Xbox Elite Wireless Controller Series 2 Core bílo-černý


Gamepad, Pro zařízení: PC, Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, Pro operační systém: Windows, Vibrační odezva, Barva: mix barev, Hmotnost: 330 g. Více info

Barva


Cena 2 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 28 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Herní ovladač Xbox Elite Wireless Series 2 Core v bílo-černém provedení nabízí širokou škálu možností přizpůsobení. Je vybaven D-padem, vibračními motory a pogumovanými rukojeťmi. Ovladač je napájen vestavěnou baterií s výdrží přibližně 40 hodin, která se nabíjí přes USB-C rozhraní. Bezdrátové připojení zajišťují technologie Xbox Wireless a Bluetooth. Pro připojení sluchátek je k dispozici 3,5mm audio port.

Stvořen pro hráče

Bezdrátový ovladač Xbox Elite Wireless Series 2 Core v bílo-černém provedení je navržen tak, aby vyhovoval potřebám pokročilých i profesionálních hráčů. Je vybaven D-padem, vibračními motory a pogumovanými rukojeťmi.

Široké možnosti nastavení

Aplikace Xbox Accessories umožní přístup k přizpůsobení a exkluzivním možnostem mapování tlačítek. Nastavení můžete uložit do 3 profilů. Budete mít také 1 výchozí profil. Stisknutím tlačítka můžete mezi nimi jednoduše přepínat.

Připojení

Herní ovladač podporuje přepínání mezi konzolemi Xbox Series X|S, Xbox One, počítačem se systémem Windows a mobilními zařízeními pomocí bezdrátového připojení Xbox Wireless a Bluetooth. O napájení se stará vestavěná baterie s výdrží přibližně 40 hodin, kterou nabíjíte přes USB-C port. K dispozici je také 3,5mm zvukové rozhraní pro připojení náhlavní soupravy.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výdrž batérie 40 hod.
Pro zařízení Xbox One X, PC, Xbox One S, Xbox One
Pro operační systém Windows

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Xbox Elite Wireless Controller Series 2 Core bílo-černý

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Roman

25. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Syn nadšený
  • Zpracování