Xiaomi Mi 360 Home Security Camera 2K

IP kamera, Vestavěný mikrofon, Pohybový senzor, Otočný objektiv, Noční vidění, Způsob použití: interní, Cloud řešení. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,7 / 5

86.7% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

6 nákup

Zobrazit 6 recenzí

Popis produktu

Interiérová IP kamera Xiaomi Mi 360 Home Security Camera 2K umožňuje nahrávání a online sledování záznamů sledovaných objektů. Díky vysokému rozlišení 2304 × 1296 obrazových bodů vám přinese velice kvalitní záznamy. Otočná kamera s úhlem záběru 360° horizontálně a 108° vertikálně. Noční snímky v barevném provedení zabezpečí díky IR přisvícení. Nechybí ani funkce detekce pohybu. Natočené záběry ukládá na microSD kartu až do velikosti 32 GB nebo Cloud. Kamera podporuje operační systém Android 4.4, iOS 9.0 a vyšší. Pro připojení využívá technologii Wi-Fi.

Xiaomi Mi 360 Home Security Camera 2K

Kamera snímá širokoúhlý obraz pod úhlem 110° a je vybavena dvouosým motorem, díky kterému ji můžete otáčet do všech stran. Pro ukládání videa v úsporném formátu H.265 můžete využít paměťovou kartu s kapacitou až do 32 GB, síťové diskové pole NAS nebo bezplatné Cloudové úložiště, které poskytuje prostor pro nahrávání za posledních sedm dní.

Inteligentní kamera

Pro jednoduché ovládání kamery slouží aplikace Mi Home, kterou si snadno nainstalujete na mobilní telefon s OS Android a iOS. Kameru pak můžete připojit, nastavit, ovládat a monitorovat kdykoliv a kdekoliv je k dispozici připojení na internet. Do telefonu dostanete i výstrahy, které vás upozorní na nezvané hosty. Nebo můžete využít to, že je kamera vybavena mikrofonem a reproduktorem - promluvte si s členy domácnosti nebo uklidněte svá domácí zvířata.

Excelentní obraz 2K

Kvalitní a detailní obraz v rozlišení 2K díky snímači s třemi miliony obrazových bodů. Objektiv se 6 čočkami účinně redukuje lom světla a poskytuje tak jasnější a podrobnější obraz. Má schopnost zaznamenávat barvy i při slabém osvětlení díky nadprůměrné světelnosti f/1,4. V noci vám bude sloužit infračervené osvětlení s vlnovou délkou 940 nm. Jeho hlavní výhodou je, že toto světlo je pro lidské oko neviditelné, takže vás nebude rušit, když spíte, ani na sebe neupozorní, když bude svítit.

Technická specifikace Xiaomi Mi 360 Home Security Camera 2K

 • Umístění kamery: interiér
 • Rozlišení: 2K, 2304 × 1296 px
 • Úhel záběru: 110°
 • Komprese videa: H.265
 • Podpora microSD: ano, do velikosti 32 GB
 • Napájení: 5V/DC
 • Napájecí 5V zdroj s USB konektorem není součástí balení
 • Integrovaný mikrofon: ano
 • Kompatibilita s Google Assistant a Amazon Alexa
 • Bílé provedení

Cloudové úložiště

Cloudové úložiště pro kameru dokáže zaznamenávat videa pokaždé, když kamera zjistí pohyb. Nemusíte mít obavy z toho, že vám bude chybět důležitý záznam, a to ani v případě odcizení zařízení nebo poškození microSD karty. K uložené video historii ve službě Cloud můžete přistupovat prostřednictvím aplikace pro kameru nebo webové stránky. Poplatek za cloudovou službu závisí zpravidla na počtu kamer a době záznamu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozlišení 2304x1296
Způsob použití interní
Noční vidění Ano

Hodnocení

4,7 / 5

6 recenzí Xiaomi Mi 360 Home Security Camera 2K

86.7% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Iveta

24. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Výborná kvalita obrazu

Zdeněk

14. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoMarek

25. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VynikajicíKateryna

31. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná