Whirlpool WIP 4O32 PF E

14 990 Kč ? Ušetříte 7 % 13 989 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 398,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Plně integrovaná myčka nádobí Whirlpool WIP 4O32 PF E má šířku 60 cm. Využívá senzorový program, který sleduje stupeň znečištění vody a podle toho upravuje průběh programu aby optimalizovala spotřebu vody a energie a 6.smysl PowerClean zónové mytí v horním nebo dolním koši. Je zařazena do energetické třídy A +++. Kapacita pro mytí je 14 sad nádobí. Nabízí 10 mycích programů s možností odloženého startu o 1- 24 hodin. K dispozici jsou i praktické funkce. Vestavná myčka používá technologii sušení: Turbo Dry. Ovládání myčky Whirlpool WIP 4O32 PF E je velmi praktické a jednoduché pomocí elektronických tlačítek a displeje, umístěné je shora. Vybavená je kontolky nedostatku soli i leštidla. Na ukončení programu, myčka upozorní zvukovou signalizací. Vnitřní výbavu tvoří 2 mycí koše, příborová zásuvka a 2 mycí ramena. Horní koš je vyjímatelný s možností nastavení výšky. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 7 %
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Siemens SN636X15ME

Siemens SN636X15ME

Vestavná myčka nádobí Siemens SN636X15ME v nerezové barvě je zařazena do energetické třídy A ++. Její kapacita pro mytí je až 13 jídelních souprav. Nabízí 6 mycích programů, 3 speciální funkce,…

 • Šířka: 59,8 cm
 • Maximální hlučnost: 44 db
 • Třída energ.účinnosti: A +++

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Senzorová myčka

Plně integrovaná myčka nádobí Whirlpool WIP 4O32 PF E v úsporné energetické třídě A+++, o šířce 60 cm na jeden mycí cyklus dokáže umýt 14 jídelních souprav nádobí při nízké spotřebě vody, která je pouze 6,5 l / cyklus. Senzorová technologie 6. smysl mytí monitoruje stupeň znečištění vody a na základě toho si upraví průběh programu, tak aby spotřeba vody a energie byla co nejnižší. Pomocí této unikátní technologie ušetříte nejen ča ale i váš rodinný rozpočet. Disponuje indikátorem soli, který vás svým rozsvícením upozorní na doplnění soli. Doplnění leštidla vám zase pomocí rozsvícení připomene indikátor leštidla. Samovyvažovací dveře myčky zůstanou stát v každé poloze a samovolně se nezavřou. Díky Eko programu je možné s myčkou nádobí ušetřit až 3 litry vody. Ušetřená voda se přefiltruje a uchová ve vyhrazené nádrži, následně se použije při dalším Eko programu.

Technologie 6 .Zmysel

Myčky Whirlpool s technologií 6. Smysl se při plné náplni mohou pochlubit energetickou třídou A+++. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí aby při mytí menšího množství nádobí vaše myčka spotřebovala méně energie a vody je pro vás jako stvořená. Senzorová technologie 6. Smysl monitoruje stupeň znečištění vody a na základě toho si upraví průběh programu tak, aby byla spotřeba vody i energie co nejnižší. Díky této technoógii ušetříte čas i peníze.

Multinzónové mytí

Myčka umožňuje i multizónové mytí. Nebude zapotřebí už více čekat, dokud bude myčka naplněna špinavým nádobím. Funkce Multizone umožňuje mýt i pár kousků nádobí kdykoliv. Stačí naložit nádobí, zvolit si ve kterém koši chcete mýt a spotřebič vám ušetří nejen elektřinu a vodu ale i drahocenný čas.

Odstraní skvrny

Tato jedinečná technologie v sobě spojuje dvě technológie pro účinné odstraňování hrubých nečistot z nádobí. Speciální trysky se automaticky aktivují ve chvíli, kdy senzory vyhodnotí, že nádobí v myčce je příliš znečištěný. Mytí a namáčení, zda oplachování velmi znečištěného nádobí už díky PowerClean Pro nebude nutné. Jednoduše nastavíte PowerClean Pro, který se postará díky přesně řízenému proudu vody ze speciálních trysek o zašpiněné pánve či zapékací mísy. V případě, že nádobí je málo znečištěný se mytí pomocí tlakových trysek neaktivuje.

Světelná signalizace

Světelný paprsek, který je promítán na podlahu vám usnadní každodenní provoz. Díky LED signalizaci budete vždy vědět jestli je myčka ještě v provozu.

Odložený start

Funkce zpožděného startu umožňuje nastavit potřebný program, tak aby se spustil až v čase, který vyhovuje vám. Například i v noci, nebo tehdy kdy je možné využít níže tarify elektrické energie.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Košové vybavení této plně integrované myčky sestává z horního koše, který je výškově nastavitelný, dolního koše a příborové zásuvky. Horní koš je idaálny pro ukládání, sklenic, šálků nebo menších kusů nádobí. Vínové poháry umožuje uložit bezpečně do sklápěcích klapek, uchycením stopky do příslušné štěrbiny. Dolní koš je vhodný pro ukládání hrnců, pokliček, talířů nebo salátových mís. Je vybaven oporami proti převrácení, které jsou sklopné. V dolním koši se nachází také Power Clean, který používá speciální trysky v zadní části dutiny pro intenzivnější mytí. Třetím košem je příborová zásuvka. Je vybavena i dvěma bočními posuvnými koši. Nabízí extra místo pro optimální ukládání nádobí.

Funkce AquaStop

Systém AquaStop zajišťuje vnitřní i vnější ochranu myčky. Zabraňuje úniku vody v případě poškození přívodní hadice. V případě úniku vody do havarijní nádoby systém zcela zastaví činnost myčky.

Možnost Turbo

Pokud je potřeba zkrátit čas mycího programu jistě oceníte možnost Turbo. Stisknutím jediného tlačítka umožní zkrátit čas a přitom mýt s optimálním výkonem.

Antibakteriální program

Velmi jednoduše pomocí jednoho tlačítka si můžete vybrat program pro dezinfekci. Tento program trvá 90 minut s mycí teplotou 65ºC. S přidáním antibakteriálního mytí zajistí hygienickou čistotu pro vaše nádobí.

Program samočištění

Speciální program samočištění je ideální pro údržbu myčky. Prostřednictvím horké vody vyčistí vnitřní prostor myčky. Pracuje s vodou o teplotě 65 ° C, čímž zajistí čisté vnitřek a odstraní nepříjemný zápach.

Mycí programy

Multizónové mytí vám umožní mýt nádobí podle potřeby. V případě, že potřebujete umýt pouze malé množství nádobí umožňuje mytí buď pouze v horním nebo dolním koši. Myčka nabízí programy: s možností odložení startu až o 1 - 24 hodín.Umývačka nabízí 10 mycích programů programů a 3 mycí teploty.

 •     Eko - je vhodný pro běžně znečištěné nádobí. IDW o standardní a nejefektivnější program. Kombinuje v sobě úspornou spotřebu energie a vody.
 •     6th Sense® - program je ideální na běžně znečištěné nádobí se zaschlými zbytky jídel. Snímá úroveň znečištění nádobí a podle toho nastaví program. Během snímání úrovně znečištění senzorem se na displeji zobrazuje animace a aktualizuje se délka cyklu.
 •     Intenzivní - program se doporučuje pro silně znečištěné nádobí, např. pro mytí pánví a hrnců.
 •     Běžné - program pro běžně znečištěné nádobí. Ideální jako každodenní cyklus, pro dosažení optimálních výsledků mytí a sušení za kratší čas.
 •     Tiché - program stvořený na noční provoz. Pracuje při nižší hlučnosti.
 •     Rychlé 30' - program je ideální pro mírně znečištěné nádobí bez zaprahlou zbytků jídel.
 •     Křišťál - umyje křehké kusy nádobí, citlivé na vysoké teploty jako např. sklenice a šálky.
 •     Předmytí - program je vhodný pro Odmočení nádobí, který plánujete umývat později. U tohoto programu není třeba používat mycí prostředek.
 •     Dezinfekce - program vhodný pro silně zašpiněné nádobí. Zahrnuje v sobě i dodatečné antibakteriální oplachování.
 •     Samočištění - tento cyklus se využívá na údržbu myčky. Horkou vodou vyčistí vnitřek myčky.

Přídavné možnosti a funkce

 •     Multizone - pro poloviční náplň. Myčka nabízí možnost mytí iv pouze dolním nebo horním koši samostatně podle nastavení.
 •     Turbo - tato přídavná možnost zkracuje trvání hlavního programu, přičemž zajistí stejné výsledky mytí a sušení.
 •     Zablokování tlačítek
 •     Zavřený vodovodní ventil - alarm - v případě, že je odstaven přívod vody, myčka na to upozorní blikáním symbolu na displeji.
 •     + Extra Dry - zlepšuje sušení nádobí
 •     Odložený start: tento model myčky nabízí praktickou možnost odložit čas spuštění programu o 1 - 24 hodin.
 •     Tableta - toto nastavení umožňuje optimalizovat výkon mycího programu podle typu použitého mycího prostředku.
 •     Vypouštění - pokud je třeba již spuštěn mycí cyklus zastavit nebo zrušit lze tak učinit pomocí funkce "vypouštění".

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59,8 cm
 • Maximální hlučnost 42 db
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 10
 • Odložený start Ano
 • Doba cyklu 215 min.
 • AquaStop funkce Ano
 • Spotřeba vody na cyklus 9,5 L
 • Třída účinnosti sušení A
 • Počet souprav nádobí 14
 • Indikace zbývajícího času Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Model: WIP4O32PFE
Délka hadice: 1,5 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,8 cm
Výška: 82 cm
Hloubka: 55,5 cm
Hmotnost: 35,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,3 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Třída účinnosti sušení: A

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 10
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 215 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991570190

Všechny parametry

Recenze Whirlpool WIP 4O32 PF E

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool WIP 4O32 PF E