Whirlpool WSFO 3O34 PF X

13 990 Kč ? Ušetříte 18 % 11 490 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 114,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Myčka nádobí Whirlpool WSFO 3O34 PF X v šířce 45 cm je v nerezové barvě s černým ovládacím panelem a zařazena je do energetické třídy A +++. Mytí probíhá senzorovou technologií, 6. smyslem s PowerClean s technologií sušení NaturalDry system. Myčka má kapacitu pro 10 sad nádobí. Ovládáte ji pomocí tlačítek umístěných vepředu, doplněných malým displejem s ukazatelem zbytkového času. Nabízí 8 programů mytí, jako zónové mytí (horní / dolní koš) s možností posunutí startu o 24 hodin a PowerClean. Myčka Whirlpool WSFO 3O34 PF X má vnitřní košové vybavení sestávající z přepínače použití mycího prostředku (prášek / tablety), vyjímatelného horního koše s výškovým nastavením a dolního koše. Dvířka myčky jsou samovyvažovací. Pro kontrolu úniku vody je k dispozici Aquastop. Nechybí kontrolky nedostatku soli a leštidla a zvuková signalizace konce programu. Hlučnost 44 dB. Zobrazit celý popis

  • Akce
  • Doprava zdarma
  • Sleva 18 %

Popis produktu

 

 

Senzorová myčka nádobí

Myčka nádobí Whirlpool WSFO 3O34 PF X v úsporné energetické třídě A +++ o šířce 45 cm na jeden mycí cyklus dokáže umýt 10 jídelních souprav nádobí při nízké spotřebě vody, která je pouze 9 l/cyklus. Senzorová technologie 6. smysl monitoruje stupeň znečištění vody a na základě toho si upraví průběh programu tak, aby spotřeba vody a energie byla co nejnižší. Pomocí této unikátní technologie ušetříte nejen čas, ale i váš rodinný rozpočet. Disponuje indikátorem soli, který vás svým rozsvícením upozorní na doplnění soli. Doplnění leštidla vám zase pomocí rozsvícení připomene indikátor leštidla. Samovyvažovací dveře myčky zůstanou stát v každé poloze a samovolně se nezavřou.

Mycí programy

Multizónové mytí vám umožní mýt nádobí podle potřeby. V případě, že potřebujete umýt pouze malé množství nádobí, umožňuje mytí buď pouze v horním, nebo dolním koši. Myčka nabízí programy: Autosenzor, Studené předmytí, Sklo, Rychlé, Eco mytí, Denní mytí, Intenzivní 65° C, Antibakteriální oplach, Samočištění myčky, PowerClean, Zónové mytí horní/dolní koš, Tlačítko start/pauza, Posun startu mytí 1-24 h.

Technologie 6 .Zmysel

Myčky Whirlpool s technologií 6. Smysl se při plné náplni mohou pochlubit energetickou třídou A+++. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí aby při mytí menšího množství nádobí vaše myčka spotřebovala méně energie a vody je pro vás jako stvořená. Senzorová technologie 6. Smysl monitoruje stupeň znečištění vody a na základě toho si upraví průběh programu tak, aby byla spotřeba vody i energie co nejnižší. Díky této technoógii ušetříte čas i peníze.

Multinzónové mytí

Myčka umožňuje i multizónové mytí. Nebude zapotřebí už více čekat, dokud bude myčka naplněna špinavým nádobím. Funkce Multizone umožňuje mýt i pár kousků nádobí kdykoliv. Stačí naložit nádobí, zvolit si ve kterém koši chcete mýt a spotřebič vám ušetří nejen elektřinu a vodu ale i drahocenný čas.

Odstraní skvrny

Mytí a namáčení, zda oplachování velmi znečištěného nádobí již díky PowerClean nebude nutné. Jednoduše nastavíte PowerClean Pro, který se postará díky přesně řízenému proudu vody ze speciálních trysek o zašpiněné pánve či zapékací mísy.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Košové vybavení této plně integrované myčky sestává z horního koše, který je výškově nastavitelný, dolního koše a příborové zásuvky. Horní koš je idaálny pro ukládání, sklenic, šálků nebo menších kusů nádobí. Vínové poháry umožuje uložit bezpečně do sklápěcích klapek, uchycením stopky do příslušné štěrbiny. Dolní koš je vhodný pro ukládání hrnců, pokliček, talířů nebo salátových mís. Je vybaven oporami proti převrácení, které jsou sklopné. V dolním koši se nachází také Power Clean, který používá speciální trysky v zadní části dutiny pro intenzivnější mytí. Třetím košem je příborová zásuvka. Je vybavena i dvěma bočními posuvnými koši. Nabízí extra místo pro optimální ukládání nádobí.

Funkce AquaStop

Systém AquaStop zajišťuje vnitřní i vnější ochranu myčky. Zabraňuje úniku vody v případě poškození přívodní hadice. V případě úniku vody do havarijní nádoby systém zcela zastaví činnost myčky.

Antibakteriální program

Velmi jednoduše pomocí jednoho tlačítka si můžete vybrat program pro dezinfekci. Tento program trvá 90 minut s mycí teplotou 65ºC. S přidáním antibakteriálního mytí zajistí hygienickou čistotu pro vaše nádobí.

Program samočištění

Speciální program samočištění je ideální pro údržbu myčky. Prostřednictvím horké vody vyčistí vnitřní prostor myčky. Pracuje s vodou o teplotě 65 ° C, čímž zajistí čisté vnitřek a odstraní nepříjemný zápach.

Sušení NatrualDry

Konvenční systém sušení NaturalDry automaticky otevře dvířka během nebo po fázi sušení, a zajistí tak dokonalé výsledky sušení. Dvířka se otevřou pouze při teplotě, která je bezpečná pro kuchyňský nábytek. Pro doplňkovou ochranu před párou je myčka dodávána se speciálně navrženou ochrannou fólií (závisí na typu modelu).

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 44 db
  • Třída energ.účinnosti A +++
  • Počet programů 8
  • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 45 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 59 cm
Hmotnost: 39,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 9 L
Celková spotřeba: 0,66 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 189 kWh
Roční spotřeba vody: 2520 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 220 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 10
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 869991553080

Všechny parametry

Recenze Whirlpool WSFO 3O34 PF X

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Vojtěch, 05.3.2020

Vše v pořádku. Poradili nám s výběrem a dokonce i s barvou :) Myje, to je to co jsme od ní čekali :D

  • Myje
  • Zatím ok.

Příslušenství k Whirlpool WSFO 3O34 PF X