Whirpool WVH 92 K/1


Indukční varná deska s odsáváním, Počet varných zón: 4, Funkce Boost, Energetická třída A, Maximální výkon odsávání: 410 m3, Maximální hlučnost: 63 dB, Celkový příkon desky: 7,5 kW, Výška: 21,1 cm, Šířka: 83 cm, Hloubka: 51,5 cm. Více info


Cena 40 689 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 4 069 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Whirlpool WVH 92 K/1 s vestavěným odsavačem par zaujme černým designovým provedením. Je vybavena 4 varnými zónami. Dotykový ovládací panel se sliderem je umístěn v přední části před odsavačem a umožňuje snadné ovládání. Varná deska disponuje funkcí Power Management, funkcí Boooster a časovačem. Max. výkon odsávání dosahuje 410 m³/hod. Při odsávání par je max. hlučnost na úrovni 63 dB. Varná deska nabízí také možnost recirkulace.

Whirpool WVH 92 K/1 indukční varná deska s vestavěným odsavačem par

  • Přímý přístup - nové uživatelské rozhraní s vyhrazenými tlačítky pro každou varnou zónu. Každá sada ovládacích prvků je přiřazena k odpovídajícímu místu na povrchu varné desky, aby bylo používání neuvěřitelně intuitivní.

  • Indukční technologie - rychlejší a energeticky úspornější vaření. Indukční technologie ohřívá pánev, nikoli varnou desku, čímž snižuje spotřebu energie až o 10 % a zajišťuje ideální výsledky vaření.

  • Přední ovládací prvky - úplná kontrola nad vařením. Snadno přístupné a skutečně intuitivní ovládací prvky jsou pohodlně umístěny na předním panelu varné desky a zajišťují bezproblémové vaření.

  • Slider - intuitivní dotyková stupnice Slider umožňuje ovládat výkon každé varné desky a podsvícený displej ukazuje, které varné zóny jsou právě v provozu.

  • Power Management - pomocí této funkce můžete nastavit celkovou úroveň výkonu varné desky v závislosti na úrovni napájení z elektrické sítě ve vaší domácnosti.

  • Booster - s nastavením výkonu Booster si užijete výjimečně krátkou dobu vaření. Tato varná deska je vybavena posilovačem o výkonu 3 kW pro rychlejší a účinnější ohřev.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 83 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 410 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirpool WVH 92 K/1

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi