Whirlpool WS5G8CHW/E


Kombinovaný sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 60 l, Plynová varná deska, 4 varných zón, Celkový výkon trouby: 2700 W, bílá barva, Gril, Výška: 85 cm, Šířka: 50 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 10 999 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Kombinovaný, volně stojící sporák Whirlpool WS5G8CHW/E s plynovou varnou deskou a multifunkční elektrickou troubou je v bílém provedení se skleněným příklopem. Varná deska je vybavena bezpečnostními ventily pro 4 hořáky a smaltovanou bezpečnostní mřížkou. Hořáky jsou ovládány otočnými knoflíky s integrovaným zapalováním. Trouba nabízí automatické programy a víceúrovňové pečení. Kombinovaný sporák Whirlpool WS5G8CHW/E má objem trouby 60 l. Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

 

 

 

Jednoduchý, ale účelný

Kombinovaný sporák Whirlpool WS5G8CHW/E s multifunkční elektrickou troubou a plynovým varným panelem je praktický spotřebič, který využijete při každodenní přípravě pokrmů pro celou rodinu. Sporák je vybaven řadou funkcí. Ovládání je s integrovaným zapalováním hořáků za pomocí čtyř otočných knoflíků. Ty jsou umístěny v přední části a jejich hlavní předností je intuitivní rozmístění, takže automaticky sáhnete po tom správném ovladači. Sklopný příklop stačí po vaření jednoduše zavřít a nebude vám tak na spotřebič sedat prach. 

Ovládání výkonu

Kombinovaný sporák nabízí také 10 režimů vaření s asistencí. Ovladač má rozšířenou rotaci o 290° a 10 nastavitelných bodů. Umožňuje přiřadit jednotlivé úrovně nastavení teploty ke konkrétnímu režimu pečení.

Samočisticí systém pomocí hydrolýzy

Čištění vnitřního prostoru trouby bude díky povrchové úpravě na bázi titanu v kombinaci s hydrolytickou funkcí jednodušší. Čistí se celý vnitřní prostor trouby i všechny doplňky bez potřeby použití čisticího prostředku.

Snadné čištění dveří

Stejně tak dvířka trouby lze čistit velmi jednoduše. Speciální systém umožňuje snadno a rychle vytáhnout skleněná dvířka. Stačí zatlačit, zatáhnout a dvířka uvolnit. Následně můžete skleněný panel vyčistič vhodným čisticím prostředkem nebo pohodlně v myčce nádobí.

Rychlý předehřev

Díky funkci rychlého předehřátí je možné ušetřit vzácný čas. Funkce spustí všechny topné prvky, dokud trouba nedosáhne požadované teploty. Takto je možné ušetřit až 50 % času potřebného na předehřev.

Praktický úložný prostor

V dolní části sporáku je praktická zásuvka. Pohodlně do ní můžete naskládat např. plechy, pekáče a drobné pomůcky.

Vařte jako profesionál

Průvodce vařením vám navrhne tu správnou funkci, teplotu i polohu, kam je třeba uložit plech na pečení pro každý typ pokrmu tak, abyste dodrželi nejvhodnější nastavení pro daný program trouby. Výsledky pečení budou dokonalé.

Jednoduchá funkčnost

Trouba sporáku je elektrická, nabízí automatické programy a umožňuje péct až na dvou úrovních najednou. Díky ventilátoru je teplo rozváděno dokonale rovnoměrně po celém vnitřku trouby. Ovládání je jednoduché, vše si navolíte za pomoci ovládacích knoflíků. Celkový objem trouby je 60 l.

  • AutoProgram, standardní funkce: horkovzdušné pečení, statické pečení, ventilátor, gril a jejich kombinace
  • Speciální funkce: časovač délky pečení, čištění trouby Hydroclean

Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ varné desky Plynová
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Počet plynových hořáků 4

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Whirlpool WS5G8CHW/E

80% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Vlastislav

24. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Výborná


  • Jednoduché vyndání skla u trouby.
  • Opačné otáčení knoflíků na ovládání hořáků než u sporáků, které jsme používali nebo používáme.
  • Nutnost zakoupení nových plechů do trouby, které bohužel nejsou levné, nebo nejsou k dostání ani u autorizovaného servisu.
  • Fórový šuplík na odkládání plechů. Je umělohmotný.????

Pavel

8. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Rychlý proces pečeni s horkým vzduchem
  • Samočištění
  • nízká spotřeba energii
  • velký a hluboký plech na pečení součástí

Naprostá spokojenost s výrobkem