maximalizují zážitek ze hry.

Aktualizovaná tvorba hráčů

Spolu s MyPLAYER si vytvoříte hráče podle vašich představ, ať už naskenujete svou tvář pomocí mobilní aplikace MyNBA2K18 nebo se odhodláte k vlastní tvorbě pomocí přednastavených možností. Účesy byly obohaceny o řadu nových variant a tělesná hmotnost a výška jsou nyní přesněji ztvárněné, aby vašemu hráči zajistili unikátní vzhled. Díky vylepšenému ukazateli střelby, který využívá více bodů zpětné vazby a zajišťuje přesnější načasování pro konzistentnější střely.

Váš tím, vaše hra

Vytvořte tím s omezeným příjmem a soutěžte s ostatními uživateli podobných schopností v novém sezónním režimu. Finance je třeba rozdělit mezi 13 hráčů, kterých musíte vybírat strategicky. V každém kole vám budou na základě vašeho výkonu uděleno odměny, takže je třeba si dát záležet na každé hře. Odehrajte všech 30 naplánovaných her s 30 tímy NBA. Během 900 unikátních vazeb vytvořených podle plánu sezóny získáváte body a odměny pro Mýtě. Sbírejte karty hráčů, na kterých najdete současné i minulou hvězdy NBA, soutěže v různých online i offline režimech.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma Xbox One
  • Typ hry Sportovní
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: 2k sports
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: Xbox One
Typ hry: Sportovní
Věkové omezení: 3+
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 16 g
Hloubka: 12 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 5026555359221

Všechny parametry

Recenze NBA 2K18 - Xbox One hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k NBA 2K18 - Xbox One hra