Whirlpool WS5G8CHW/E

Nákupem získáte 97,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaný volně stojící sporák Whirlpool WS5G8CHW / E s plynovou varnou deskou a multifunkční elektrickou troubou je v bílé barvě se skleněným příklopem. Varná deska je vybavena bezpečnostními ventily pro 4 hořáky a smaltovanou bezpečnostní mřížkou. Hořáky jsou ovládány otočnými knoflíky s integrovaným zapalováním. Trouba nabízí automatické programy a víceúrovňové pečení. Kombinovaný sporák Whirlpool WS5G8CHW / E má objem trouby 60 l. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Beko FSM62330DWT

Beko FSM62330DWT

10 989 Kč

K odeslání 1 ks

Moderní multifunkční troubou a plynovou varnou deskou je vybaven kombinovaný sporák Beko FSM62330DWT. Plynová deska disponuje 4 hořáky. Ovládá se pomocí otočných knoflíků s integrovanou jiskrou.…

  • Typ varné desky: Plynová
  • Gril: Ano
  • Počet hořáků/varných zón: 4

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Jednoduchý ale účelný

Kombinovaný sporák Whirlpool WS5G8CHW/E s multifunkční elektrickou troubou a plynovým varným panelem je praktický spotřebič, který využijete při každodenní přípravě pokrmů pro celou rodinu. Sporák je vybaven více funkcemi, které při vaření oceníte a připravené jídlo bude výborně chutnat, což potěší zejména vašich strávníků. Ovládání je s integrovaným zapalováním hořáků, pomocí čtyř otočných knoflíků. Ty jsou umístěny v přední části a jejich hlavní předností je jejich intuitivní rozmístění, takže automaticky sáhnete po tom správném ovladači. Sklopný příklopu stačí po vaření jednoduše zavřít a nedude vám na spotřebič sedat prach. Praktický displej je dostatečně velký, umožňuje tak mít proces přípravy jídel dokonale pod kontrolou.

Ovládání výkonu

Kombinovaný sporák nabízí také 10 režimů vaření s asistencí. Ovladač má rozšířenou rotaci o 290 ° a 10 nastavitelných bodů. Umožňuje přiřadit jednotlivé úrovně nastavení teploty ke konkrétnímu režimu pečení.

Samočisticí systém pomocí hydrolýzy

Čištění vnitřního prostoru trouby bude díky povrchové úpravě na bázi titanu v kombinaci s hydrolytickou funkcí jednodušší. Čistí se celý vnitřní prostor trouby i všechny doplňky bez potřeby použití čistícího prostředku.

Snadné čištění dveří

Stejně i dvířka trouby lze čistit velmi jednodcuho. Speciální systém umožňuje jednoduše a rychle vytáhnout skleněná dvířka. Stačí zatlačit, zatáhnout a dvířka uvolnit. Následně můžete skleněný panel vyčistič vhodným čisticím prostředkem nebo pohodlně v myčce nádobí.

Bezpečná manipulace s plechy

Pro pohodlnou a maximálně bezpečnou manipulaci s plechy nebo nádobím při pečení má trouba k dispozici teleskopický výsuv na 2 úrovních. Ten zajišťuje spolehlivé uchopení plechu a jeho jednoduché vysouvání bez hrozby pádu, prevrnutia nebo náhodného popálení.

Rychlý předehřev

Díky funkci rychlého předehřátí je možné ušetřit vzácný čas. Funkce spustí všechny topné prvky, dokud trouba nedosáhne požadovanou teplotu. Takto je možné ušetřit až 50% času potřebného na předehřev.

Praktický úložný prostor

V dolní části sporáku je praktická kněžská zásuvka. Pohodlně je v najskladneji skladi v skladu s následnımi pojmenování: jako plechy, pekáče a drobné pomůcky.

Vařte jako profesionál

Průvodce vařením vám navrhne tu správnou funkci, teplotu i polohu, kam je třeba uložit plech na pečení pro každý typ pokrmu, tak abyste dodrželi nejvhodnější nastavení pro daný program trouby. Výsledky pečení budou dokonalé.

Jednoduchá funkčnost

Trouba sporáku je elektrická, nabízí automatické programy a umožňuje péct až na dvou úrovních najednou. Díky ventilátoru je teplo rozváděno dokonale rovnoměrně po celém vnitřku trouby. Ovládání je jednoduché, vše si navolíte za pomoci ovládacích knoflíků. Celkový objem trouby je 60 l.

  • Autoprogramem, standardní funkce: horkovzdušné pečení, statické pečení, ventilátor, gril a jejich kombinace
  • speciální funkce: časovač délky pečení, čištění trouby Hydroclean

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ varné desky Plynová
  • Gril Ano
  • Počet hořáků/varných zón 4
  • Počet plynových hořáků 4

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 50 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 47,7 Kg

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Varná deska

Typ varné desky: Plynová

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 60 L
Typ trouby: Elektrický
Celkový výkon trouby: 2700 W

Funkce

Gril: Ano
Bezpečnostní plynový režim: Ano

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4
Standard.hořák/varná zóna: 1700 W
Velký hořák/ varná zóna: 3000 W
Počet plynových hořáků: 4
Malý hořák/ varná zóna: 900 W
Průměr var.hořáku/var.zóny: 75 mm
Průměr normál.hořáku/var.zóny: 55 mm
Průměr vel.hořáku/var.zóny: 100 mm

Ostatní

Kód produktu: 869991564790

Všechny parametry

Recenze Whirlpool WS5G8CHW/E

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se