Xiaomi Mi Band 6 černý

Fitness náramek, Amoled displej, Počet dní výdrže baterie: 14, Bluetooth, Vodovzdornost: voděodolný, Funkce: senzor tepové frekvence, gyroskop, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, měření rychlosti, měření, vzdálenosti, Podporovaný OS: Android. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

36×

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

36 nákup

Zobrazit 36 recenzí

Popis produktu

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 v černém provedení nabízí 1,56" AMOLED displej s rozlišením 152 × 486 pixelů a světelností 450 nitů. Disponuje baterií s kapacitou 125 mAh s magnetickým nabíjením a výdrží 14 dní. Umožňuje měření srdečního tepu, měření okysličení krve SpO2 či monitorování kvality spánku, včetně REM. Ve výbavě akcelerometr, gyroskop, barometr, krokoměr, měření vzdálenosti, spálené kalorie, výpočet PAI fitness skóre, měření úrovně stresu a sledování menstruačního cyklu. Samozřejmostí jsou oznámení na SMS, příchozí hovory, budík, předpověď počasí, stopky, časovač, vyhledávání a odemknutí smartphonu a spoušť fotoaparátu. Spárování s iOS/Android prostřednictvím Bluetooth v5.0. Voděodolné dle 5 ATM.

Voděodolný podle certifikace 5 ATM

Náramek v elegantním černém provedení nabízí 1,56" AMOLED displej s rozlišením 152 × 486 pixelů se světelností 450 nitů. Komfortní používání bez nadměrného tlačení vám zaručí pásek, který je vyroben z kvalitního silikonového materiálu. Co nepochybně oceníte, je certifikace 5 ATM, zásluhou čehož je náramek voděodolný do hloubky až 50 metrů.

Baterie s podporou magnetického nabíjení

O to, abyste mohli fitness náramek používat bez omezení, se postará baterie s kapacitou 125 mAh a výdrží na jedno nabití cca 14 dní. Nabíjení probíhá pomocí magnetické nabíječky. V případě, že se náramek vybije, postačí ho jen přiložit k nabíječce, která je součástí balení.

Váš osobní trenér přímo na zápěstí

Fitness náramek je ideálním společníkem při celodenních aktivitách, ale i během odpočinku. Dokáže totiž monitorovat váš spánek, včetně fází REM a poskytne vám tak dostatek informací o jeho kvalitě. Se Xiaomi Mi Band 6 budete mít přehled i o počtu ujetých kroků a vzdálenosti či spálených kaloriích. K dispozici je až 30 různých sportovních režimů, jako například strečink, HIIT, fitness, box, pilatess, tanec, zumba, basketbal, tenis, badminton, bruslení nebo street dance. Náramek automaticky rozpozná a zaznamená 6 typů aktivit. Samozřejmostí je také upozornění na pohyb při dlouhé nečinnosti.

Skórovací systém PAI a monitorování okysličení krve SpO2

Disponuje také praktickou funkcí monitorování periferního okysličení krve (SpO2), která vám poskytne informace o případných problémech s transportem kyslíku do tkání, čímž můžete detekovat stress a dýchání. Náramek vás tak při sportu upozorní, kdy je vhodné si na chvíli odpočinout. K dispozici je i skórovací systém Personal Activity Intelligence (PAI), který na základě údajů o srdeční frekvenci vypočítá osobní skóre a ukáže vám, kolik aktivity potřebujete, abyste zůstali zdraví.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Funkce měření vzdálenosti, měření rychlosti, výpočet kalorií, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Výdrž baterie v dnech 14
Vodovzdornost voděodolný

Návody a manuály

Hodnocení

4,8 / 5

36 recenzí Xiaomi Mi Band 6 černý

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Denis

25. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


????????


Petr

19. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


  • Vydrží dlouho nabity

Zdeněk

19. 6. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze DobráTomáš

30. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • design
  • display
  • Název mobilní aplikace je trošku matoucí

Hezký designový náramek. Přehledný display. Výdrž baterie 7-10 dní.