Xiaomi Yeelight Galaxy Ceiling Light 450 (Starry)

Nákupem získáte 35,43 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Stropní svítidlo Xiaomi Yeelight Galaxy Ceiling Light 450 nabízí inteligentní osvětlení ovládání na dálku prostřednictvím mobilu. Svítidlo disponuje vlastním Wi-Fi modulem. Svítidlo také podporuje systémy hlasového ovládání Amazon Alexa a Google Assistant. Pomocí mobilu si můžete korigovat teplotu osvětlení v místnosti. Díky světelným RGB proužkem máte k dispozici pestrou paletu barev. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Inteligentní osvětlení

Stropní svítidlo Xiaomi Yeelight Galaxy Ceiling Light 450 nabízí inteligentní osvětlení ovládání na dálku prostřednictvím mobilu. Svítidlo disponuje vlastním Wi-Fi modulem, jehož prostřednictvím jej můžete spárovat se smartphonem nebo tabletem s operačním systémem Andorid nebo iOS. Stačí si stáhnout aplikaci. Svítidlo také podporuje systémy hlasového ovládání Amazon Alexa a Google Assistant.

Teplota osvětlení

Pomocí mobilu si můžete korigovat teplotu osvětlení v místnosti. Můžete si vybrat studené bílé světlo, nebo teplejší žluté osvětlení. Můžete pracovat s teplotami od 2 700 do 6 000 K. Kromě toho si můžete upravovat i jas a individuální nastavení barvy světla. Díky světelným RGB proužkem máte k dispozici pestrou paletu barev pro osvětlení stropu.

Moderní provedení

Design stropního světla byl navržen tak, aby se v krytu neusazoval prach ani hmyz. Velmi jednoduchá je i montáž, která zabere jen pár minut. Instalace je zajištěna šikovným posuvným zámkem, který stačí zaklapnout na své místo.

Nastavitelná teplota barev osvětlení místnosti

Přizpůsobte si teplotu barev od 2700 K do 6000 K. Barvy pod 3200 K vydávají teplou záři, 3300 - 5300 K nabízí neutrální světlo pro příjemnou a klidnou náladu. Nastavení nad 5300 K zobrazuje chladné světlo, které lidem pomáhá se soustředit.

Náladové světlo

Náladové světlo v horní části se skládá z vysoce výkonných a kvalitních RGB světelných proužků. Jednoduché přepínejte svou barevnou volbu na osvětlení stropu, jak je oceánská modrá, zářící červená nebo sluneční svit žlutá.

Režim měsíčního světla

Podporuje režim měsíčního světla s nastavitelnými odstíny a jasem. Galaxy v měsíční náladě je ideální pro noční život, protože může vydávat měkkou, pohodlnou záři, která není na očích příliš jasná.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celkový výkon 32 W
  • Druh patice nemá
  • Světelný tok 2200 Lumen
  • Nastavitelný barevný tón Ano

Další vlastnosti

Značka: Xiaomi
? Smart: Ano
Celkový výkon: 32 W
Druh patice: nemá
Životnost žárovky: 25000 hod.
Barva světla: proměnná
Stmívatelné: Ano
Světelný tok: 2200 Lumen

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 450 mm
Výška: 78 mm
Délka: 450 mm
Hmotnost: 1816 g
Průměr: 450

Obsah balení

Obsah balení: 2x vrut + hmoždinka

Funkce

Nastavitelný barevný tón: Ano

Energetické údaje

Napájení: 220-240

Další parametry

Technologie: Wifi, Bluetooth
Kompatibilní s hlas.asistentem: Amazon Alexa, Google Assistant
Typ SMART produktu: svítidlo
Oblast využítí: Osvětlení

Ostatní

Kód produktu: XD162-STARRY

Všechny parametry

Recenze Xiaomi Yeelight Galaxy Ceiling Light 450 (Starry)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Xiaomi Yeelight Galaxy Ceiling Light 450 (Starry)