Whirlpool WS Q0530 NE


Indukční varná deska, Počet hořáků/varných zón: 2, Celkový příkon desky: 3,6 kW, Výška: 54 cm, Šířka: 28,4 cm, Hloubka: 51 cm. Více info


Cena 7 489 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 75 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Indukční domino varná deska Whirlpool WS Q0530 NE v černé barvě s dvěma varnými zónami má šířku 29 cm. Jednoduché dotykové ovládání je umístěno vepředu. Vybavena funkcemi 6. Smysl, rychlý ohřev, rozpouštění, časovač, dětská pojistka i ukazatel zbytkového tepla. Má až 9 stupňů výkonu spolu s Booster výkonem. Dosahovaný max. příkon je 3 700 W.

Varné zóny

Domino varné desky nabízí pestrost a variabilnost. Indukční varná deska Whirlpool WS Q0530 NE disponuje 2 varnými zónami s indikátorem zbytkového tepla. K dispozici je i praktický dětský zámek a časovač. Funkce blokuje ovládací panel a zabraňuje přenastavování jakéhokoliv parametru, což je bezpečné, pokud děti necháte v kuchyni bez dozoru. Funkce Booster nabízí možnost aktivovat pro všechny varné zóny extra výkon.

  • Přední levá varná zóna: 145 mm / 1 200 W nebo 1 600 W s funkcí Booster

  • Zadní levá varná zóna: 210 mm / 2 100 W nebo 3 000 W s funkcí Booster

Vařte rychleji s Booster

Funkce Booster zvyšuje výkon varné zóny, díky čemuž ohřejete vodu nebo připravené pokrmy mnohem rychleji. V režimu Booster pracuje varná deska několik minut při zvýšeném výkonu, následně se výkon sníží na přednastavenou hodnotu.

Časovač

Někdo se vždy dívá na hodinky. Odpočítávací časovač můžete nastavit na 99 minut. Pokud znáte optimální dobu vaření pro příslušný pokrm z vlastní zkušenosti, můžete nastavit časovač a varný panel se automaticky po uplynutí doby vypne. Když bude jídlo hotové, zazní pípnutí.


Ovládání

Varná deska systému domino má dotykové ovládání umístěné vepředu s 9 stupni výkonu. Její ovládání je jednoduché a intuitivní. Stačí navolit dotykem požadovanou intenzitu a vaření může začít. Domino varná deska je navíc vybavena i dětskou pojistkou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 28.4 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 2
Typ horního povrchu Sklokeramické

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool WS Q0530 NE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno