Whirlpool WSBO 3O34 PF X

Nákupem získáte 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná myčka nádobí Whirlpool WSBO 3O34 PF X je zařazena v energetické třídě A +++. V šířce 45 cm je myčka schopna umýt na jedno naplnění až 10 sad nádobí. Senzorová technologie 6. Smysl zaznamenává úroveň znečištění nádobí a automaticky nastavuje cyklus mytí až s 50 % úsporou. Nabízí 7 mycích programů: senzorový program, studený předoplach, sklo 45° C, rychlé 50° C, eko 50° C, intenzivní 65° C, samočištění. K dispozici jsou také přídavné funkce jako zpožděný start, multizóny a PowerCleanPro. Ovládání vestavěné myčky nádobí Whirlpool WSBO 3O34 PF X je umístěno zepředu pomocí černobílého grafického displeje. Maximální hlučnost dosahuje 43 dB. Horní koš je vyjímatelný s přestavitelnou výškou a nechybí praktická příborová zásuvka. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Senzorová myčka

Vestavná myčka nádobí Whirlpool WSBO 3O24 PF X se senzorovou technologií 6. smysl. Senzory automaticky měří stupeň znečištění vody a přizpůsobují podle toho parametry mycího programu tak, aby byla spotřeba vody, energie a času co nejoptimálnější. Pomocí této unikátní technologie ušetříte nejen čas, ale i váš rodinný rozpočet. V úsporné energetické třídě A+++ s šířkou 45 cm na jeden mycí cyklus dokáže umýt 10 jídelních souprav nádobí při nízké spotřebě vody, která je pouze 9 l / cyklus. Disponuje elektronickým indikátorem soli, který vás svým rozsvícením upozorní na potřebu doplnění soli. Doplnění leštidla vám zase pomocí rozsvícení připomene indikátor leštidla. Samovyvažovací dveře myčky zůstanou stát v každé poloze a samovolně se nezavřou. Samozřejmostí jsou nastavitelné nožičky.

Mycí programy

Multizónové mytí vám umožní mýt nádobí podle potřeby. V případě, že potřebujete umýt pouze malé množství nádobí, umožňuje mytí buď pouze v horním, nebo dolním koši. Myčka nabízí odložení startu o 1 - 24 hodin. Z nabízených mycích programů si jistě vyberete ten nejvhodnější:

 •     Mycí teploty: 4
 •     Počet programů mytí 7: senzorový program, studený předoplach, sklo 45° C, rychlé 50° C, eko 50° C, intenzivní 65° C, samočištění.

Technologie 6 .Zmysel

Myčky Whirlpool s technologií 6. Smysl se při plné náplni mohou pochlubit energetickou třídou A+++. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí aby při mytí menšího množství nádobí vaše myčka spotřebovala méně energie a vody je pro vás jako stvořená. Senzorová technologie 6. Smysl monitoruje stupeň znečištění vody a na základě toho si upraví průběh programu tak, aby byla spotřeba vody i energie co nejnižší. Díky této technoógii ušetříte čas i peníze.

Multinzónové mytí

Myčka umožňuje i multizónové mytí. Nebude zapotřebí už více čekat, dokud bude myčka naplněna špinavým nádobím. Funkce Multizone umožňuje mýt i pár kousků nádobí kdykoliv. Stačí naložit nádobí, zvolit si ve kterém koši chcete mýt a spotřebič vám ušetří nejen elektřinu a vodu ale i drahocenný čas.

Odstraní skvrny

Tato jedinečná technologie v sobě spojuje dvě technológie pro účinné odstraňování hrubých nečistot z nádobí. Speciální trysky se automaticky aktivují ve chvíli, kdy senzory vyhodnotí, že nádobí v myčce je příliš znečištěný. Mytí a namáčení, zda oplachování velmi znečištěného nádobí už díky PowerClean Pro nebude nutné. Jednoduše nastavíte PowerClean Pro, který se postará díky přesně řízenému proudu vody ze speciálních trysek o zašpiněné pánve či zapékací mísy. V případě, že nádobí je málo znečištěný se mytí pomocí tlakových trysek neaktivuje.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Košové vybavení této plně integrované myčky sestává z horního koše, který je výškově nastavitelný, dolního koše a příborové zásuvky. Horní koš je idaálny pro ukládání, sklenic, šálků nebo menších kusů nádobí. Vínové poháry umožuje uložit bezpečně do sklápěcích klapek, uchycením stopky do příslušné štěrbiny. Dolní koš je vhodný pro ukládání hrnců, pokliček, talířů nebo salátových mís. Je vybaven oporami proti převrácení, které jsou sklopné. V dolním koši se nachází také Power Clean, který používá speciální trysky v zadní části dutiny pro intenzivnější mytí. Třetím košem je příborová zásuvka. Je vybavena i dvěma bočními posuvnými koši. Nabízí extra místo pro optimální ukládání nádobí.

Odložený start

Funkce zpožděného startu umožňuje nastavit potřebný program, tak aby se spustil až v čase, který vyhovuje vám. Například i v noci, nebo tehdy kdy je možné využít níže tarify elektrické energie.

Funkce AquaStop

Systém AquaStop zajišťuje vnitřní i vnější ochranu myčky. Zabraňuje úniku vody v případě poškození přívodní hadice. V případě úniku vody do havarijní nádoby systém zcela zastaví činnost myčky.

Sušení NAturalDry

Tento konvenční systém sušení po ukončení mytí automaticky otevře dvířka během fáze sušení a zajistí tak výjimečné výsledky. Dvířka se otevřou pouze při teplotě, která je bezpečná pro kuchyňské zařízení, takže se neotevřou v případě když jsou aktivovány funkce Power Clean a Turbo. Pro doplňkovou ochranu před párou je vhodné použít speciální navrženou ochrannou fólii.

Program samočištění

Speciální program samočištění je ideální pro údržbu myčky. Prostřednictvím horké vody vyčistí vnitřní prostor myčky. Pracuje s vodou o teplotě 65 ° C, čímž zajistí čisté vnitřek a odstraní nepříjemný zápach.

Výbava

 •         2 mycí ramena + sprcha
 •         Příborová zásuvka
 •         Vyjímatelný horní koš s nastavitelnou výškou
 •         Samovyvažovací dvířka
 •         Elektronický indikátor leštidla
 •         Elektronický indikátor nedostatku soli
 •         Zvuková signalizace na konci programu
 •         Nastavitelné nožičky
 •         Nerezový filtr

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 44,8 cm
 • Typ displeje LED
 • Maximální hlučnost 43 db
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 8
 • Odložený start Ano
 • Doba cyklu 220 min.
 • AquaStop funkce Ano
 • Spotřeba vody na cyklus 9 L
 • Třída účinnosti sušení A
 • Počet souprav nádobí 10
 • AquaSensor funkce Ano
 • Indikace zbývajícího času Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Model: WSBO 3O34 PF X
Délka hadice: 1,55 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 44,8 cm
Výška: 82 cm
Hloubka: 55,5 cm
Hmotnost: 29,6 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED

Hlučnost

Maximální hlučnost: 43 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,3 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 9 L
Třída účinnosti sušení: A

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 220 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 10
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 869991553030

Všechny parametry

Recenze Whirlpool WSBO 3O34 PF X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool WSBO 3O34 PF X