Whirlpool WL S3777 NE

12 990 Kč ? 12 989 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 129,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska Whirlpool WL S3777 NE v černém provedení s funkcí Power Management umožňuje zvolit maximální příkon a připojit ji na napětí 230 V nebo 400 V. Disponuje 4 indukčními varnými zónami s funkcí Booster (rychloohřevu). Flexicook zóna umožňuje sjednotit 2 varné zóny do jedné velké a rovnoměrně tak ohřívat velký hrnec nebo pekáč na celé ploše. Celá varná zóna má v takovém případě nastavený stejný výkon. Dotykové ovládání 4 x slider je umístěno vpředu pro udržování v teple,. Varná deska Whirlpool WL S3777 NE s funkcí 6.smysl nabízí automatické programy pro udržování v teple, rozpouštění, zahušťování / pomalé vaření, uvedení do varu. Nabízí také dětskou Polsku a praktický časovač. Pro bezpečnost je varná deska vybavena ukazatelem zbytkového tepla. Šířka 77 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva

Zvažte i tento produkt

Electrolux EIV835

Electrolux EIV835

Indukční varná deska Electrolux EIV835 v černém provedení se zkosenými hranami nabízí 5 varných zón s různým výkonem. S funkcí Bridge můžete zkombinovat 2 samostatné varné zóny a vytvořit jeden velký…

 • Šířka: 78 cm
 • Typ varné desky: Indukční
 • Počet hořáků/varných zón: 5

Zobrazit produkt

Popis produktu

Varná deska s Power Management

Indukční varná deska Whirlpool WL S3777 NE je originální zpracována a hodí se do každé moderní kuchyně. Indukce ohřívá feromagnetické dno hrnce, nikoli skleněnou plochu varné desky. Elektromagnetické pole prochází přes sklokeramickou plochu přímo do hrnce, bez zbytečných ztrát. Varná deska nabízí 4 indukční zóny, 18 stupňů výkonu a dotykové ovládání. Je široká 77 cm bez rámu. Varná deska je neuvěřitelně výkonná. Funkce Power Management umožňuje zvolit maximální příkon varné desky a připojit ji na napětí 230 V nebo 400 V. Flexicook zóna umožňuje sjednotit 2 samostatné varné zóny do jedné velké.

6. SMYSL

Varná deska s funkcí 6.SMYSL nabízí automatické programy pro snadné nastavení a ideální výkon pro sevření vody i signalizaci dosažení tohoto bodu. Senzorová technologie 6.smysl přináší 20% úsporu elektrické energie. Po dosažení bodu varu udrží jeho konstantní teplotu během přidávání různých studených surovin do připravovaného pokrmu.

Funkce nízkoteplotního rozpouštění

Funkce rozpouštěním nastaví vhodnou úroveň výkonu varné zóny pro pomalé rozpouštění citlivých potravin při teplotě v hrnci 35 - 45 ° C aniž narušila jejich nutriční hodnoty. Jednoduše tak rozpustíte čokoládu, máslo nebo zahřeje mléko.

Bezpečnost

Funkce dětské pojistky zablokuje varnou desku aby zabránila nežádoucí manipulaci s nastavením varné desky. Děti tak neožil spotřeby zapnout ani přestavovat vybrané parametry.

Využijte zbytkové teplo

Indikátor zbytkového tepla vás upozorní na fakt, že jsou varné zóny ještě horké a není bezpečné se jich dotýkat. Ihned po zhasnutí kontrolky je možné se varné plochy bezpečně dotýkat nebo pokládat na ni předměty.

Vařte rychleji

Funkce Booster umožňuje rychle ohřát varnou zónu. Pokud potřebujete uvařit vodu za krátký čas s touto funkcí to není problém. Indukční varná deska přivede vodu do varu za krátký čas a pak udržuje teplotu varu, čímž zároveň snižuje spotřebu energie.

Varné zóny

Varná deska nabízí 4 samostatné indukční zóny. Dvě varné zóny je možné díky funkci Flexicook zóna sjednotit do jedné velké a rovnoměrně tak ohřívat velký hrnec nebo pekáč na celé ploše. Celá varná zóna má v takovém případě nastavený stejný výkon. Varná deska disponuje i praktickým časovačem. Ten umožní přednastavit na varné zóně kdepak se má automaticky vypnout.

 • Přední levá zóna: Průměr 180/230 mm / výkon / Booster 1750/2200 W
 • Zadní levá zóna: Průměr 180/230 mm / výkon / Booster 1750/2200 W
 • Zadní pravá zóna: Průměr 210 mm / výkon / Booster 2100/3000 W
 • Přední pravá zóna: Průměr 145 mm / výkon / Booster 1200/1600 W

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 77 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Typ horního povrchu Sklokeramické

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 77 cm
Výška: 54 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnost: 11,3 Kg

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4
Pojistka hořáků: Ne

Vzhled

Typ horního povrchu: Sklokeramické
Malá varná zóna (počet): 2
Standardní varná deska: 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ne
Zkosené hrany: Ne

Energetické údaje

Napájení: 220-240
Celkový příkon desky: 7,2 kW

Funkce

? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Další parametry

Elektrické zapalování: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 869991579690

Všechny parametry

Recenze Whirlpool WL S3777 NE

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool WL S3777 NE