Whirlpool WMF200G


Vestavná mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 20 l, Mikrovlnný výkon: 800 W, Výkon grilu: 1000 W, Vestavěný displej: Ano, Barva: nerez, Kovový rámeček: Ano, Výška: 39 cm, Šířka: 59,4 cm, Hloubka: 34,9 cm. Více info


Cena 7 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 75 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba Whirlpool WMF200G ve stylovém černém provedení skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru vaší kuchyně. Nabízí 20litrový vnitřní objem. Trouba s rámečkem je vybavena výkonem mikrovln 800 W a výkonem grilu 1 000 W. Disponuje funkcemi, jako mikrovlnný ohřev, gril, časovač, automatické programy, Auto Clean a jiné. Vše se zobrazí na černobílém grafickém displeji. Díky 6 úrovním výkonu si libovolně nastavíte požadovanou teplotu.

Moderní vestavná mikrovlnná trouba

Mikrovlnná trouba Whirlpool WMF200G je díky svým kompaktním rozměrům vhodná pro instalaci do horní skříňky kuchyňské linky. Mikrovlnná trouba má 6 úrovní výkonu, které poskytují dostatečnou flexibilitu. Výkon mikrovln je 800 W a výkon grilu je 1 000 W.

Programy a funkce

  • Jet Grill, Jet Start, Automatické programy, Gril+ mikrovlny, Gril, Mikrovlnný ohřev, Rozpouštění, Speciální funkce mikrovlnných trub, Auto Clean micro, Časovač.
  • Automatické programy: Rozmrazování, Čištění, Vaření. Výběr z 12 programů vaření - stačí nastavit hmotnost a čas (podle tabulky), ostatní zajistí mikrovlnka.
  • Speciální funkce: Udržování v teple, Kynutí, Příprava jogurtů.

Grilujte kdykoliv

Máte-li chuť na grilované jídlo, mikrovlnná trouba nabízí i tuto funkci. Jednoduše a rychle připravíte zapečené dobroty, chutnou topinku se sýrem, teplý sendvič, grilovanou klobásku či zeleninu.

Jet Start

Oblíbenou funkcí nejen pro uspěchané a netrpělivé lidi je jedinečná funkce Jet Start, tedy velmi rychlý ohřev. Tato funkce je určena zejména pro potraviny s vysokým obsahem vody. Ty se většinou vaří déle. S touto mikrovlnnou troubou bude jídlo za několik sekund uvařeno. Neztrácejte čas zbytečným čekáním, využijte skvělou funkci Jet Start pro úžasně rychlý ohřev pokrmů.

Dětská pojistka

V případě, že máte doma i malé děti, mikrovlnná trouba nabízí dodatečnou ochranu v podobě uzamykatelného ovládacího panelu. Stačí na pár vteřin stisknout určená tlačítka a mikrovlnná trouba zůstane uzamčena.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání elektronické
Gril Ano
Vnitřní objem 20 L
Mikrovlnný výkon 800 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool WMF200G

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno