Xiaomi Mi 2 Scooter bílá

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Minimalistický design s citem pro detail

Jednoduchost konstrukce z leteckého hliníku s hmotností 12,5 kg a úžasné detaily vytvářejí obraz luxusu s ohledem na bezpečnost a odolnost. Ať už cestujete do práce, školy nebo si jen chcete užít svou jízdu, E-koloběžka Xiaomi Mi Scooter 2 splní vaše požadavky pro svižnou a bezpečnou dopravu. Řídítka i jejich povrch jsou upraveny proti klouzání, takže ani slabý déšt nebude problémem a kvalitní 8,5 palcové pneumatiky zvládnou i nerovný terén.

Vše na dosah ruky

Dlouhá a stabilní řídítka jsou intuitivně vybavena páčkou pro akceleraci a ovládáním rychlosti na pravé straně a brzdovou páčkou na levé. Představec řídítek obsahuje indikátor nabití s vestavěnými LED diodami, takže vás už E-koloběžka nikdy nepřekvapí svým vybitím a jednoduché tlačítko zapínání / vypínání elektromotoru zaručí komfortní ovládání. Propojením s mobilním telefonem prostřednictvím volné aplikace zjistíte informace o ujeté vzdálenosti a maximální rychlosti, ale také dokážete kontrolovat kapacitu baterie i aktuální dojezd.

Regenerace energie vás posune dál

Efektivita a výkonnost E-koloběžky Xiaomi Mi Scooter 2 je díky elektromotoru s výkonem 250 W a inovativnímu systému regenerace energie zárukou. Při jízdě do kopce využijete energii z nabitých baterií s dobou nabíjení 5 h a při brzdění jízdou dolů regenerujete energii zpět, což zaručí delší výkon a dojezd. Použitím účinné kotoučové brzdy a anti-blokovacího systému E-ABS při brzdění se sníží brzdná dráha na 4 m, což znamená bezpečné a hladké dobrzdění, které vyžaduje situace. Pokud si přejete využít E-koloběžku na klasický způsob odrážení, bez problémů můžete vypnout elektroniku, a užít si tak trochu sportovní aktivity.

Vyberte se kamkoliv

Možnosti, kam až můžete zajít, se vám rozšíří díky dojezdu až 30 km a maximální rychlosti 25 km/h, což vám usnadní každodenní přesouvání nebo plánování výletu podle vašich představ. E-koloběžku Xiaomi Mi Scooter 2 rozložíte na kompaktní velikost jen za 3 sekundy, kde se řídítka stanou vaší rukojetí na nošení a její složení je stejně snadné. Manipulace se kvůli tomu a její lehké váze stane velmi jednoduchou, a můžete si ji tak vzít do vlaku, autobusu, auta nebo přenést přes překážku bez problémů. Nemusíte se bát ani jízdy v noci nebo za špatné viditelnosti, vyřeší to za vás pár světlometů. Vepředu LED s výkonem 1,1 W osvětlí prostor před vámi až do 6 m, zadní LED se rozsvítí při brzdění, čímž vás už žádné auto nepřehlédne.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hmotnost 12,5 Kg
 • Kapacita baterie 7,8 Ah
 • Výkon motoru 250 W

Další vlastnosti

Značka: Xiaomi
? Smart: Ano
Maximální nosnost: 100 Kg
Určení: univerzální
Max. rychlost: 25 km/hod.
Dojezd: 30 km
Výkon motoru: 250 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 108 cm
Výška: 114 cm
Hloubka: 43 cm
Hmotnost: 12,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: uživatelská příručka

Baterie

Doba nabíjení: 5 hod.
Kapacita baterie: 7,8 Ah
Baterie: 42 V

Další parametry

Display: Ne
Doporučený věk: 16-50
Světlá: Ano

Ostatní

Kód produktu: 16132

Všechny parametry

Recenze Xiaomi Mi 2 Scooter bílá

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 3 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jaroslav, 13.6.2020

koloběžku jsem pořizoval jako přibližovadlo na krátké vzdálenosti, aby bylo skladné a přenositelné. Všechny tyto požadavky bohatě splňuje. Jen je třeba se vyhýbat dírám a nerovnostem. Díky malým kolům, krátkému rozvoru a úzkým řídítkám je to často o ústa. To je pak nutné "přizpůsobit rychlost stavu a povaze vozovky" :-) . Jinak zatím maximální spokojenost.

 • jednoduchá manipulace - složení, rozložení. Vtipně řešený držák na zadním blatníku
 • integrované přední a zadní osvětlení + brzdové světlo
 • dynamika, dojezd
 • nastavení a ovládání pomocí aplikace je intuitivní
 • pěkný design, bílá barva jí sluší
 • 2 sady pneumatik v balení
 • bílá se docela špiní ale to je daň za design
 • zatím jsem nic nenašel

Jan, 11.5.2020

Zdeněk, 03.5.2020

Objednávka proběhla rychle a bez problému.

 • 5

Příslušenství k Xiaomi Mi 2 Scooter bílá