Xiaomi Yeelight Wireless noční svítidlo

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 15,14 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Noční svítidlo Xiaomi Yeelight Wireless je zároveň i nabíječkou na mobil. Bezdrátová nabíječka využívá moderní Qi technologii. Dokáže pracovat s nabíjecím výkonem až 10 W. Svítidlo nabízí dva různé režimy osvětlení. Studené bílé světlo s teplotou 5000 K a teplé žluté světlo s teplotou 2700 K. Svítilna funguje prostřednictvím vnitřní lithium-iontové baterie. Díky ní vydrží svítit až 24 hodin. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Elegantní design

Elegantní a jednoduchý design nočního světla skvěle zapadne do stylu vašeho domova. Noční světlo má několik zabudovaných funkcí, které zajišťují bezpečné používání. Podložka může nabíjet širokou škálu mobilních telefonů.

Rozzáří vaši domácnost

Noční světlo lze odejmout z podložky, abyste mohli rozzářit rozličná místa ve Vaší domácnosti. Odjímatelná část je magnetická. Nabíjecí podložka se automaticky vypne při kontaktu s neznámým kovovým objektem.

Noční svítidlo a nabíječka v jednom

Noční svítidlo XIAOMI Yeelight Wireless je zároveň i nabíječkou na mobil. Bezdrátová nabíječka využívá moderní Qi technologii, která předává energii prostřednictvím elektrické indukce. Bezdrátová nabíječka také podporuje funkci rychlého nabíjení. Dokáže pracovat s nabíjecím výkonem až 10 W.

Dva různé režimy

Svítidlo nabízí dva různé režimy osvětlení. Studené bílé světlo s teplotou 5000 K které je ideální pro čtení, nebo teplé žluté světlo s teplotou 2700 K, které se hodí jako jemné noční osvětlení. Svítilna je také vybavena stabilními protiskluzovými nožičkami.

Skvělá výdrž

Svítidlo funguje prostřednictvím lithium-iontové baterie, která se pyšní kapacitou 500 mAh. Noční světlo má profesionální optický design, který k osvětlení Vaší domácnosti využívá teplé světlo. Noční světlo se plně nabije za 3 až 4 hodiny a na jedno nabití nabízí až 11 hodin studeného světla a 24 hodin teplého světla.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Max.výkon svět.zdroje 5 W
  • Způsob upevnění stojan
  • Napětí 12

Další vlastnosti

Značka: Xiaomi
Max.výkon svět.zdroje: 5 W
Způsob upevnění: stojan

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 22,5 cm
Hmotnost: 140 g
Výška: 7,1 cm
Délka: 8,1 cm

Obsah balení

Obsah balení: kabel micro USB

Lampy

Světelný zdroj: LED žárovka

Energetické údaje

Napětí: 12

Ostatní

Kód produktu: YLYD0801

Všechny parametry

Recenze Xiaomi Yeelight Wireless noční svítidlo

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Xiaomi Yeelight Wireless noční svítidlo