WiZ Tunable White 8W (60W) E27 A60


Celkový výkon: 8 W, Druh patice: E27, Světelný tok: 806 Lumen, Nastavitelný barevný tón: Ne Více info


Cena 359 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 4 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

S inteligentní žárovkou Wiz Tunable White 8W (60W) E27 A60 lze měnit jas osvětlení podle svých individuálních preferencí. Vytvoříte si tak doma, v kanceláři či na jiných místech tu pravou atmosféru. Žárovka nevyžaduje žádný rozbočovač, stačí ji pouze nainstalovat do patice a spárovat s mobilní aplikací. Pomocí aplikace Wiz App nastavíte plán zapnutí nebo vypnutí světel, navolíte požadovanou úroveň jasu či získáte vzdálený přístup k ovládání světel když nebudete právě doma. S příkonem 8 W bude dokonalou náhradou za tradiční 60 W žárovku s paticí E27. Výhodou je kompatibilita s hlasovými asistenty Google nebo Amazon Alexa. Technologie LED šetří až 80 % energie ve srovnání se standardní žárovkou.

Úplná kontrola

Patentovaná technologie WiZ, která vám umožňuje vychutnat si úplnou kontrolu nad všemi vašimi světly, ať už prostřednictvím WiFi, infračervených dálkových ovladačů nebo pomocí hlasových asistentů. Tím, že máte k dispozici více způsobů ovládání, budete mít více možností na výběr, jak chcete komunikovat se světlem.

Hlasové ovládání

Ovládejte své inteligentní světla WiZ pomocí jednoduchých hlasových příkazů pomocí inteligentních reproduktorů, jako jsou Google Home, Apple HomePod, Amazon Echo Dot. Nyní díky Google Assistant a nově vydaným zkratkám Siri pro iOS 12 můžete své světla ovládat hlasem s jakýmkoliv smartphonem nebo inteligentními reproduktory.

Vzdálený přístup

Zapněte si vaše světla na dálku pomocí aplikace WiZ App prostě ať jste kdekoli. Zatímco máte přístup na internet, můžete si se světly WiZ dělat, co chcete - i když tam nejste fyzicky.

Nastavení podle přání

WiZ přináší úplnou flexibilitu s 64 000 odstíny bílé a přednastavenými režimy pohody. Vaše oči si zaslouží správnou teplotu a intenzitu světla, abyste se mohli soustředit na obrazovku notebooku, číst časopis nebo se postupně připravovat na spánek. Nyní s nastavitelnou bílou barvou a barvami odborníci na osvětlení Wiz navrhli dynamické režimy, které zcela zastiňují všechny další inteligentní produkty osvětlení, které jsou momentálně k dispozici. Stejně jako vynikající hudební stopy, rafinovaně synchronizované a randomizované, i naše režimy rozzáří každou místnost úžasnými světelnými prostředími.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 8 W
Druh patice E27
Světelný tok 806 Lumen
Nastavitelný barevný tón Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí WiZ Tunable White 8W (60W) E27 A60

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno