Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic bílé

  • Výprodej

Bezdrátová sluchátka, Vestavěný mikrofon, Výdrž baterie: 4 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 12 h, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání, Dosah: 10 m, Frekvenční rozsah: 20 - 20000 Hz. Více info


Cena 1 198 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 12 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Bezdrátové sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic v elegantní bílé barvě v praktickém pouzdře, které sluchátka nejen chrání, ale také nabíjí. Na jedno nabití vydrží sluchátka s pouzdrem 12 hod, sluchátka při používání 4 hod. Vybaveny jsou dotykovým ovládáním, se kterým můžete přijímat hovory, přepínat skladby, pozastavit hudbu, aktivovat hlasového asistenta a jiné. Odolné jsou vůči vodě, díky certifikátu IPX4. Sluchátka po vyjmutí z pouzdra se automaticky spárují s vaším chytrým telefonem, a to prostřednictvím Bluetooth 5.0. Nabíjecí pouzdro disponuje 300 mAh baterií, sluchátko 40 mAh baterií.

Elegantní provedení a dlouhá výdrž

Stylové ale zároveň elegantní sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic budou vaším praktickým společníkem při každodenních aktivit. Díky ergonomickému designu a odolnosti vůči vodě (certfifikát IPX4) jsou vhodné na sportovní aktivity, kde se nemusíte obávat deště či potu. Sluchátka jsou dodávány s praktickým pouzdrem, které bude vaše sluchátka nejen chránit ale i dobíjet během toho, kdy je využívat nebudete. Výdrž 40 mAh baterie bezdrátových sluchátek jsou 4 hodiny. Výdrž 300 mAh baterie pouzdra se sluchátky je 12 hodin.

Jednoduché připojení a ovládání

Sluchátka se po vyjmutí z pouzdra automaticky připojí k telefonu a vy si tak můžete vychutnat svoji oblíbenou hudbu. Bezdrátové sluchátka spárujete se svým chytrým telefonem pomocí bezdrátové technologie Bluetooth 5.0. Disponují také dotykovým ovládáním na ploše sluchátek, což vám umožní snadno ovládat například přehrávání skladeb, pozastavení hudby, přijímat či odmítat hovory, a dokonce jen dotykem aktivujete hlasového asistenta.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
NFC Ne
Styl nošení do uší
Výdrž batérie 4 hod.

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic bílé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

9. 11. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoLukáš

15. 12. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • dobrý zvuk
  • při správném vložení do uší není slyšet ani mírní hluk z okolí
  • v mém případě sluchátka 100% nedrží v uších ani s jedním nástavcem