Xiaomi Redmi Buds 5 Pro bílá


Bezdrátová sluchátka, Vestavěný mikrofon, Výdrž baterie: 10 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 38 h, Ovládání přehrávání, Dosah: 10 m, Aktivní tlumení hluku, Frekvenční rozsah: 20 - 20000 Hz, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info

Barva


Cena 1 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 18 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi Buds 5 Pro disponují certifikací Hi-Res, krytím IP54, aktivním potlačením hluku (ANC), transparentním režimem, technologií Bluetooth 5.3 s podporou kodeku LDAC a výdrží baterie až 10 hodin (s nabíjecím pouzdrem až 38 hodin).

Xiaomi Redmi Buds 5 Pro

True wireless sluchátka Xiaomi Redmi Buds 5 Pro v bílém provedení zaujmou stylovým designem a vynikající kvalitou zvuku. Jejich nošení bude mimořádně pohodlné, neboť každé sluchátko váží pouhých 5,1 g. Pokud vám nevyhovuje střední velikost špuntů, můžete si vybrat ze dvou dalších velikostí (S + L). Díky odolnosti proti vodě a prachu IP54 jsou vhodná i pro ty, kteří sportují nebo cvičí.

Kvalitní zvuk

Sluchátka Redmi Buds 5 Pro mají certifikaci Hi-Res Audio Wireless a Bluetooth 5.3 s podporou kodeku LDAC. Tento audio kodek se vzorkovací frekvencí až 24bit/96kHz dokáže přenášet zvuk s minimální ztrátou kvality. Pokud vaše zařízení tento kodek nepodporuje, jsou k dispozici také dva další kodeky – AAC a SBC. Konstrukce sluchátek využívá 11mm basový měnič s titanovou membránou a 10mm keramický výškový měnič, který poskytuje vynikající zvuk ve všech frekvenčních pásmech bez ohledu na to, jaký hudební žánr preferujete.

Nerušený poslech hudby a telefonování

Se sluchátky Redmi Buds 5 Pro můžete nerušeně poslouchat hudbu a telefonovat, ať už jste v kanceláři, knihovně, posilovně nebo restauraci. Technologie aktivního potlačení hluku (ANC) pokrývá širší rozsah frekvencí hluku a účinně snižuje okolní hluk až o 52 dB. Schopnost potlačení hluku byla ve srovnání se sluchátky Redmi Buds 4 Pro zvýšena téměř trojnásobně. V mobilní aplikaci je navíc k dispozici personalizované potlačení hluku, které se přizpůsobí vašim uším.

  • Light Mode: Tento režim je optimální, pokud se nacházíte v prostorách s nižší hladinou hluku, například v kanceláři nebo knihovně.
  • Balanced Mode: Tento režim je optimální, pokud se nacházíte v místech se střední úrovní hluku, např. na ulici, v tělocvičně nebo v baru.
  • Deep Mode: Tento režim je optimální, pokud se nacházíte v oblasti s vysokou hladinou hluku, například na vlakovém nádraží nebo na letišti.

Režim propustnosti

Chcete při poslechu hudby slyšet, co se děje ve vašem okolí? Režim Transparency Mode vám umožní slyšet zvuky kolem vás, včetně osob ve vašem okolí. K dispozici jsou tři režimy propustnosti – standardní, režim zesílení hlasu a režim zesílení okolního zvuku. Režim zesílení hlasu je užitečný, když potřebujete s někým mluvit. Režim zesílení okolního hluku je ideální pro ty, kteří pracují v rizikovém prostředí.

Dlouhé hodiny poslechu

Sluchátka Redmi Buds 5 Pro vás překvapí nejen skvělou kvalitou zvuku, ale také vynikající výdrží baterie. S vypnutým ANC získáte až 10 hodin poslechu hudby. V případě, že potřebujete mít funkci ANC zapnutou, je tato doba přibližně 7 hodin. Spolu s nabíjecím pouzdrem získáte až 38 hodin poslechu. Pokud se sluchátka vybijí, stačí 5 minut nabíjení, aby se výdrž baterie sluchátek prodloužila přibližně o 2 hodiny.

Snadné ovládání

Díky dotykovému panelu na sluchátku můžete snadno a rychle aktivovat ANC, přepínat skladby, pozastavit přehrávání, přijmout hovor a mnoho dalšího.

Konektivita

Bezplatná aplikace Xiaomi Earbuds je k dispozici pro zařízení se systémy iOS a Android. V této aplikaci si můžete přizpůsobit ANC, dotykové ovládání, ekvalizér a mnoho dalšího. Sluchátka také umožňují připojení ke dvěma zařízením současně a následné přepínání mezi nimi. Díky tomu můžete sledovat videa na tabletu a zároveň přijímat příchozí hovory. Nechybí ani podpora rychlého párování Google Fast Pair se zařízeními se systémem Android.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
NFC Ne
Styl nošení do uší
Výdrž batérie 10 hod.

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Xiaomi Redmi Buds 5 Pro bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi