Winner WG8 C černý

Telefon Winner WG8 C vhodný pro seniory zajistí pocit bezpečí. Rozlišení tohoto TFT displeje představuje 220 x 176 pixelů. Na svém displeji zobrazuje dostatečně velká písmena, které jsou velmi dobře čitelné. Telefon také disponuje funkcemi jako FM rádio, kalendář, budík, hudební přehrávač či kalkulačka. Telefon vyniká výdrží baterie. A vy tak nemusíte mít starosti s častým nabíjením vašeho telefonu. Telefon je obohacen o šikovné tlačítko SOS. Díky tomuto tlačítku si majitel přivolá pomoc SMS zprávou na výchozí čísla. Zobrazit celý popis

Popis produktu

TFT displej

Praktický telefon určený pro seniory disponuje displejem s úhlopříčkou velkou 2 palce. Rozlišení tohoto TFT displeje představuje 220 x 176 pixelů. Telefon také disponuje slotem pro paměťovou kartu a funkcemi jako FM rádio, kalendář, budík, digitální kompas a kalkulačka.

Dlouhá výdrž baterie

Telefon je vhodný opravdu pro každého. Na svém displeji zobrazuje dostatečně velká písmena, které jsou velmi dobře čitelné. Telefon vyniká výdrží baterie. A vy tak nemusíte mít starosti s častým nabíjením vašeho telefonu. Telefon je dodáván s praktickou dokovací stanicí pro rychlé a snadné dobíjení.

 

Rozměry

Telefon je přizpůsoben pro seniory svými funkcemi. Jeho rozměry jsou 113 x 55 x 13,2 mm. Tento telefon váží pouze 90 gramů. Díky svému ergonomickému tvaru vám padne přesně do ruky. Telefon podporuje připojení GPRS a USB C. Stejně také podporuje vstup pro 3,5 mm jack.

SOS tlačítko

Telefon je obohacen o šikovné tlačítko SOS. Díky tomuto tlačítku si majitel přivolá pomoc SMS zprávou na výchozí čísla. Na cílových telefonech se pak objeví zpráva i s odkazem na pozici na mapě. Vaši nejbližší tak budou vědět kde se nacházíte a že právě potřebujete jejich pomoc.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 2 "
  • 3G Ne
  • Rozlišení displeje (px) 220x176
  • Typ telefonu Klasický
  • Operační paměť RAM 32 MB

Další vlastnosti

Značka: Winner
Voděodolný: Ne

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 2 "
? Rozlišení displeje (px): 220x176

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 10 mm
Výška: 115 mm
Délka: 55 mm
Hmotnost: 58 g

Funkce

? GPS: Ne

Obsah balení

Obsah balení: slúchadlá, batéria, nabíjačka, usb kábel

Mobilní sítě

? 3G: Ne
? Podpora Dual SIM: Ne
? Typ SIM karty: mini sim

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ano
Kompat.paměť.karty: micro SD
Operační paměť RAM: 32 MB

Baterie

Kapacita baterie: 1000 mAh

Fotoaparát

Rozlišení hl.fotoaparátu: 0,3 Mpx

Rádio

FM rádio: Ano

Vzhled

Typ telefonu: Klasický
? Telefon pro starší: Ano

Ostatní

Kód produktu: WINTELWG8

Všechny parametry

Recenze Winner WG8 C černý

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jana, 21.6.2020

  • Telefon pro manžela - spokojenost
  • jednoduchost
  • přehlednost

Ivan, 04.12.2017

Chtěli jsme nový telefon pro staršího důchodce. Nejdřív jsme koupili Alcatel OT-2008. Vypadá sice dobře, ale nemá ani základní obvyklá nastavení a prakticky z něj nebylo možné telefonovat - po zvolení čísla telefon ještě vyžaduje další akci (myslím, že vybrat, zda chcete SMS nebo volat) a toto nejde nijak změnit. Tatínek jej nebyl schopen ovládat a telefon jsme vrátili. Koupili Winner WG8 a s tím problém není. Ten se ovládá jako ostatní telefony. ... zobrazit víc

Příslušenství k Winner WG8 C černý