Whirlpool WS5G8CHW/E


Typ varné desky: Plynová, Gril: Ano, Počet hořáků/varných zón: 4, Počet plynových hořáků: 4,


Cena 7 999 Kč

Sleva 18% z původní cena: 9 790 Kč Zobraziť nápovědu

79,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaný volně stojící sporák Whirlpool WS5G8CHW/E s plynovou varnou deskou a multifunkční elektrickou troubou je v bílé barvě se skleněným příklopem. Varná deska je vybavena bezpečnostními ventily pro 4 hořáky a smaltovanou bezpečnostní mřížkou. Hořáky jsou ovládány otočnými knoflíky s integrovaným zapalováním. Trouba nabízí automatické programy a víceúrovňové pečení. Kombinovaný sporák Whirlpool WS5G8CHW/E má objem trouby 60 l.

 

 

 

Jednoduchý, ale účelný

Kombinovaný sporák Whirlpool WS5G8CHW/E s multifunkční elektrickou troubou a plynovým varným panelem je praktický spotřebič, který využijete při každodenní přípravě pokrmů pro celou rodinu. Sporák je vybaven více funkcemi, které při vaření oceníte a připravené jídlo bude výborně chutnat, což potěší zejména vaše strávníky. Ovládání je s integrovaným zapalováním hořáků za pomocí čtyř otočných knoflíků. Ty jsou umístěny v přední části a jejich hlavní předností je jejich intuitivní rozmístění, takže automaticky sáhnete po tom správném ovladači. Sklopný příklop stačí po vaření jednoduše zavřít a nebude vám tak aspoň na spotřebič sedat prach. Praktický displej je dostatečně velký, umožňuje tak mít proces přípravy jídel dokonale pod kontrolou.

Ovládání výkonu

Kombinovaný sporák nabízí také 10 režimů vaření s asistencí. Ovladač má rozšířenou rotaci o 290° a 10 nastavitelných bodů. Umožňuje přiřadit jednotlivé úrovně nastavení teploty ke konkrétnímu režimu pečení.

Samočisticí systém pomocí hydrolýzy

Čištění vnitřního prostoru trouby bude díky povrchové úpravě na bázi titanu v kombinaci s hydrolytickou funkcí jednodušší. Čistí se celý vnitřní prostor trouby i všechny doplňky bez potřeby použití čisticího prostředku.

Snadné čištění dveří

Stejně tak dvířka trouby lze čistit velmi jednoduše. Speciální systém umožňuje jednoduše a rychle vytáhnout skleněná dvířka. Stačí zatlačit, zatáhnout a dvířka uvolnit. Následně můžete skleněný panel vyčistič vhodným čisticím prostředkem nebo pohodlně v myčce nádobí.

Bezpečná manipulace s plechy

Pro pohodlnou a maximálně bezpečnou manipulaci s plechy nebo nádobím při pečení má trouba k dispozici teleskopický výsuv na 2 úrovních. Ten zajišťuje spolehlivé uchopení plechu a jeho jednoduché vysouvání bez hrozby pádu, převrhnutí nebo náhodného popálení.

Rychlý předehřev

Díky funkci rychlého předehřátí je možné ušetřit vzácný čas. Funkce spustí všechny topné prvky, dokud trouba nedosáhne požadované teploty. Takto je možné ušetřit až 50 % času potřebného na předehřev.

Praktický úložný prostor

V dolní části sporáku je praktická zásuvka. Pohodlně do ní můžete naskládat např. plechy, pekáče a drobné pomůcky.

Vařte jako profesionál

Průvodce vařením vám navrhne tu správnou funkci, teplotu i polohu, kam je třeba uložit plech na pečení pro každý typ pokrmu tak, abyste dodrželi nejvhodnější nastavení pro daný program trouby. Výsledky pečení budou dokonalé.

Jednoduchá funkčnost

Trouba sporáku je elektrická, nabízí automatické programy a umožňuje péct až na dvou úrovních najednou. Díky ventilátoru je teplo rozváděno dokonale rovnoměrně po celém vnitřku trouby. Ovládání je jednoduché, vše si navolíte za pomoci ovládacích knoflíků. Celkový objem trouby je 60 l.

  • AutoProgram, standardní funkce: horkovzdušné pečení, statické pečení, ventilátor, gril a jejich kombinace
  • Speciální funkce: časovač délky pečení, čištění trouby Hydroclean

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ varné desky Plynová
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Počet plynových hořáků 4

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool WS5G8CHW/E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno