Xiaomi Mi Band 6 černý

21× Zobrazit

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu
  • Sleva

Funkce: měření vzdálenosti, měření rychlosti, výpočet kalorií, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace, Výdrž baterie: 14 Dny, Vodovzdornost: voděodolný,


Cena 1 090 Kč

Sleva 8 % z ceny doporučené výrobcem: 1 190 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 130,8 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

4,8 / 5

21×

93.3% Kvalita
Výborná

83.3% Hodnota za peníze
Výborná

21 nákup

Zobrazit 21 recenzí

Popis produktu

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 v černém provedení nabízí 1,56" AMOLED displej s rozlišením 152 × 486 pixelů a světelností 450 nitů. Disponuje baterií s kapacitou 125 mAh s magnetickým nabíjením a výdrží 14 dní. Umožňuje měření srdečního tepu, měření okysličení krve SpO2 či monitorování kvality spánku, včetně REM. Ve výbavě akcelerometr, gyroskop, barometr, krokoměr, měření vzdálenosti, spálené kalorie, výpočet PAI fitness skóre, měření úrovně stresu a sledování menstruačního cyklu. Samozřejmostí jsou oznámení na SMS, příchozí hovory, budík, předpověď počasí, stopky, časovač, vyhledávání a odemknutí smartphonu a spoušť fotoaparátu. Spárování s iOS/Android prostřednictvím Bluetooth v5.0. Voděodolné dle 5 ATM.

Voděodolný podle certifikace 5 ATM

Náramek v elegantním černém provedení nabízí 1,56" AMOLED displej s rozlišením 152 × 486 pixelů se světelností 450 nitů. Komfortní používání bez nadměrného tlačení vám zaručí pásek, který je vyroben z kvalitního silikonového materiálu. Co nepochybně oceníte, je certifikace 5 ATM, zásluhou čehož je náramek voděodolný do hloubky až 50 metrů.

Baterie s podporou magnetického nabíjení

O to, abyste mohli fitness náramek používat bez omezení, se postará baterie s kapacitou 125 mAh a výdrží na jedno nabití cca 14 dní. Nabíjení probíhá pomocí magnetické nabíječky. V případě, že se náramek vybije, postačí ho jen přiložit k nabíječce, která je součástí balení.

Váš osobní trenér přímo na zápěstí

Fitness náramek je ideálním společníkem při celodenních aktivitách, ale i během odpočinku. Dokáže totiž monitorovat váš spánek, včetně fází REM a poskytne vám tak dostatek informací o jeho kvalitě. Se Xiaomi Mi Band 6 budete mít přehled i o počtu ujetých kroků a vzdálenosti či spálených kaloriích. K dispozici je až 30 různých sportovních režimů, jako například strečink, HIIT, fitness, box, pilatess, tanec, zumba, basketbal, tenis, badminton, bruslení nebo street dance. Náramek automaticky rozpozná a zaznamená 6 typů aktivit. Samozřejmostí je také upozornění na pohyb při dlouhé nečinnosti.

Skórovací systém PAI a monitorování okysličení krve SpO2

Disponuje také praktickou funkcí monitorování periferního okysličení krve (SpO2), která vám poskytne informace o případných problémech s transportem kyslíku do tkání, čímž můžete detekovat stress a dýchání. Náramek vás tak při sportu upozorní, kdy je vhodné si na chvíli odpočinout. K dispozici je i skórovací systém Personal Activity Intelligence (PAI), který na základě údajů o srdeční frekvenci vypočítá osobní skóre a ukáže vám, kolik aktivity potřebujete, abyste zůstali zdraví.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Funkce měření vzdálenosti, měření rychlosti, výpočet kalorií, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Výdrž baterie 14 Dny
Vodovzdornost voděodolný

Hodnocení

4,8 / 5

21 recenzí Xiaomi Mi Band 6 černý

93.3% Kvalita
Výborná

83.3% Hodnota za peníze
Výborná

Radovan

27. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


  • měření tepu asi úplně neodpovídá skutečnosti
  • při měření stresu, tepu, saturace upozorňuje na dotažení řemínku, ale nakonec to změří i bez dotažení

poměr cena/výkon odpovídá


Jiří

27. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíJiří

24. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Vše je ok, uvítal bych teplotu a tlak kdyby byly.
  • Občas chyba spárování SMS a volání pomůže restartovat mobil.

Za ty peníze to jde.


Lukáš

23. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí