Xiaomi Mi Electric Scooter 3 šedá


E-koloběžka, Maximální nosnost: 100 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 7,65 Ah, Maximální dojezd: 30 km, Výkon motoru: 300 W, Max. rychlost: 25 km/hod.. Více info

Barva


Cena 14 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 150 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Stylová elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 3 v šedém provedení slouží jako moderní vozidlo pro děti i dospělé. Zajistí nejen rychlý pohyb po městě, ale hlavně si s ní užijete spoustu zábavy. Díky pevné a odolné konstrukci z leteckého hliníku zaručí pohodlnou jízdu i na nerovném povrchu. Třetí generace tohoto modelu přináší vyšší výkon, vylepšený skládací mechanismus a novou zadní kotoučovou brzdu se dvěma brzdovými destičkami. Disponuje motorem s výkonem 300 W a její maximální rychlost je až 25 km/h. Na jedno plné nabití zvládne až 30km dojezd, který závisí na hmotnosti jezdce a povětrnostních podmínkách. Navíc je koloběžka vybavena systémem KERS, který spočívá v rekuperaci brzdné energie, tím se zvyšuje samotný dojezd koloběžky.

Motor koloběžky Mi Electric Scooter 3

Bezpečnou a pohodlnou jízdu na koloběžce Xiaomi Scooter 3 zajišťuje výkonný 300W elektromotor, který by měl postačit i při jízdě do prudšího svahu se stoupáním až do 16°. Ten nabídne 3 režimy jízdy s rychlostí do 5 km/h, 20 km/h a 25 km/h. Zajímavostí je takzvaný režim chůze, ve kterém se můžete pohybovat na chodníku maximální rychlostí 5 km/h, díky čemuž se vyhnete nepříjemným kolizím s okolím.

Hmotnost jezdce, členitost terénu i povětrnostní podmínky mohou ovlivňovat rychlost a dojezd elektrické koloběžky.

Nový vestavěný displej

Přímo na řídítkách Xiaomi Mi Electric Scooter 3 je poměrně velký a dobře čitelný displej. Díky integraci přímo do rámu vám nebude překážet při ovládání koloběžky. Balení obsahuje kromě samotné koloběžky i příslušenství, jako napájecí adaptér, imbusový klíč, sadu šroubů a jednu náhradní pneumatiku.

Jízdní vlastnosti

8,5" pneumatiky s vynikající přilnavostí a absorpcí nárazů zajišťují maximální komfort a bezpečnou jízdu. Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 3 je vybavena i výkonnou kotoučovou brzdou s dvoupístkovým třmenem.

Aplikace Mi Home

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 můžete jednoduše připojit ke svému mobilnímu telefonu pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. V mobilní aplikaci Mi Home si můžete zkontrolovat kapacitu baterie a hodnotu aktuálního dojezdu. Zobrazují se zde také informace o ujeté vzdálenosti a maximální dosažené rychlosti. Xiaomi Electric Scooter 3 má k dispozici také funkci zámku.

Vylepšený skládací mechanismus

Koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 3 se může pochlubit kompaktním skládacím designem a nízkou hmotností, takže v případě potřeby stačí uvolnit řídítka a sklopit je k zadnímu kolu. Sklopením řídítek získáte praktické držadlo pro snadné přenášení koloběžky Xiaomi, díky kterému si ji můžete vzít s sebou například do veřejné dopravy, školy nebo kanceláře nebo ji pohodlně uložit do kufru auta. Složení zabere přibližně 3 sekundy.

Používej vyznačené cyklistické stezky

Pokud je to možné, použij trasu a cestu vyznačenou pro kola, pokud ne, jezdi při okraji vozovky. Respektuj všechny dopravní předpisy. Nepoužívej k jízdě chodník, ledaže by ti to umožňovaly dopravní předpisy. Stejně jako při cyklistice, i zde je nejlepší vždy nosit přilbu při jízdě.

Vždy dodržuj dopravní předpisy

Nezapomeň, že pro tebe platí dopravní předpisy stejně jako pro ostatní účastníky silničního provozu. Proto sleduj všechny dopravní značení, vodorovné dopravní značky a semafory. Ber ohled na chodce a ostatní účastníky silničního provozu na křižovatkách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 13.2 Kg
Kapacita baterie 7.65 Ah
Výkon motoru 300 W

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Xiaomi Mi Electric Scooter 3 šedá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Anastasija

29. 7. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Je super