Middle-Earth: Shadow of War - Xbox One hra

1 799 Kč ? Ušetříte 63 % 666 Kč

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 6,66 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Hra pre Xbox One Middle-Earth: Shadow of War vás opět zavede do bojem zmítané Středozemě. Hra navazuje na hru Middle-Earth: Shadow of Mordor a její děj je vsazen někde mezi Hobitem a Pánem prstenu. Můžeme se znovu těšit na známého hrdinu Taliona, který v sobě nese ducha elfského krále Celebrimbora. Cestou potkáte více či méně známé postavy a ocitnete se na místech známých z filmů. Chybět nebude Nemesis systém, díky kterému každý čin hráčů ovlivní a upraví celý svět. Vašim jediným cílem bude překonání všech nástrah a zabránit vzestupu Pána temnoty Saurona a jeho nazgulů. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 63 %

Popis produktu

Zpět v Středozemi

Už ze samotného titulu vyplývá děj celé hry, který se bude točit kolem blížící se války. Zabránit se jí pokusí nám již známá hrdina Talion, bývalý kapitán Gondoru. Ten v sobě nese ducha elfa Celebrimbora, který v minulosti vytvořil prsteny moci. Ačkoli jsou to dvě mysli v jednom těle, každý z nich oplývá vlastními schopnostmi, čili se můžeme těšit například na elfskou magii. Klíčovým se stane Celebrimborův plán ukovat nový prsten moci.

Vylepšený Nemesis systém

Vývojáři vsadili na Nemesis systém osvědčený z Shadow of Mordor i v tomto pokračování, přičemž ho ještě více zdokonalili. Tentokrát je tato personalizace aplikována na celý svět, a tak každé vaše rozhodnutí a čin ve hře ovlivní celý svět. Díky němu se mezi vámi a vašimi nepřáteli vybuduje vztah, a oni budou schopni adaptovat se, zvyknout si na vaši taktiku a podle ní zvolit tu svou. Zajišťuje unikátní nepřátele, kteří mají silné ale i slabé stránky, osobnost či osobité zvyklosti.

Buduj armádu

Middle-Earth: Shadow of War přináší ještě větší boje s početnějšími armádami na obou stranách. No a v Talionově armádě nečekejte žádné rytíře v lesklé zbroji. Armádu budete budovat ze skřetů pod vedením Bright Lorda. Novinkou je vylepšené dobývání pevností, při kterém budete myslet na všechny faktory a překvapí vás i nový unikátní scénář obléhání. Bonusy a výbavu získáváte splněním určité výzvy, což ovlivňuje vaše schopnosti a dovednosti.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma Xbox One
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Warner bros
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnosť obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 16 g
Hloubka: 12 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 5051892209403

Všechny parametry

Recenze Middle-Earth: Shadow of War - Xbox One hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Middle-Earth: Shadow of War - Xbox One hra