Xiaomi Yeelight Wireless noční svítidlo


Max.výkon svět.zdroje: 5 W, Způsob upevnění: stojan, Napětí: 12 V,


Cena 899 Kč

Sleva 41 % z ceny doporučené výrobcem: 1 513,84 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 8,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Popis produktu

Noční svítidlo Xiaomi Yeelight Wireless je zároveň i nabíječkou na mobil. Bezdrátová nabíječka využívá moderní Qi technologii. Dokáže pracovat s nabíjecím výkonem až 10 W. Svítidlo nabízí dva různé režimy osvětlení. Studené bílé světlo s teplotou 5 000 K a teplé žluté světlo s teplotou 2 700 K. Svítilna funguje prostřednictvím vnitřní lithium-iontové baterie. Díky ní vydrží svítit až 24 hodin.

Elegantní design

Elegantní a jednoduchý design nočního světla skvěle zapadne do stylu vašeho domova. Noční světlo má několik zabudovaných funkcí, které zajišťují bezpečné používání. Podložka může nabíjet širokou škálu mobilních telefonů.

Rozzáří vaši domácnost

Noční světlo lze odejmout z podložky, abyste mohli rozzářit rozličná místa ve vaší domácnosti. Odnímatelná část je magnetická. Nabíjecí podložka se automaticky vypne při kontaktu s neznámým kovovým objektem.

Noční svítidlo a nabíječka v jednom

Noční svítidlo Xiaomi Yeelight Wireless je zároveň i nabíječkou na mobil. Bezdrátová nabíječka využívá moderní Qi technologii, která předává energii prostřednictvím elektrické indukce. Bezdrátová nabíječka také podporuje funkci rychlého nabíjení. Dokáže pracovat s nabíjecím výkonem až 10 W.

Dva různé režimy

Svítidlo nabízí dva různé režimy osvětlení. Studené bílé světlo s teplotou 5 000 K, které je ideální pro čtení, nebo teplé žluté světlo s teplotou 2 700 K, které se hodí jako jemné noční osvětlení. Svítilna je také vybavena stabilními protiskluzovými nožičkami.

Skvělá výdrž

Svítidlo funguje prostřednictvím lithium-iontové baterie, která se pyšní kapacitou 500 mAh. Noční světlo má profesionální optický design, který k osvětlení vaší domácnosti využívá teplé světlo. Noční světlo se plně nabije za 3 až 4 hodiny a na jedno nabití nabízí až 11 hodin studeného světla a 24 hodin teplého světla.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Max.výkon svět.zdroje 5 W
Způsob upevnění stojan
Napětí 12 V

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Xiaomi Yeelight Wireless noční svítidlo

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno