Winner AirFlex 5 černá


Bezdrátová sluchátka, Vestavěný mikrofon, Výdrž baterie: 5 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 100 h, Ovládání přehrávání, Dosah: 10 m, Aktivní tlumení hluku, Frekvenční rozsah: 20-20K Hz, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info


Cena 1 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 17 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Bezdrátová sluchátka Winner AirFlex 5 v černém provedení mají lehký a ergonomický design, který zajišťuje maximální pohodlí při používání. Rychlé a stabilní párování s telefonem probíhá prostřednictvím bezdrátového připojení Bluetooth 5.0. Sluchátka jsou vybavena baterií s výdrží 5 hodin poslechu hudby.

Jednoduché párování

Bezdrátová sluchátka Winner AirFlex 5 využívají ke spárování s mobilním zařízením technologii Bluetooth 5.0, která zajišťuje kvalitní přenos a snadné spárování, ať už se jedná o chytrý telefon, notebook, televizi nebo jiné zařízení. Maximální dosah je 10 metrů.

Komfortní ovládání

Sluchátka disponují pohodlným dotykovým ovládáním a integrovaným mikrofonem, který umožňuje přijmout nebo odmítnout hovor jediným stisknutím sluchátka a používat je jako handsfree. Stejným způsobem můžete ovládat přehrávání hudby, přepínat skladby a aktivovat hlasového asistenta.

Dlouhá výdrž

Sluchátka s kapacitou 40 mAh vydrží až 5 hodin poslechu hudby. Dobíjejí se pomocí pouzdra s kapacitou 440 mAh, které dokáže sluchátka opakovaně dobíjet. Nabíjecí pouzdro je vybaveno USB-C vstupem. K nabíjení můžete použít USB-C kabel, který je součástí balení. Pouzdro lze nabíjet i bezdrátově, díky podpoře bezdrátového nabíjení Qi. Na přední straně najdete LED indikátor, který informuje o stavu nabití.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
NFC Ne
Styl nošení do uší
Výdrž batérie 5 hod.

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Winner AirFlex 5 černá

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Jan

6. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Neotřelý design
  • Celokovové tělo
  • IPX 69
  • QI nebíjení nebo kabel USB-c
  • Dotykové ovládání by mohlo mít lepší odezvu

Cajk