Whirlpool WIFG 103 F LE X

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 119,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Whirlpool WIFG 103 F LE X v nerezovém provedení se sklem je zařazen do energetické třídy B. Je vhodný pro montáž s odtahem do komína i s recirkulací. Pracovní plochu pod odsavačem par osvětlují 2 LED žárovky. Nabízí tlačítkové ovládání se 3 nastavitelnými stupni výkonu. Maximální výkon odtahu dosahuje při nejvyšším stupni 713 m³ / h. Komínový odsavač par Whirlpool WHBS 103 F LE X disponuje také 1 hliníkovým tukovým filtrem. Maximální hlučnost dosahuje 60 dB. Šířka: 90 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Elica SWEET UMBER F/85

Elica SWEET UMBER F/85

17 990 Kč

K odeslání

Komínový odsavač par Elica SWEET UMBER F/85 v elegantním designu a pěkném matně hnědém provedení je zařazen do energetické třídy B. Odsavač par je vyroben z technopolymeru a jeho maximální výkon…

 • Šířka: 85 cm
 • Maximální hlučnost: 65 db
 • Maximální výkon odsávání: 625 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Praktický pomocník

Komínová digestoř Whirlpool WIFG 103 F LE X v elegantním nerezovém provedení s dekoračním sklem udělá z obyčejné digestoře designový prvek ve vaší kuchyni. Výkon odsavače je 713 m³/h., zajistí tak čistý vzduch během pár chvil s provozní hlučností v rozmezí 35 - 72 dB. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Jeho provoz je možný s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. Pro montáž a provoz s recirkulací je třeba si zakoupit 1 ks uhlíkových filtrů Whirlpool CHF15/1. Výkon odsavače parby měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. V energetické třídě B nabízí vysoký výkon a šetrnou spotřebu energie.

Vlastnosti odsavače

Digestoř je vybavena dvěma hliníkovými filtry proti mastnotám a 1 motorem s hlučností 60 dB. Ovládání digestoře je tlačítkové, umístěno vepředu. K dispozici jsou 3 výkonové stupně a 1 intenzivní s maximálním výkonem odsávání 580 m³/h. a pri intenzívnom stupni 713 m³ / h. Pracovní prostor pod digestoří je osvětlen prostřednictvím 2 LED žárovek.

LED osvětlení

Světlo z odsavače se příjemně šíří po celé pracovní desce a vy tak máte přehled, kde co máte. Výkonný odsavač par je vybaven kvalitním LED osvětlením, které je dostatečně silné pro osvětlení prostoru pod odsavačem i mimo něj. Všechny oblíbené pokrmy pro vás i vaše blízké připravíte komfortnější a jednodušší.

Tukový filtr

Odsavač par je vybaven i kovovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá a navíc je omyvatelný v myčce. Omyvatelné tukové filtry poslouží dlouhá léta.

Další přednosti

Komínová digestoř je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel v domácnosti. Pomocí ní si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření.

 •     Třída energetické účinnosti: B
 •     Třída účinnosti proudění tekutin: B
 •     Třída účinnosti osvětlení: A
 •     Třída účinnosti filtrace tuků: C
 •     1 motor

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 99,8 cm
 • Maximální hlučnost 60 db
 • Maximální výkon odsávání 713 m3

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 713 m3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Vhodný uhl. filtr: CHF 15/1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 99,8 cm
Výška: 101 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 27 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 60 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 62,5 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: Odtahový

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991550500

Všechny parametry

Recenze Whirlpool WIFG 103 F LE X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool WIFG 103 F LE X