Withings Steel HR Sport bílé


Sportovní hodinky, klasický displej, Bluetooth, Voděodolnost, Počet dní výdrže baterie: 25, Funkce: senzor tepové frekvence, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info


Cena 4 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 45 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sportovní chytré hodinky Withings Steel HR 40 Sport s bílým ciferníkem a s nastavitelným silikonovým řemínkem a tělem z nerezové oceli zaujmou každého. Předností hodinek je jejich vodotěsné provedení (5 ATM), OLED displej, notifikace o zprávách a hovorech a výborná 25 denní výdrž baterie. Samozřejmostí je Bluetooth, GPS modul, senzor tepové frekvence, monitoring spánku, výškoměr, krokoměr či počet spálených kalorií. Možnost využití mobilní aplikace Health Mate potěší. Kompatibilita s operačními systémy Android, iOS a Windows Phone je samozřejmostí.

Sportovní chytré hodinky

Pokud hledáte smart hodinky vybavené skvělými funkcemi pro sportovce, tak právě Withings Stell HR Sport jsou tou správnou volbou. Zaujmou stylovým provedením, konstrukcí vyrobenou z kvalitních materiálů a hlavně skvělými funkcemi. Získejte přehled o vašem zdraví i o vašich sportovních výkonech.

V jednoduchosti je krása

Jednoduchý a propracovaný design hodinek vám umožní je nosit i během běžného dne. Klasický analogový 40 mm ciferník hodinek v sobě ukrývá ještě menší, ale dobře čitelný OLED displej, na kterém se zobrazí údaje například o počtu ušlých kroků. Displej na povrchu chrání minerální sklíčko. Silikonový nastavitelný řemínek si přizpůsobíte podle velikosti vašeho zápěstí. Pokud se vám řemínek přestane líbit, můžete ho vyměnit, a tím dodáte hodinkám jiný vzhled.

Výbava

Chytré hodinky můžete využívat opravdu kdekoliv, protože jsou vodotěsné (5 ATM). Hodinky zachytí vaši aktivitu až při 30 různých sportech, což je opravdu skvělé. Budete vždy informováni o vašem zdravotním stavu, takže budete vědět, kolik kalorií jste spálili během cvičení nebo jaký tep jste měli. Dozvíte se i počet ujetých kroků. Při regeneraci hodinky sledují i ​​kvalitu vašeho spánku. K probouzení můžete využít i inteligentní budík Smart-Wake up, který analyzuje spánek a vzbudí vás v tom správném čase, abyste se cítili odpočatí.

Aplikace Health Mate

Údaje o vašem zdraví si můžete přenést přes Bluetooth i do aplikace Health Mate, kde získáte lepší přehled o vaší fyzické kondici. V aplikaci si můžete zvolit, čeho chcete při nejbližším cvičení dosáhnout. Milovníci běhu ocení to, že si mohou prohlédnout trasy, které absolvovali. Z hlediska kompatibility hodinky podporují operační systémy Android, iOS i Windows Phone.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce výpočet kalorií, měření vzdálenosti, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Withings Steel HR Sport bílé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi