Xiaomi Yeelight duální senzorové svítidlo

  • Sleva 47 %

Druh patice: nemá, Napětí: 220-240 V,


Cena 699 Kč

Sleva 47 % z ceny doporučené výrobcem: 1 317,39 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 6,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Popis produktu

Stropní svítidlo Xiaomi Yeelight LED je vybaveno infračerveným senzorem, který automaticky rozsvítí světlo při identifikaci pohybu. Po rozsvícení zůstane svítidlo v provozu po dobu 60 sekund. Svítilna přináší jas s intenzitou 670 lm. Svítidlo je konstruováno tak, aby do jeho nitra nemohl vniknout žádný hmyz. Kryt osvětlení je vyroben z ekologického akrylového skla, které výborně propouští světlo. Kryt osvětlení je vyroben z ekologického akrylového skla, které výborně propouští světlo.

Automatické rozsvícení

Stropní svítidlo Xiaomi Yeelight LED tvaru kruhu s průměrem 25 cm je výbornou volbou pro osvětlení balkonu, terasy nebo vstupní haly domu. Svítidlo je vybaveno infračerveným senzorem, který automaticky rozsvítí světlo při identifikaci pohybu. Svítidlo využívá speciální světelný senzor, který dokáže rozpoznat, zda je tma nebo světlo. Pokud identifikuje pohyb ve tmě, světlo automaticky rozsvítí, za denního světlo se svítidlo nerozsvítí.

Moderní LED technologie

Po rozsvícení zůstane svítidlo v provozu po dobu 60 sekund, poté se opět samo vypne. Svítidlo využívá moderní LED technologii, která vám přinese vždy spolehlivé osvětlení. Svítilna přináší jas s intenzitou 670 lm.


Odolná konstrukce

Svítidlo je konstruováno tak, aby do jeho nitra nemohl vniknout žádný hmyz. Konstrukce je napevno uzavřená, takže komáři, mušky ani můry nemají šanci. Kryt osvětlení je vyroben z ekologického akrylového skla, které výborně propouští světlo.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Druh patice nemá
Napětí 220-240 V

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Xiaomi Yeelight duální senzorové svítidlo

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno