Xiaomi Mi Laser Projector 150"

47 990 Kč ? Ušetříte 6 % 44 990 Kč

Na splátky spočítat

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 449,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kvalitní laserový projektor Xiaomi Mi Laser Projector 150" s unikátním designem v bílé barvě nabízí ultrakrátkou promítací vzdálenost s technologií laserového zobrazování (ALPD). Dokáže promítnout obraz o velikosti až 150" s krátkým odstupem pouhých 50 cm. Kombinuje vyvážené barvy s vysokým jasem (5000 lumenů) a nativním kontrastem 3000:1, díky kterému budou i tmavé scény promítány jasně. S určitostí potěší i rozlišení 1920x1080 a podpora pro HDR. Životnost žárovky je až 25 000 hodin, což představuje čas potřebný na sledování více než 10 000 filmů. Zařízení disponuje dvojitou plnou frekvencí a duálními vysokofrekvenčními reproduktory, aby byl skvělý obraz doprovázen i skvělým zvukem. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 6 %

Zvažte i tento produkt

Acer H7850

Acer H7850

Projektor Acer H7850 UHD vás rozhodně ohromí svým nativním 4K UHD rozlišením. Jas projektoru dosahuje až 3 000 lumenů. Projektor je vybaven grafickými vstupy, jako HDMI, VGA (D-SUB) a kompozitním…

 • Wi-Fi: Ne
 • Počet HDMI portů: 2
 • Rozlišení: 3840x2160

Zobrazit produkt

Popis produktu

Xiaomi Mi Laser Projector 150"

 • Ultra krátká vzdálenost, masivní obrazovka pro váš domov

 • Ultra krátká vzdálenost, stěnová montáž

 • Masivní 150" projekční plocha

 • Technologie laserového zdroje ALPD 3.0

 • Vysoká přesnost a jas barev, 3000:1 nativní kontrast

 • Takt procesoru 1,5 GHz

 • Zdrojový obsah z Mi TV (Xiaomi Laser Projector dokáže zobrazovat tradiční programy kabelové televize prostřednictvím televizního přijímače jako je TV set-top box nebo IPTV set-top box. Nemůže přímo přijímat vysílané televizní signály.)

Špičkový obraz s unikátním designem

Jde o projektor s ultrakrátkou promítací vzdáleností s pokrokovou technologií laserového zobrazování (ALPD), který poskytuje až 150" obrazu ve Full HD kvalitě ze vzdálenosti 50 centimetrů, 1500 lumenů, kontrast 3000:1 a životnost více než 20 000 hodin. Pro dosažení uživatelsky přívětivých designových cílů má projektor kompaktní, minimalistické provedení a důsledně zachovává konzistenci mezi hostitelským stylem a designem dálkového Bluetooth ovladače. Ovládejte zařízení z libovolného rohu místnosti. Hlasový asistent rychle najde programy a další interaktivní způsoby, jak uživateli přinést nový zážitek ze sledování filmu.

Obrovská obrazovka pro váš domov

Projektor Xiaomi Laser Projektor dokáže promítnout obrazovku s rozměrem téměř 150". Přineste si do vašeho domova soukromé divadlo. Velikost obrazovky lze snadno upravit na libovolnou v rozmezí 80-150 palců. Vychutnejte si potěšení ze sledování filmu či poslechu koncertu.

Velmi krátká projekční vzdálenost

Promítne velký obraz dokonce i z krátké vzdálenosti. Využívá design s objektivem s ultrakrátkou vzdáleností 0.233:1, který odstraňuje nepříjemnosti vzdálenější projekce, která je typická pro tradiční projektory. Xiaomi Laser Projector 150" může být umístěn ve vzdálenosti 5-50 cm od promítací plochy na televizní skříňce nebo může být připevněn na stěnu. Není třeba řešit složité kabely nebo překážky.

Kino-kvalita

Zařízení disponuje nativním kontrastem 3000:1, který je srovnatelný s komerčními kiny. Při poměrech červeného světla až 16-18% jsou barvy jasné a zářivé.

Technologie laserového zdroje ALPD 3.0

Součástí je technologie laserového displeje ALPD 3.0 od firmy Appotronics, která je v popředí na trhu s barvou, kontrastem a jasem obrazovky. Nejenže je obraz jasný, ale ALPD 3.0 umožňuje zlepšit životnost produktu a zmenšit jeho velikost.

85%+ rozsah barev NTSC

Široký rozsah barev. Barva je důležitou součástí celé projekce. Pokud je rozsah barev příliš malý, projektor nemůže zobrazit skutečné barvy filmu. Projektor proto využívá inovativní technologii pětistupňového barevného kolečka pro rychlost projekce červeného světla 16-18%. Rozsah barev NTSC 85% poskytuje bohatou a věrnou reprodukci barev.

Nativní kontrast 3000:1

Dokonce i tmavší scény jsou promítány jasně. Často si stěžujeme, že v kině je těžké jasně vidět důležité detaily, protože tmavé obrázky nejsou jasně promítány. Projektor Xiaomi Laser Projector je vybaven kontrastem 3000:1 (v kinech je norma 2000:1). Obsahuje i rozlišení 1920x1080 a podporu pro HDR, takže detaily jsou jasné i ve tmě.

Jas 5000 lumenů

Zdroj světla projektoru nabízí jas až 5000 lumenů. Až 15-18fL, srovnatelné s normami kina.

Technologie digitálního zpracování světla TI DLP

Obsahuje technologii digitálního světla DLP od společnosti Texas Instruments. Tato technologie je založena na čipu DMD pro vizuální zobrazení digitálních informací. Pomocí této technologie dokáže laserový projektor Xiaomi zobrazit obraz jasněji. Současně jsou podrobnosti na obrázku živé a mají vysokou rychlost obnovy.

Čip DMD s průměrem 5,4 μm

2,07 milionu reflexních čoček, takže každý centimetr velké obrazovky je jasný a ostrý. Čip má více než 2,07 milionu odrazových jednotek se šířkou 5,4 μm a každá je jako malé zrcátko, které překlopí ±17° nezávisle při rychlosti 16,66 milionů cyklů za sekundu, konvergujíc různé barvy paprsku na ultrakrátký ohniskový laserový objektiv pro skvělý zážitek ze sledování.

Životnost více než 25 000 hodin

Technologie laserového zdroje aplikace Appotronics ALPD 3.0 dokáže efektivně zajistit životnost žárovky 25 000 hodin nebo více, což odpovídá času potřebnému pro sledování více než 10 000 filmů.

Dvojitá plná frekvence + duální vysokofrekvenční reproduktory s vysokou věrností

Skvělý obraz musí doprovázet skvělý zvuk. Projektor je vybaven stejným systémem reproduktorů vyvinutým pro Mi TV s vestavěnou, výkonnou, dvojitou plnou frekvencí a duálními vysoce kvalitními reproduktory. unikátní design obrácené zvukové trubice a podporuje duální dekódování Dolby a DTS, takže můžete mít doma audiovizuální zážitek na vysoké úrovni.

Praktický snímač

Automatická detekce zabrání poškození přímým laserovým paprskem do lidského oka. Princip zobrazení promítacího odrazu pomáhá účinně snížit únavu a vystavení lidského oka záření. Objektivy na obou stranách mají lidský infračervený snímač, takže zařízení dokáže automaticky detekovat přiblížení lidského těla a snížit jas laserové projekce na minimum, aby se zabránilo promítání laserového paprsku do lidského oka.

Vlastní modulární hardwarový systém

Optimalizuje vnitřní prostor a snižuje velikost přístroje. Použití plně přizpůsobeného modulárního hardwarového systému a šikovně rozděleného vnitřního prostoru pomáhají optimalizovat prostor a snižovat velikost zařízení.

Vysokovýkonný chladicí systém

Není třeba se obávat přehřátí při dlouhodobém používání. Chladicí systém je vybaven třemi velkými ventilátory, moduly navrženými se speciálními vzduchovými kanály na optimalizaci průtoku vzduchu a tepelnou trubkou s konvergencí chladiče, který rychle a účinně odvádí teplo.

Stylově se hodí všude

Projektor má elegantní bílý vnější povrch s čistými a jemnými linkami. Má stopu 15 palcového notebooku a disponuje zakulacenými rohy zaručujícími bezpečnost.

Bohaté rozhraní

Zařízení má celkem 10 rozšiřujících rozhraní. Počítače, reproduktory, mikrofony, herní konzole atd. mohou být připojeny tak, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Stylový design dálkového ovládání

Dálkový ovladač má kompaktní, ergonomický design a zachovává funkčnost původního dálkového ovládání televizoru Mi.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi
  Ano Wi-Fi
 • Počet HDMI portů
  2 Počet HDMI portů
 • Rozlišení
  1920x1080 Rozlišení
 • Typ technologie
  DLP Typ technologie
 • Kontrastní poměr
  3000:1 Kontrastní poměr
 • Životnost lampy
  25000 hod. Životnost lampy

Další vlastnosti

Značka: Xiaomi

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Počet HDMI portů: 2
? Počet DVI:
? Počet VGA portů:

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 410 mm
Výška: 88 mm
Hmotnost: 7000 g
Hloubka: 291 mm

Display/Grafika

? Typ rozlišení: Full HD
? Rozlišení: 1920x1080

Projektor

Typ technologie: DLP
Svítivost projektoru: 5000 Lumen
Kontrastní poměr: 3000:1
Životnost lampy: 25000 hod.

Hlučnost

Maximální hlučnost: 32 db

Reproduktory

Vestavěné reproduktory: Ano

Další parametry

Osvětlení: laserové
Min. úhlopříčka: 42 "
Max. úhlopříčka: 150 "

Ostatní

Kód produktu: 18116

Všechny parametry

Recenze Xiaomi Mi Laser Projector 150"

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se