Withings Scanwatch 42 mm černé

Chytré hodinky, PMOLED displej, Bluetooth, Voděodolnost, Počet dní výdrže baterie: 30, Funkce: senzor tepové frekvence, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, měření tempa, Bezdrátové nabíjení, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info


Cena 8 390 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 84 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytré hodinky Withings Scanwatch 42 mm v černém provedení s černým silikonovým řemínkem nabízejí PMOLED displej a safírové sklíčko. Jsou vodotěsné do 50 m podle certifikace 5 ATM. Disponují baterií s výdrží 30 dní. Umožňují měření EKG a tepové frekvence, měření vyšlapaných patře, monitorování okysličení krve, výpočet spálených kalorií či upozornění na fibrilaci síní a syndrom spánkové apnoe. Nechybí krokoměr, výškoměr, gyroskop, senzor okolního světla, barometr, záznam trasy či výpočet spálených kalorií. K dispozici přes 30 aktivit. Spárování probíhá prostřednictvím Bluetooth a jsou kompatibilní s Android a iOS.

Nadčasový design, který lahodí vašemu oku

Inteligentní hodinky Withings Scanwatch v elegantním černém provedení disponují černým silikonovým řemínkem, který je vyroben z kvalitního silikonu. Jsou vybaveny moderním PMOLED displejem a kulatým ciferníkem s průměrem 42 mm. Samozřejmostí je safírové sklíčko, které odolává vzniku škrábanců.

 

Lékařské technologie na kontrolu činnosti vašeho srdce

Hodinky se pyšní pokročilými lékařskými technologiemi, které byly vyvinuty ve spolupráci s předními kardiologem. Přímo na vašem zápěstí tak najdete senzor srdečního tepu, který umožňuje i měření EKG. Mimo jiné vás hodinky dokáží upozornit na případnou fibrilaci síní.

 

Stanou se nedílnou součástí vašeho dne

Pokud patříte k milovníkům aktivního životního stylu a sportu jistě oceníte praktické režimy na více než 30 pohybových aktivit. S hodinkami tak budete mít pod kontrolou svou celodenní aktivitu. Neuniknou vám informace o počtu vystoupání patře, ujeté vzdálenosti, počtu kroků či spálených kaloriích. Nechybí ani monitor okysličení krve, senzor okolního světla, gyroskop, výškoměr a barometr.

 

Hlídají vás ve dne v noci

Withings Scanwatch jsou ideálním společníkem nejen při sportu, ale i během odpočinku. Ve výbavě najdete monitor kvality spánku, který kromě toho, že dokáže rozpoznat spánkové cykly vás upozorní i na příznaky spánkové apnoe.

 

Oznámení z mobilu přímo na vašem zápěstí

Jsou kompatibilní s operačním systémem Android a iOS. Jejich rychlé a jednoduché spárování probíhá prostřednictvím technologie Bluetooth. Formou notifikací tak můžete přímo na vašem zápěstí sledovat informace o novinkách ze sociálních sítí, příchozích hovorech nebo SMS zprávách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce výpočet kalorií, měření vzdálenosti, měření tempa, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Withings Scanwatch 42 mm černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi