Whirlpool WTNF 93Z MX H

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

Dostatek místa pro vaše potraviny

Kombinovaná NoFrost chladnička Whirlpool WTNF 93Z MX H nabízí dostatečně velkou kapacitu pro uskladnění vašich potravin. Její celkový využitelný objem je 368 litrů, z čehož 264 litrů patří chladící části a mrazicí části 104 litrů, takže máte dostatek prostoru v obou částech chladničky. Vnitřní vybavení chladničky tvoří skleněné police. Systém posuvných polic pomáhá efektivně umisťovat potraviny a usnadňovat přístup k nim. Poličky mohou být vytaženy až 7 cm, což zajišťuje vysokou viditelnost. Další výhodou je přestavitelnost poliček a složek ve dveřích podle potřeb uživatele.

Xlent Fit konstrukce závěsů a dveří

Xlent představuje novou konstrukci závěsů, která umožňuje umístit chladničku úplně ke stěně místnosti. Nové ergonomické úchyty umožňují lepší dostupnost a snížení vibrací při otevírání dveří.

Technologie 6. SMYSL

Technologie 6. SMYSL FreshLock v prostoru chladničky a 6. SMYSL FreezeLock v mrazničce automaticky řídí rozdělení vzduchu mezi chladicí a mrazicí prostory. Technologie minimalizuje kolísání teploty v obou odděleních, poskytuje optimální vlhkost v chladicím prostoru, které zaručuje lepší zachování chuti, výživové vlastnosti a barvu výrobků.

Technologie Fresh NoFrost

Total NoFrost zajišťuje homogenní cirkulaci vzduchu, zatímco technologie 6.smysl snímá a obnovuje kolísání teploty pro vytvoření ideální teploty.

Fresh Box 0 ° a Fresh Box

Fresh Box 0 ° uchovává teplotu v zásuvce při 0 ° C, pro zajištění perfektního stavu dlouhodobě skladovaného masa a ryb. Posuvník umístěn v zásuvce poskytuje možnost měnit větrací otvory pro přívod vzduchu a v případě potřeby měnit vlhkost a teplotu. Zásuvka Fresh Box zabezpečuje optimální teplotu a vlhkost pro skladování nutričních hodnot a chuti ovoce a zeleniny.

Invertor

Invertorový kompresor zajišťuje bezproblémový chod chladničky, protože pracuje na zcela jiném principu. Jeho podstata spočívá v plynulosti chodu, nepřetržitě reguluje teplotu v chladničce prostřednictvím změny rychlosti. Má dlouhou životnost, vyšší výkon a nízkou hladinu hluku.

Rychlé chlazení a zmrazení

Volba rychlé chlazení rychle snižuje teplotu chladničky. Zvolte rychlé ochlazení po naplnění chladničky čerstvými potravinami, aby se rychle ochladily. Tato možnost pomáhá snižovat výkyvy teploty spojené s nakládáním chladničky s velkým množstvím potravin, které mají vyšší teplotu, než potraviny nacházející se v chladničce. Chladnička nabízí ale i možnost rychlého zmrazení čerstvých potravin v mrazničce. Rychlé zmrazování snižuje tvorbu suchých míst na povrchu potravin.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60,1 cm
  • Výška 201 cm
  • Hloubka 72,9 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60,1 cm
Výška: 201 cm
Hloubka: 72,9 cm
Hmotnost: 84 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 37 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 187 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 17 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 104 L
Mrazící výkon: 10 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 368 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 264 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 859991549790

Všechny parametry

Recenze Whirlpool WTNF 93Z MX H

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

michal, 24.6.2019

  • Zatím používání cca 3tydny, ale spokojenost.
  • Hlučnější

Příslušenství k Whirlpool WTNF 93Z MX H