Popis produktu

Hra Wolfenstein: Youngblood pro herní konzoli Microsoft Xbox One je dodávána na Blu-ray disku s anglickou lokalizací. Děj se odehrává devatenáct let po událostech ve Wolfenstein II. BJ Blazkowicz zmizel po misi v nacisty okupované Paříži. Jeho dcery Jess a Soph Blazkowicz se ho rozhodnou najít a přitom vyhnat nacisty z města. Spojit své síly můžete s kamarádem nebo si zahrát s počítačem. Na mise se budete vydávat ze základny, která je umístěna hluboko v pařížských katakombách. Plněním úkolů odemknete nové zbraně, vylepšení zbroje i zlepšíte své schopnosti.

Prostředí

Prostředí je zasazeno do pařížských ulic, ve kterých se pohybují nacisté oblečeni v kůži. Celou atmosféru doplňuje zvuková stopa inspirovaná syntetickými těžkými tóny klasických akčních filmů 80. let.

Single i kooperativní režim

Ve hře Wolfenstein: Youngblood můžete spojit vaše síly s přítelem nebo si zahrát s počítačem. Na mise se vydáte ze základny, která se nachází hluboko v srdci pařížských katakomb.

Zbraně a vylepšení

Využívejte nejnovější pokroky v technice, zbrojení a brnění, abyste vytlačili nacisty z města. Posuňte se o úroveň výš, prozkoumejte, dokončete mise a odemkněte nové schopnosti, vylepšení zbroje, zbraní a dalších věcí, které doplní váš herní styl.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Akční
Věkové omezení 18+

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Wolfenstein: Youngblood Xbox One hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi