Xiaomi Smart Band 8 černý

  • Sleva 10 %

Fitness náramek, Amoled displej, Počet dní výdrže baterie: 16, Bluetooth, Vodovzdornost: voděodolný, Funkce: senzor tepové frekvence, gyroskop, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, měření vzdálenosti, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Cena 899 Kč

Sleva 10 % z předcházející ceny: 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 9 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,7 / 5

91.4% Kvalita
Výborná

97.1% Hodnota za peníze
Výborná

7 nákup

Zobrazit 7 recenzí

Popis produktu

Fitness náramek Xiaomi Smart Band 8 v černém provedení disponuje 1,62" AMOLED displejem se 60Hz obnovovací frekvencí, odolností vůči vodě 5 ATM, rychloupínacím mechanismem a mnoha funkcemi pro monitorování vašeho zdraví či sportovního výkonu.

Elegantní design

Xiaomi Smart Band 8 je inovativní fitness náramek s elegantním designem a širokou škálou funkcí, které z něj dělají skvělého společníka pro váš aktivní a zdravý životní styl. Jeho plynulý displej s vysokou obnovovací frekvencí 60 Hz zajišťuje plynulý a poutavý zážitek při používání ovládacích prvků a gest. Displej se dokonale přizpůsobuje svému okolí a chrání tak vaše oči. Nový design náramku je díky mechanismu rychlého uvolnění řemínku jako stvořený pro rychlou změnu stylu. Jeho tělo s kovovou povrchovou úpravou je nyní k dispozici ve dvou nových barvách - šampaňské zlaté a grafitově černé.

Více než 200 různých ciferníků

Náramek je vyroben z měkkého a voděodolného materiálu TPU, takže je vhodný pro jakýkoli druh sportu včetně plavání. Jeho barevné varianty umožňují přizpůsobit jej vašemu osobnímu sportovnímu stylu. Díky více než 200 různým ciferníkům a stále zapnutému displeji můžete vyjádřit svůj jedinečný styl a oblečení. S ciferníky Little-Egg můžete překonat nudu a zabavit se při různých aktivitách. Tento náramek je také chytře propojen s vaším chytrým telefonem, což umožňuje rychlé párování, upozornění na zprávy a další funkce.

Více než 150 sportovních režimů

Xiaomi Smart Band 8 nabízí také více než 150 sportovních režimů, takže si můžete vybrat přesně ten, který vám vyhovuje. Kromě sledování aktivity a cvičení poskytuje Xiaomi Smart Band 8 komplexní nepřetržité monitorování zdravotního stavu. Automaticky sleduje váš srdeční tep a upozorňuje vás na neobvyklou srdeční aktivitu. Pomáhá také zlepšit kvalitu spánku díky vědeckému monitorování spánku a monitorování stresu s automatickým upozorněním na relaxaci.

Dlouhá výdrž baterie

Náramek nabízí nový způsob rychlého nabíjení a dlouhou výdrž baterie. Díky vylepšené baterii vydrží až 16 dní při běžném používání a až 6 dní s aktivním displejem Always-On, takže se můžete soustředit na to, co je pro vás důležité. Xiaomi Smart Band 8 je navíc voděodolný až do 5 ATM, takže ho můžete nosit i při plavání. Díky specifikacím, jako je 1,62" AMOLED displej, vysoká čistota obrazu a různé senzory, je tento náramek skvělým společníkem pro aktivní a zdravý životní styl. Díky podpoře aplikace Mi Fitness a připojení Bluetooth 5.1 BLE je Xiaomi Smart Band 8 skvělým společníkem pro každého, komu záleží na jeho zdraví a životním stylu. Obsah balení obsahuje chytrý náramek Xiaomi Smart Band 8, uživatelskou příručku a nabíjecí kabel.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vodovzdornost voděodolný
Funkce měření vzdálenosti, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Výdrž baterie v dnech 16

Hodnocení

4,7 / 5

7 recenzí Xiaomi Smart Band 8 černý

91.4% Kvalita
Výborná

97.1% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Karel

6. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Cena
  • Spolehlivost
  • Nové řešení pásku není dobré - rozepíná se

Až na způsob zapínání pásku jde o fajn produkt


Jaroslav

2. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VynikajicíBohumil

19. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíPetr

26. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Dost funkcí.
  • Zatím nic.

V obchodě skvělá komunikace.