Whirlpool WSIO 3O34 PFE X

V současné době není produkt dostupný a od dodavatele nemáme upřesněn datum dodání. Pokud máte o produkt zájem, vložte si hlídání změny dostupnosti skrze naši funkci Hlídací pes skrze který vám dáme vědět o naskladění produktu hned jak k tomu dojde.
Mám zájem

Vestavná myčka nádobí Whirlpool WSIO 3O34 PFE X je zařazena v energetické třídě A +++. V šířce 45 cm je myčka schopna umýt na jedno naplnění až 10 sad nádobí. Senzorová technologie 6. Smysl zaznamenává úroveň znečištění nádobí a automaticky nastavuje cyklus mytí až s 50 % úsporou. Nabízí 8 mycích programů: senzorový program, studený předoplach, sklo 45° C, rychlé 50° C, eko 50° C, denní program 50°, intenzivní 65° C, samočištění. K dispozici jsou také přídavné funkce, jako zpožděný start, multizóny a PowerCleanPro. Dvířka myčky se po skončení hlavní fáze sušení otevřou. Světelný paprsek upozorňuje na činnost spotřebiče. Ovládání vestavěné myčky nádobí Whirlpool WSIO 3O34 PFE X je umístěno shora. Maximální hlučnost dosahuje 44 dB. Pro bezpečnost je vybavena kontrolou úniku vody AquaStop Horní koš je vyjímatelný s přestavitelnou výškou a nechybí praktická příborová zásuvka. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

LORD D2

Splátky s 0% navýšením (více info)

LORD D2

18 499 Kč

K odeslání

Vestavná myčka nádobí LORD D2 v třídě A ++ je obzvláště šetrná k životnímu prostředí a pro váš rozpočet, díky velmi vysoké energetické účinnosti. Dokáže umýt 10 jídelních souprav. S hlučností pouze…

 • Šířka: 44,8 cm
 • Typ displeje: LED
 • Maximální hlučnost: 44 db

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Senzorová myčka

Vestavná myčka nádobí Whirlpool WSBO 3O24 PFE X se senzorovou technologií 6. smysl. Senzory automaticky měří stupeň znečištění vody a přizpůsobují podle toho parametry mycího programu tak, aby byla spotřeba vody, energie a času co nejoptimálnější. Pomocí této unikátní technologie ušetříte nejen čas, ale i váš rodinný rozpočet. V úsporné energetické třídě A+++ s šířkou 45 cm na jeden mycí cyklus dokáže umýt 10 jídelních souprav nádobí při nízké spotřebě vody, která je pouze 9 l / cyklus. Disponuje elektronickým indikátorem soli, který vás svým rozsvícením upozorní na potřebu doplnění soli. Doplnění leštidla vám zase pomocí rozsvícení připomene indikátor leštidla. Samovyvažovací dveře myčky zůstanou stát v každé poloze a samovolně se nezavřou. Po ukončení hlavní fáze sušení se díky funkci NaturalDry System dvířka automaticky otevřou pro rychlé dosušení přirozenou cirkulací vzduchu. Určitě oceníte i praktický světelný indikátor činnosti. Samozřejmostí jsou nastavitelné nožičky.

Mycí programy

Multizónové mytí vám umožní mýt nádobí podle potřeby. V případě, že potřebujete umýt pouze malé množství nádobí, umožňuje mytí buď pouze v horním, nebo dolním koši. Myčka nabízí odložení startu o 1 - 12 hodin. Z nabízených mycích programů si jistě vyberete ten nejvhodnější:

 •     Mycí teploty: 4
 •     Počet programů mytí 7: senzorový program, studený předoplach, sklo 45° C, rychlé 50° C, eko 50° C, denní program 50°, intenzivní 65° C, samočištění.

Technologie 6 .Zmysel

Myčky Whirlpool s technologií 6. Smysl se při plné náplni mohou pochlubit energetickou třídou A+++. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí aby při mytí menšího množství nádobí vaše myčka spotřebovala méně energie a vody je pro vás jako stvořená. Senzorová technologie 6. Smysl monitoruje stupeň znečištění vody a na základě toho si upraví průběh programu tak, aby byla spotřeba vody i energie co nejnižší. Díky této technoógii ušetříte čas i peníze.

Multinzónové mytí

Myčka umožňuje i multizónové mytí. Nebude zapotřebí už více čekat, dokud bude myčka naplněna špinavým nádobím. Funkce Multizone umožňuje mýt i pár kousků nádobí kdykoliv. Stačí naložit nádobí, zvolit si ve kterém koši chcete mýt a spotřebič vám ušetří nejen elektřinu a vodu ale i drahocenný čas.

Odstraní skvrny

Mytí a namáčení, zda oplachování velmi znečištěného nádobí již díky PowerClean nebude nutné. Jednoduše nastavíte PowerClean Pro, který se postará díky přesně řízenému proudu vody ze speciálních trysek o zašpiněné pánve či zapékací mísy.

Světelná signalizace

Světelný paprsek, který je promítán na podlahu vám usnadní každodenní provoz. Díky LED signalizaci budete vždy vědět jestli je myčka ještě v provozu.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Košové vybavení této plně integrované myčky sestává z horního koše, který je výškově nastavitelný, dolního koše a příborové zásuvky. Horní koš je idaálny pro ukládání, sklenic, šálků nebo menších kusů nádobí. Vínové poháry umožuje uložit bezpečně do sklápěcích klapek, uchycením stopky do příslušné štěrbiny. Dolní koš je vhodný pro ukládání hrnců, pokliček, talířů nebo salátových mís. Je vybaven oporami proti převrácení, které jsou sklopné. V dolním koši se nachází také Power Clean, který používá speciální trysky v zadní části dutiny pro intenzivnější mytí. Třetím košem je příborová zásuvka. Je vybavena i dvěma bočními posuvnými koši. Nabízí extra místo pro optimální ukládání nádobí.

Funkce AquaStop

Systém AquaStop zajišťuje vnitřní i vnější ochranu myčky. Zabraňuje úniku vody v případě poškození přívodní hadice. V případě úniku vody do havarijní nádoby systém zcela zastaví činnost myčky.

Antibakteriální program

Velmi jednoduše pomocí jednoho tlačítka si můžete vybrat program pro dezinfekci. Tento program trvá 90 minut s mycí teplotou 65ºC. S přidáním antibakteriálního mytí zajistí hygienickou čistotu pro vaše nádobí.

Program samočištění

Speciální program samočištění je ideální pro údržbu myčky. Prostřednictvím horké vody vyčistí vnitřní prostor myčky. Pracuje s vodou o teplotě 65 ° C, čímž zajistí čisté vnitřek a odstraní nepříjemný zápach.

Sušení NatrualDry

Konvenční systém sušení NaturalDry automaticky otevře dvířka během nebo po fázi sušení, a zajistí tak dokonalé výsledky sušení. Dvířka se otevřou pouze při teplotě, která je bezpečná pro kuchyňský nábytek. Pro doplňkovou ochranu před párou je myčka dodávána se speciálně navrženou ochrannou fólií (závisí na typu modelu).

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 44,8 cm
 • Typ displeje LED
 • Maximální hlučnost 44 db
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 8
 • Odložený start Ano
 • Doba cyklu 220 min.
 • AquaStop funkce Ano
 • Spotřeba vody na cyklus 9 L
 • Třída účinnosti sušení A
 • Počet souprav nádobí 10
 • AquaSensor funkce Ano
 • Indikace zbývajícího času Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Model: WSIO 3O34 PFE X
Délka hadice: 1,55 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 44,8 cm
Výška: 82 cm
Hloubka: 55,5 cm
Hmotnost: 29,6 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,3 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 9 L
Třída účinnosti sušení: A

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 220 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 10
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 869991552550

Všechny parametry

Recenze Whirlpool WSIO 3O34 PFE X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool WSIO 3O34 PFE X