Xiaomi

Xiaomi mobily Mobilní telefony Xiaomi

Špičkové zpracování, prvotřídní design a uživatelsky přívětivé prostředí, to jsou telefony Xiaomi. Zásluhou vysokého poměru výkonu a ceny jsou telefony Xiaomi velice žádané. I vy můžete mobilní telefon od Xiaomi vyzkoušet v prodejnách Electro Worldu.

 

Xiaomi Eko systém Produkty ECO systému Xiaomi

Společnost Xiaomi nevyrábí jen mobilní telefony, ale také široké spektrum ECO produktů. Do této kategorie spadají například fitness náramky a hodinky, elektrické koloběžky, ale také chytrá domácnost. V té najdete robotické vysavače, čističky vzduchu, pomocníky do kuchyně, chytré osvětlení a mnoho dalšího.

 

Xiaomi Amazfit GTS Xiaomi Amazfit GTS

Hodinky nové generace, které jsou lehké, designově atraktivní a velice odolné. Jejich dominancí je dlouhodobá výdrž a skvělý AMOLED displej.

Xiaomi Airdots Xiaomi Airdots

Nový trend bezdrátových sluchátek zastihl i značku Xiaomi. Bezdrátová sluchátka této značky patří na trhu mezi ty nejkvalitnější a zároveň nejlevnější.

 

Xiaomi Amazfit GTR Xiaomi Amazfit GTR

Do širokého spektra chytrých Xiaomi náramků a hodinek spadají také hodinky Amazfit GTR. Ty vynikají především skvostným a robustní designem, velice dlouhou výdrží baterie a skvělým AMOLED displejem.

 

Xiaomi Roborock Sweep One S50 Xiaomi Roborock S5

Robotické vysavače Xiaomi jsou známé svou spolehlivostí a kvalitou zpracování. Jejich plánování trasy je na té nejvyšší úrovni. Vysavač Roborock S5 má navíc možnost mokrého čištění.

 

Xiaomi Electroc Scooter Xiaomi Mi Scooter

Elektrické koloběžky od Xiaomi jsou jedničkou na trhu. Zajistí vám rychlé přesuny po městě a navíc si s nimi užijete i spousty zábavy. Díky pevné a odolné konstrukci z leteckého hliníku zajistí pohodlnou jízdu i po nerovném povrchu.