Whirlpool WSFO 3O34 PF

Myčka nádobí Whirlpool WSFO 3O34 PF v šířce 45 cm. Je v bílé barvě s černým ovládacím panelem a zařazena je do energetické třídy A +++. Mytí probíhá senzorovou technologií tzv. 6. smyslem PowerClean s technologií sušení NaturalDry system. Myčka má kapacitu pro 10 sad nádobí. Ovládáte ji pomocí tlačítek umístěných vepředu, doplněných malým displejem s ukazatelem zbytkového času. Nabízí 8 programů mytí, jako zónové mytí (horní / dolní koš) s možností posunutí startu o 24 hodin a PowerClean. Myčka Whirlpool WSFO 3O34 PF má vnitřní košové vybavení sestávající z přepínače použití mycího prostředku (prášek / tablety), vyjímatelného horního koše s výškovým nastavením a dolního koše. Dvířka myčky jsou samovyvažovací. Pro kontrolu úniku vody je k dispozici Aquastop. Nechybí kontrolky nedostatku soli a leštidla a zvuková signalizace konce programu. Hlučnost 44 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Siemens SR256W01TE

Splátky s 0% navýšením (více info)

Siemens SR256W01TE

Volně stojící myčka nádobí Siemens SR256W01TE v nerezovém provedení v energetické třídě A ++. Kapacita pro 10 jídelních souprav. K dispozici je 6 mycích programů s možností odloženého startu 1 - 24…

  • Maximální hlučnost: 43 db
  • Třída energ.účinnosti: A +++
  • Počet programů: 6

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Senzorová myčka nádobí

Myčka nádobí Whirlpool WSFO 3O34 PF v úsporné energetické třídě A +++ o šířce 45 cm na jeden mycí cyklus dokáže umýt 10 jídelních souprav nádobí při nízké spotřebě vody, která je pouze 9 l/cyklus. Senzorová technologie 6. smysl monitoruje stupeň znečištění vody a na základě toho si upraví průběh programu tak, aby spotřeba vody a energie byla co nejnižší. Pomocí této unikátní technologie ušetříte nejen čas, ale i váš rodinný rozpočet. Disponuje indikátorem soli, který vás svým rozsvícením upozorní na doplnění soli. Doplnění leštidla vám zase pomocí rozsvícení připomene indikátor leštidla. Samovyvažovací dveře myčky zůstanou stát v každé poloze a samovolně se nezavřou.

Mycí programy

Multizónové mytí vám umožní mýt nádobí podle potřeby. V případě, že potřebujete umýt pouze malé množství nádobí, umožňuje mytí buď pouze v horním, nebo dolním koši. Myčka nabízí programy: Autosenzor, Studené předmytí, Sklo, Rychlé, Eco mytí, Denní mytí, Intenzivní 65° C, Antibakteriální oplach, Samočištění myčky, PowerClean, Zónové mytí horní/dolní koš, Tlačítko start/pauza, Posun startu mytí 1-24 h.

Senzorová technologie 6.smysl

S touto myčkou může být mytí nádobí radost. Díky programu 6.smysl a pokrokové technologii dokáže odstranit i odolné skvrny, zaschlé zbytky potravin či mastnotu. Senzorový programu zvolí teplotu, čas a intenzitu mytí za vás. Pokaždé vyberete z myčky čistý a zářivý nádobí.

Multinzónové mytí

Myčka umožňuje i multizónové mytí. Nebude zapotřebí už více čekat, dokud bude myčka naplněna špinavým nádobím. Funkce Multizone umožňuje mýt i pár kousků nádobí kdykoliv. Stačí naložit nádobí, zvolit si ve kterém koši chcete mýt a spotřebič vám ušetří nejen elektřinu a vodu ale i drahocenný čas.

Odstraní skvrny

Tato jedinečná technologie v sobě spojuje dvě technológie pro účinné odstraňování hrubých nečistot z nádobí. Speciální trysky se automaticky aktivují ve chvíli, kdy senzory vyhodnotí, že nádobí v myčce je příliš znečištěný. Mytí a namáčení, zda oplachování velmi znečištěného nádobí už díky PowerClean Pro nebude nutné. Jednoduše nastavíte PowerClean Pro, který se postará díky přesně řízenému proudu vody ze speciálních trysek o zašpiněné pánve či zapékací mísy. V případě, že nádobí je málo znečištěný se mytí pomocí tlakových trysek neaktivuje.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Košové vybavení této plně integrované myčky sestává z horního koše, který je výškově nastavitelný, dolního koše a příborové zásuvky. Horní koš je idaálny pro ukládání, sklenic, šálků nebo menších kusů nádobí. Vínové poháry umožuje uložit bezpečně do sklápěcích klapek, uchycením stopky do příslušné štěrbiny. Dolní koš je vhodný pro ukládání hrnců, pokliček, talířů nebo salátových mís. Je vybaven oporami proti převrácení, které jsou sklopné. V dolním koši se nachází také Power Clean, který používá speciální trysky v zadní části dutiny pro intenzivnější mytí. Třetím košem je příborová zásuvka. Je vybavena i dvěma bočními posuvnými koši. Nabízí extra místo pro optimální ukládání nádobí.

Odložený start

Funkce zpožděného startu umožňuje nastavit potřebný program, tak aby se spustil až v čase, který vyhovuje vám. Například i v noci, nebo tehdy kdy je možné využít níže tarify elektrické energie.

Funkce AquaStop

Systém AquaStop zajišťuje vnitřní i vnější ochranu myčky. Zabraňuje úniku vody v případě poškození přívodní hadice. V případě úniku vody do havarijní nádoby systém zcela zastaví činnost myčky.

Program samočištění

Speciální program samočištění je ideální pro údržbu myčky. Prostřednictvím horké vody vyčistí vnitřní prostor myčky. Pracuje s vodou o teplotě 65 ° C, čímž zajistí čisté vnitřek a odstraní nepříjemný zápach.

Automatické otevření dveří

Po skončení programu a poklesu teploty vzduchu v myčce pod 40° C myčka automaticky otevře dveře pro přirozenou cirkulaci vzduchu a dokonalé vysušení nádobí.

NaturalDry systém

Po skončení hlavní fáze sušení se dveře myčky Whirlpool WSFO 3O34 PF automaticky otevřou, a tím nastane rychleji dosušení, a to přirozenou cirkulací vzduchu.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 44 db
  • Třída energ.účinnosti A +++
  • Počet programů 8
  • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 45 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 59 cm
Hmotnost: 39,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 9 L
Celková spotřeba: 0,66 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 189 kWh
Roční spotřeba vody: 2520 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 220 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 10
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 869991558600

Všechny parametry

Recenze Whirlpool WSFO 3O34 PF

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool WSFO 3O34 PF