Whirlpool WQ9I FO1BX


Americká chladnička, Energetická třída F, Čistá kapacita chladničky: 355 l, Čistá kapacita mrazničky: 237 l, Roční spotřeba energie: 430 kWh, Maximální hlučnost: 41 dB, Smart ovládání mobilem, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 90,8 cm, Výška: 187,6 cm. Více info


Cena 80 489 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 805 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní americká NoFrost chladnička Whirlpool WQ9I FO1BX v černém provedení Black Steel v energetické třídě F má 355litrovou chladicí část a 237litrovou mrazicí část. Disponuje technologií 6. smyslu, funkcí rychlého mražení Fast Cooling, výrobníkem ledu s kapacitou 1,5 kg ledových kostek za den a pohodlným ovládáním pomocí chytrého telefonu přes aplikaci Whirlpool Live.

Ventilace

Tato chladnička je vybavena ventilátorem, který zajišťuje plynulé a rovnoměrné proudění vzduchu uvnitř vašeho spotřebiče.

NoFrost

Technologie NoFrost redukuje vlhkost uvnitř mrazničky, čímž zabraňuje tvorbě námrazy a ledu.

Fast Cooling

Teplota uvnitř chladničky se po uložení nových potravin okamžitě sníží. Zabudované senzory automaticky upravují teplotu chlazení, čímž zabezpečují nízkou spotřebu energie a delší čerstvost.

Výrobník ledu

Díky integrovanému výrobníku ledu získáte více než 100 kostek ledu jedním dotekem. Je navíc odnímatelný, takže si led můžete snadno přenést přímo na jídelní stůl.

Elektronický systém ovládání

Výjimečný výkon - tato chladnička disponuje elektronickým systémem ovládání, který zajišťuje nastavení správných parametrů kdykoli, díky čemuž nabízí dokonalý výkon a kontrolu teplotu.

Flexi Freeze

Funkce Flexi Freeze na pravé straně mrazničky se přizpůsobí vašim potřebám, díky čemuž můžete zvolit správnou úroveň teploty pro jídlo, které skladujete. Soft Freeze -7 °C: jídlo nevyžaduje rozmrazování, ale můžete jej vložit přímo z mrazničky do hrnce. Mild Freeze -12 °C: k uchovávání zmrzliny a dezertů vhodných k servírování. Deep Freeze -18 °C: pomáhá ochránit nutriční hodnoty jídla po delší dobu.

LED osvětlení

Energeticky efektivní LED světlo osvětluje vnitřek chladničky, čímž umožňuje jednoduše najít to, co hledáte.

Pure control

Ozónový čistič vzduchu, který dokáže redukovat zápach a zabraňuje tvorbě bakterií, čímž zlepšuje hygienu a čistotu uvnitř chladničky.

Triple No Frost technology

Tři nezávislé chladicí systémy NoFrost vytvářejí ideální beznámrazové prostředí pro uchovávání potravin, které zajišťuje ideální teplotu a vlhkost a zabraňuje míchání pachů mezi chladničkou a dvěma mrazničkami.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 90.8 cm
Výška 187.6 cm
Maximální hlučnost 41 db
Celkový čistý objem 592 L
Čistá kapacita chladničky 355 L
Čistá kapacita mrazničky 237 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool WQ9I FO1BX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi