Whirlpool WSFC 3M27 X


Myčka nádobí, Energetická třída E, Kapacita 10 sad nádobí, Spotřeba energie: 76 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 47 dB, Spotřeba vody 9 na mycí cyklus, Počet programů: 6, AquaStop funkce, Výška: 85 cm, Šířka: 45 cm, Hloubka: 59 cm. Více info


Cena 9 990 Kč

Sleva 20 % z předcházející ceny: 12 490 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící myčka Whirlpool WSFC 3M27 X v nerezovém provedení má kapacitu na mytí 10 sad nádobí. Senzorová technologie 6. smysl rozpozná úroveň znečištění a upraví nastavení cyklu a programu tak, aby zajistila výraznou úsporu zdrojů. Myčka nabízí 6 mycích programů. K dispozici jsou také další funkce, jako je odložený start a vícezónová myčka. Pro zajištění bezpečnosti je vybavena systémem kontroly úniku vody Aquastop. Horní koš je vyjímatelný s nastavitelnou výškou. Součástí je také vyjímatelný koš na příbory.

Prací programy

Vícezónové mytí umožňuje mýt nádobí podle potřeby. Pokud potřebujete umýt jen malé množství nádobí, umožňuje mytí pouze v horním nebo dolním koši. Myčka nabízí odložený start v rozmezí 1-12 hodin.

Aquastop

Vestavná myčka je také vybavena systémem Aquastop, který zajišťuje vnitřní i vnější ochranu myčky. Zabraňuje úniku vody v případě poškození přívodní hadice.

Technologie 6. smysl

Pokud patříte k těm, kteří chtějí, aby myčka při mytí menšího počtu nádobí spotřebovala méně energie a vody, je tato myčka určena právě pro vás. Senzorová technologie 6. smysl sleduje úroveň znečištění vody a upravuje program tak, aby spotřeba vody a energie byla co nejnižší. Díky této technologii ušetříte čas i peníze.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času s myčkou nádobí. Systém košů této myčky se skládá z horního koše, který je výškově nastavitelný, dolního koše a koše na příbory. Horní koš je ideální pro ukládání, sklenic, šálků nebo menších kusů nádobí. Skleničky na víno lze bezpečně uložit do sklopných klapek tak, že se stopka připevní do příslušného otvoru. Spodní koš je vhodný pro uložení hrnců, pokliček, talířů nebo salátových misek. Ve spodním koši je také praktický košík na příbory. Zaručuje bezpečné místo pro nože a vidličky.

Možnost hygienického oplachování

Možnost hygienického máchání účinně odstraňuje bakterie i nečistoty a zbytky jídla pro lepší výsledky mytí.

Funkce tablet

Vyberte si metodu, kterou upřednostňujete. Funkce Tablet umožňuje zvolit cyklus speciálně určený pro tablety do myčky, takže se můžete spolehnout na důkladné mytí.

Odložený start

Funkce odloženého startu umožňuje nastavit myčku tak, aby cyklus spustila, kdy se vám to nejvíce hodí, čímž šetří váš čas a energii.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 47 db
Počet programů 6
Počet souprav nádobí 10
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool WSFC 3M27 X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi