Xiaomi Yeelight LED Ceiling Light 480 (White)

V současné době není produkt dostupný a od dodavatele nemáme upřesněn datum dodání. Pokud máte o produkt zájem, vložte si hlídání změny dostupnosti skrze naši funkci Hlídací pes skrze který vám dáme vědět o naskladění produktu hned jak k tomu dojde.
Mám zájem

Stropní svítidlo Xiaomi LED Ceiling Light 480 nabízí inteligentní osvětlení ovládání na dálku prostřednictvím mobilu. Svítidlo disponuje vlastním Wi-Fi modulem. Svítidlo také podporuje systémy hlasového ovládání Amazon Alexa a Google Assistant. Pomocí mobilu si můžete korigovat teplotu osvětlení v místnosti. Díky světelným RGB proužkem máte k dispozici pestrou paletu barev. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Inteligentní osvětlení

Stropní svítidlo Xiaomi Yeelight LED Ceiling Light 480 nabízí inteligentní osvětlení ovládání na dálku prostřednictvím mobilu. Svítidlo disponuje vlastním Wi-Fi modulem, jehož prostřednictvím jej můžete spárovat se smartphonem nebo tabletem s operačním systémem Andorid nebo iOS

Teplota osvětlení

Pomocí mobilu si můžete korigovat teplotu osvětlení v místnosti. Můžete si vybrat studené bílé světlo, nebo teplejší žluté osvětlení. Můžete pracovat s teplotami od 2 700 do 6 000 K. Kromě toho si můžete upravovat i jas a individuální nastavení barvy světla. Díky světelným RGB proužkem máte k dispozici pestrou paletu barev.

Moderní provedení

Design stropního světla byl navržen tak, aby se v krytu neusazoval prach ani hmyz. Velmi jednoduchá je i montáž, která zabere jen pár minut. Instalace je zajištěna šikovným posuvným zámkem, který stačí zaklapnout na své místo.

Hlasové ovládaní

Světlo je kompatibilní s hlasovým ovládáním Amazon Alexa a Google Assistant, můžete ho snadno ovládat hlasem nebo chytrým telefonem. Jedním kliknutím nebo příkazem můžete změnit teplotu barev, jas nebo přizpůsobit přednastavená nastavení, a to i v pohodlí vaší postele. Bezdrátové ovládání Bluetooth také zabraňuje zablokování signálu.

Různé barvy

Světlo nabízí velký prostor osvětlení, různé barvy nálady, nastavitelnou teplotu barev a jas. Nechybí odolnost proti prachu a hmyzu. Podporuje režim měsíčního světla s nastavitelnými odstíny a jasem. Potěší vás jednoduchá montáž i demontáž. Změna nebo čištění světla je hračka.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celkový výkon 32 W
  • Druh patice nemá
  • Světelný tok 2200 Lumen
  • Nastavitelný barevný tón Ano

Další vlastnosti

Značka: Xiaomi
? Smart: Ano
Celkový výkon: 32 W
Druh patice: nemá
Životnost žárovky: 25000 hod.
Barva světla: proměnná
Stmívatelné: Ano
Světelný tok: 2200 Lumen

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 480 mm
Výška: 78 mm
Délka: 480 mm
Hmotnost: 1816 g
Průměr: 480

Obsah balení

Obsah balení: 2x vrut + hmoždinka

Funkce

Nastavitelný barevný tón: Ano

Energetické údaje

Napájení: 220-240

Další parametry

Technologie: Wifi, Bluetooth
Kompatibilní s hlas.asistentem: Amazon Alexa, Google Assistant
Typ SMART produktu: svítidlo
Oblast využítí: Osvětlení

Ostatní

Kód produktu: XD174-WHITE

Všechny parametry

Recenze Xiaomi Yeelight LED Ceiling Light 480 (White)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Xiaomi Yeelight LED Ceiling Light 480 (White)