Xiaomi Ninebot Mini WHI

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Staňte se mistrem za 3 minuty

Xiaomi Ninebot Mini je navržen tak jednoduše, abyste nemuseli trávit dlouhé hodiny nácvikem a mohli začít hned. Prostě se na něj postavte a během několika minut z vás bude profík. Ergonomický design tohoto vozu v sobě zahrnuje mnoho precizních senzorů, které zachytí i nejjemnější pohyby, a to až 200-krát za sekundu, a postarají se tak, abyste zůstali celou dobu v rovnováze. Inovativní řídící jednotka Leansteer, ovládaná koleny vám umožní snadno a přesně Ninebot řídit, takže se stabilitou nebude nejmenší problém.

Lehký a kompaktní hoverboard

Váží pouhých 12,8 kg a snadno se vám vejde do kufru auta. Bude přenosný a skladný, aby se vám snadno nesl. Jeho design je pečlivě promyšlený do posledního detailu - řídící jednotka, kterou se s Ninebot Mini ovládá, vám také poslouží jako pohodlné držadlo při jeho přenášení. Takže máte další záminku, proč si ho vzít s sebou na víkend nebo si ho uložit do auta, abyste ho měli vždy po ruce.

4 x rychlejší než chůze

Ninebot Mini je možná malý, ale svým výkonem předčí všechna očekávání. Dokáže jet rychlostí až 16 km/h, což je 4-násobek rychlosti běžné chůze. Můžete s ním dokonce vyjít až 15° svah a poradí si i s rozličnými podmínkami na silnici, a to aniž by ztratil cokoliv ze své bezpečnosti či stability. Ninebot vás překvapí svou stabilitou a výkonem, který je zajišťován dvěma motory s celkovým výkonem 700 W a okamžitým výkonem až 2000 W. Výkonem může skoro rovnat motorce, ale s mnohem nižší úrovní hluku a také mnohem jednodušší údržbou.

Odemknutí i ovládání pomocí vašeho telefonu*

Ninebot Mini lze snadno ovládat přes Bluetooth z vašeho telefonu. Telefon vám neslouží jen jako klíč - jakmile se zamčený Ninebot Mini někdo pokusí ukrást, spustí se alarm vozítka a varování přijde také na váš telefon. Podívejte se na obrazovce přístrojové desky na svou aktuální rychlost nebo Ninebot použijte jako obří auto na dálkové ovládání. Má také vestavěný diagnostický mechanismus, který vás upozorní na jakékoliv nalezené odchylky a navrhne vhodný způsob řešení. Pravidelně vám budou chodit aktualizace firmwaru a nastavení si můžete přizpůsobit podle svých preferencí.
*Aplikace pro Ninebot Mini je kompatibilní pouze se zařízeními s operačními systémy Android 4.3 nebo vyšším a iOS 7.0 a vyšší.

Protiskluzové pneumatiky a ráfky ze slitiny hořčíku

Pro bezpečí a pohodlí uživatelů jsou kvalitní pneumatiky a ráfky zásadní. Ninebot Mini má 10,5" kola s dušovými pneumatikami plněnými vzduchem, zajišťujícími prvotřídní odolnost vůči nárazům. Tyto pneumatiky mají také speciálně navržen vzorek, který při jízdě skvěle vyrovnává nárazy a pohlcuje otřesy. Ve srovnání s jízdou na typicky používaných 6" nebo 8" kolech je tak jízda mnohem hladší s viditelně lepšími tlumícími účinky.

Rám vyroben ze slitiny hořčíku

Ninebot Mini je vyroben ze slitiny hořčíku, běžně používané v letectví, protože je ultra lehká a velmi odolná. Samotný rám z hořčíkové slitiny váží jen 0,6 kg, skvěle pohlcuje nárazy, je pružný, výborně rozkládá teplo a zvládne odolat ještě vyšším zátěžím než slitiny hliníkové. Rám je také natřen ochrannou vrstvou, která je odolná vůči korozi a bez problémů tak přežije jakoukoliv cestu.

Snadno se přizpůsobí cestě

S Ninebot Mini Vás při každé cestě čekají nová dobrodružství. Snadno zdolá svah se sklonem až 15° i drobné překážky. Samotný motor by k zajištění celkové stability a bezpečí nestačil, proto má speciálně navržený algoritmus dynamického výkonu, který automaticky identifikuje podmínky a terén, na kterém se pohybujete, a dynamicky pak dané situaci přizpůsobí váš okamžitý výkon. Když se přiblížíte k překážce, výkon se okamžitě zvýší. Tím se zvýší i stabilita Ninebot Mini, takže můžete přes překážku bez problémů projít. Vozidlo má 9 cm vysoký podvozek a pečlivě zkonstruovány podložky absorbující nárazy, což výrazně snižuje náhlé otřesy. Ninebot také získal certifikát stupně krytí IP54, což zaručuje, že na něm lze jezdit iv dešti.

Kombinuje v sobě bezpečnost a skvělý vzhled

Automatický systém rozsvícení barevných LED světel se skládá z předních světel a koncových LED světel. Celý systém svícení byl navržen pro vaši bezpečnost, ale je také nečekaně vizuálně působivý. Přední světla s dosvitem až 5 m vám posvítí na cestu. 2 zadní světla při výchozím nastavení svítí modře. Při brzdění se ale barva změní na červenou a při zatáčení doleva nebo doprava na žlutou. Nastavte si zadní světla dle svého přání - na výběr máte z více než 16 milionů barevných odstínů a kombinací.

Jízda bez řidiče

Díky Bluetooth si s ním můžete hrát, jakoby se jednalo o obří auto na dálkové ovládání. Ovládejte Ninebot Mini dvěma různými způsoby. Postavte se na něj a rozjeďte se, nebo jej ovládat dálkově přes Bluetooth na vašem telefonu. Otočte ho o 360° a snadno nastavte rychlost i směr pomocí telefonu.

Výdrž baterie až na 22 km

Ninebot Mini má baterii s neuvěřitelnou výdrží až na 22 km jízdu. Tato prodloužená výdrž není zajišťována pouze baterií samotnou, ale také díky šikovnému systému správy jednotky baterií. Ten monitoruje stav nabití každé baterie v konkrétním okamžiku a dále rozkládá zátěž, pokud se některá baterie začíná vybíjet. Také vám automaticky odešle na telefon varování, abyste byli při každé jízdě v bezpečí.

Samoučící mechanismus

Zatímco vy si zdokonalujeme své řidičské umění, Ninebot Mini se průběžně učí také, aby vám jízdu ještě více usnadnil. Tento šikovný samoučící algoritmus je výsledkem kombinace znalostí nashromážděných firmami Ninebot i Segway za více než 10 let působení v oboru. K snímání pohybu vašeho těla vozidlo využívá zabudované senzory, které přesně zachycují váhu, pohyb, rychlost, teplotu a výkon, a tyto informace pak zpracovává v algoritmu, který se vám plně přizpůsobí. Jezděte lepší a bezpečnější díky společníkovi, který vám zcela rozumí.

Hlavní výhody:

 • 3 minuty na osvojení ovládání
 • 4 x rychlejší než chůze
 • Zdolá sklon 15°
 • Výdrž baterie 22 km
 • Automatické osvícení, LED světla
 • Dva vysoce výkonné motory 2 x 350 W
 • Maximální rychlost 16 km/h
 • Maximální točivý moment 70 Nm
 • Při zvednutí se zastaví
 • Zastaví se při pádu na zem
 • Protiskluzové pneumatiky
 • Chybové hlášení a černá skříňka
 • Inteligentní systém správy baterií

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální nosnost 85 Kg
 • Kapacita baterie 18,65 Ah
 • Max. rychlost 16 km/hod.
 • Dojezd 22 km
 • Výkon motoru 700 W

Další vlastnosti

Značka: Xiaomi
? Smart: Ano
Maximální nosnost: 85 Kg
Určení: univerzální
Max. rychlost: 16 km/hod.
Dojezd: 22 km
Výkon motoru: 700 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 54,8 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 26 cm
Hmotnost: 12,8 Kg

Baterie

Doba nabíjení: 4 hod.
Kapacita baterie: 18,65 Ah

Další parametry

Světlá: Ano
Display: Ne
Doporučený věk: 16-50

Ostatní

Kód produktu: 20047

Všechny parametry

Recenze Xiaomi Ninebot Mini WHI

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Xiaomi Ninebot Mini WHI