WMF 0416630011 KULT Pro stolní mixér


Stolní mixér, Příkon: 1600 W, Objem: 1,8 l, Drcení ledu, Smoothie, Pulzní spínač, Vyjímatelná miska, Hmotnost: 5000 g, Obsah balení: 1x mixovací nádoba". Více info


Cena 11 229 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 112 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Stolní mixér WMF 0416630011 Kult Pro vás nadchne působivým výkonem 2 hp. Nůž z nerezové oceli se šesti čepelemi pracuje mimořádně vysokou rychlostí a automatické nastavení na drcený led, smoothie, polévky a sorbety zjednodušuje přípravu těchto pokrmů. Mixér nabízí různé rychlosti, také integrovanou funkci přerušovaného krájení (pulzní funkci) a funkci čištění. Díky praktickému otevírání s odměrkou je možné přidávat ingredience přímo do mixovací nádoby o velikosti 1,8 l vyrobené z Tritanu, který neobsahuje bisfenol A. Kvalitní design s pláštěm z nerezové oceli Cromargan® a ovládacím panelem s LED podsvícením. Všestranný pomocník při mixování, míchání, krájení a přípravě pyré s otáčkami až 36 000 ot./min.

Stolný mixér WMF 0416630011 Kult Pro 1,8 l

 • Plášť z kvalitní nerezové oceli Cromargan®
 • Až 36 000 ot./min, 2 hp a 500 km/h
 • Bezpečná manipulace WMF Safety Handling
 • Mixovací nádoba s objemem 1,8 l vyrobená z Tritanu
 • Nůž z vysoce kvalitní nerezavějící oceli se 6 čepelemi a technologií WMF Perfect Cut 
 • LED displej s různými rychlostmi a nastavením času
 • 6 automatických nastavení: drcení ledu, smoothie, polévka, sorbet, drcení, čištění a přerušované krájení (pulzní funkce)
 • Různé rychlosti k přípravě nápojů, pomazánek, dipů a dresinků, pyré, dětské výživy a také jemných těst
 • Ergonomická držadla
 • Nádobu je možné použít v obou směrech
 • Stláčedlo pro přípravu hustých kaší
 • Výkonný pomocník při mixování, krájení a přípravě pyré: 1 600 W

Nerezový design a kvalitní čepele

Stolní mixér WMF Kult Pro 1,8 l má elegantní plášť z matné nerezové oceli Cromargan®, díky čemuž se dokonale hodí do každé kuchyně. Plášť z oceli Cromargan® je odolný vůči korozi a nezachytává ani nepříjemné pachy. Stolní mixér WMF Kult Pro 1,8 l je vybaven vysoce kvalitním nožem z nerezové oceli s 6 čepelemi, které pracují mimořádně vysokou rychlostí 500 km/h. Mixér s technologií WMF Perfect Cut dokonale rozmixuje nejen hutnější potraviny, ale snadno si poradí i se sekáním ledu. Čepele jsou odnímatelné, což umožňuje jejich snadné čištění.

Velká mixovací nádoba

Mixovací nádoba má objem až 1,8 l a je vyrobena z Tritanu, který je odolný proti rozbití a neobsahuje bisfenol A. Díky praktickému otevírání s odměrkou je možné přidávat tekuté ingredience přímo do nádoby. Ergonomické držadlo s povrchem příjemným na dotyk zajišťuje maximální pohodlí. Nádobu je možné použít v obou směrech - ideální pro leváky i praváky.

Intuitivní ovládání a bezpečné použití

Používání multifunkčního mixéru Kult Pro je opravdu jednoduché. Stačí si vybrat ze 6 automatických programů nebo z různých rychlostí k přípravě nápojů, pomazánek, dipů a dresinků, pyré, dětské výživy a také jemných těst. Součástí balení je také stláčedlo pro přípravu hustých kaší. Stolní mixér WMF Kult Pro 1,8 l je vybaven bezpečnostní technologií WMF Safety Handling. Bezpečnostní vypínání s certifikací GS zajišťuje, že mixování se zapne pouze tehdy, když je víko zavřené a skleněná nádoba ve správné poloze. Protiprokluzový systém zajišťuje stabilitu během užívání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 1.8 L
Příkon 1600 W
Pulzní spínač Ano
Smoothie Ano
Drcení ledu Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí WMF 0416630011 KULT Pro stolní mixér

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi