Xiaomi Yeelight Sensor Nighlight

  • Sleva 45 %

Životnost žárovky: 25000 hod., Barva světla: teplá bílá, Umístění svítidla: Visící, Výkon dodávané žárovky: 0.25 W,


Cena 499 Kč

Sleva 45 % z ceny doporučené výrobcem: 903,28 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 4,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Popis produktu

Automatické noční světlo Xiaomi Yeelight Sensor Nighlight vám zajistí vždy skvělou viditelnost. Noční světlo je vybaveno světelným senzorem a PIR čidlem, které ho automaticky aktivují při zaznamenání pohybu. Stačí se k světlu přiblížit na 5-7 metrů. Světlo dokáže pracovat při teplotách od -10 °C až do +40 °C. Na výběr budete mít ze dvou světelných režimů. První režim nabízí jas 0,7 lm a druhý 3,8 lm.

Vždy skvělá viditelnost

Automatické noční světlo Xiaomi Yeelight Sensor Nighlight vám zajistí vždy skvělou viditelnost. Můžete ho umístit na schody, skříň nebo do chodby. Noční světlo je vybaveno světelným senzorem a PIR čidlem, které ho automaticky aktivují při zaznamenání pohybu. Stačí se k světlu přiblížit na 5-7 metrů a samo se rozsvítí na 15 sekund.

Snadná instalace Sensor Nighlight

Noční světlo disponuje šikovným integrovaným háčkem, se kterým ho jednoduše zavěsíte. Můžete také využít pevnou lepicí pásku 3M. Světlo dokáže pracovat při teplotách od -10 °C až do +40 °C, takže jej můžete umístit i v chladné garáži či altánku.

2 světelné režimy

Na výběr budete mít ze dvou světelných režimů. První režim nabízí jas 0,7 lm a druhý 3,8 lm. Můžete si tak nastavit, jak intenzivní světlo potřebujete. Zvolením nižšího jasu prodloužíte výdrž baterie. V režimu nižšího jasu dosahuje až 12 měsíců a v režimu 3,8 lm dosahuje 6 měsíců.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Životnost žárovky 25000 hod.
Barva světla teplá bílá
Umístění svítidla Visící
Výkon dodávané žárovky 0.25 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Xiaomi Yeelight Sensor Nighlight

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno