Xiaomi Mi Scooter Essential Lite černá


Hmotnost: 12 Kg, Kapacita baterie: 5.2 Ah, Výkon motoru: 250 W,


Cena 8 990 Kč

89,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter Essential Lite vám umožní přepravu bez námahy, na kratší vzdálenosti, pohodlně a bezpečně. Je poháněna 250W elektromotorem, kterým dosáhnete maximální rychlost 20 km/h. Napájení zajišťuje 5,2Ah baterie s dobou nabíjení 2 hodiny. Dojezd dosahuje hodnotu 20 km a hmotnost je pouze 12 kg. K celkové kvalitě vyhotovení koloběžky přispívají odolné 8,5" pneumatiky.

Design

Koloběžka je vyrobena kombinaci leteckého hliníku a slitiny. Díky její kompaktnosti ji složíte a rozložíte v průměru za 3 sekundy. S hmotností pouhých 12 kg ji hravě přenesete kamkoli.

Systém KERS a propracovaný tempomat

Při brzdění obnovuje systém KERS kinetickou energii zpět do akumulátoru. Tempomat pomáhá udržovat stálou rychlost nastavenou řidičem, bez neustálé potřeby držení plynu.

Akumulátor

Poskytuje vysokou záruku kvality baterie s dojezdem až 20 km. Akumulátor obsahuje 20 ks Li-iontových článků 18650, které nabízejí vysokou hodnotu kapacity 187 Wh. Kromě toho je vybavena inteligentním systémem BMS.

Dvojitý brzdový systém

Koloběžka disponuje regenerační a kotoučovou brzdou na zadním kole a systémem E-ABS na předním kole. 8,5palcové pneumatiky efektivně absorbují nárazy a jsou odolné proti smyku. Kola pohání 250W stejnosměrný motor s lehkostí a pohodlím.

Technická specifikace Xiaomi Mi Scooter Essential Lite

  • Hmotnost: 12 kg
  • Maximální dojezd: 20 km
  • Maximální rychlost: až 20 km/h
  • Výkon motoru: 250 W
  • Délka nabíjení: 6 hodin
  • Maximální nosnost: 100 kg
  • Voděodolnost: IP54
  • Pneumatiky: 8,5"
  • Akumulátor: 5 200 mAh/187 Wh
  • Kompatibilita: Android 4.3, iOS 9.0 a výše

Používej vyznačené cyklistické stezky

Pokud je to možné, použij trasu a cestu vyznačenou pro kola, pokud ne, jezdi na okraji vozovky. Respektuj dopravní předpisy a značky. Nepoužívej na jízdu chodník, ledaže by ti to umožňovaly dopravní předpisy. Stejně jako při cyklistice, i zde je nejlepší vždy nosit přilbu při jízdě.

Vždy dodržuj dopravní předpisy

Nezapomeň, že pro tebe platí dopravní předpisy stejně jako pro ostatní účastníky silničního provozu. Proto sleduj dopravní značení, vodorovné dopravní značky a semafory. Ber ohled na chodce a ostatní účastníky silničního provozu na křižovatkách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 12 Kg
Kapacita baterie 5.2 Ah
Výkon motoru 250 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Xiaomi Mi Scooter Essential Lite černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno