Whirlpool WIC 3C24 PS F E

Nákupem získáte 134,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná myčka nádobí Whirlpool WIC 3C24 PS F E se senzorovou technologií 6. smysl PowerClean. Kapacita myčky je pro 14 jídelních souprav. Ovládání myčky je umístěno na vrchu dvířek, zajištěné je pomocí tlačítek doplněných malým černobílým grafickým displejem. Maximální hlučnost při mytí dosahuje 44 dB. Nabízí 3 mycí teploty a 8 programů pro mytí s možností odložení startu až o 12 hodin. Ve výbavě najdete přepínač tablety/prášek, 2 mycí ramena+sprchu+PC. Vnitřní vybavení tvoří: příborová zásuvka, vyjímatelný horní koš s nastavitelnou výškou, dolní koš, nerezový filtr a samovyvažovací dvířka. Z bezpečnostního hlediska myčka Whirlpool WIC 3C24 PS F E disponuje systémem Aquastop. Nechybí kontrolka nedostatku soli, kontrolka nedostatku leštidla, světelná indikace pro zobrazení průběhu programu a zvuková signalizace na konci cyklu. Šířka: 60 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Senzorová myčka

Vestavná myčka nádobí Whirlpool WIC 3C24 PS F E se může pochlubit senzorovou technologií 6. smysl PowerClean. Senzory automaticky měří stupeň znečištění vody a přizpůsobují podle toho parametry mycího programu, aby byla spotřeba vody, energie a času co nejoptimálnější. O šířce 60cm dokáže tato myčka na jeden mycí cyklus umýt 14 jídelních souprav nádobí při nízké spotřebě vody, která je pouze 9,5 l/cyklus. Disponuje elektronickým indikátorem soli, který vás svým rozsvícením upozorní na doplnění soli. Doplnění leštidla vám zase pomocí rozsvícení připomene indikátor leštidla. Samovyvažovací dveře myčky zůstanou stát v každé poloze a samovolně se nezavřou. Dvířka mají speciální posuvné závěsy, díky kterým ji lze instalovat do výšky nebo umožňují montáž dlouhých nábytkových dveří. Samozřejmostí jsou nastavitelné nožičky. Navíc umožňuje i mytí poloviční dávky nádobí. Už nebude nutné čekat, až se naplní celá kapacita myčky. Program pro poloviční naplnění umožňuje mytí i pár kousků nádobí, které jsou volně umístěny v obou koších a přitom šetří čas i energii.

Mycí programy

Multizónové mytí vám umožní mýt nádobí podle potřeby. V případě, že potřebujete umýt pouze malé množství nádobí, umožňuje mytí buď pouze v horním nebo dolním koši. Myčka nabízí odložení startu až o 12 hodin.

 •     Mycí teploty: 3
 •     Počet programů mytí 8: studené předmytí, sklo, rychlé, eko mytí, denní mytí, noční program pro myčky nádobí, intenzivní 65 °C

Senzorová technologie 6.smysl

S touto myčkou může být mytí nádobí radost. Díky programu 6.smysl a pokrokové technologii dokáže odstranit i odolné skvrny, zaschlé zbytky potravin či mastnotu. Senzorový programu zvolí teplotu, čas a intenzitu mytí za vás. Pokaždé vyberete z myčky čistý a zářivý nádobí.

Posuvné dveře

Vkládání nádobí nebylo nikdy jednodušší. Speciální systém posuvných dveří, umožňuje jednoduše instalovat a přizpůsobit nábytkovou desku na vaši myčku nádobí. Myčka tak bude dokonale ladit s celkovým designem kuchyňských skříněk bez potřeby odříznout soklovou podlahovou lištu.

Snadná výměna dekoračního panelu

Díky nastavitelným posuvným pantem je výměna dekoračního panelu na vestavěné myčce jednoduchá. Posouvatelné panty byly navrženy pro dekorační panely s různými hmotnostmi a šířkami. Jejich hmotnost se může pohybovat v rozmezí 2 - 10 kg a šířka v rozmezí 16 - 40 mm.

Multinzónové mytí

Myčka umožňuje i multizónové mytí. Nebude zapotřebí už více čekat, dokud bude myčka naplněna špinavým nádobím. Funkce Multizone umožňuje mýt i pár kousků nádobí kdykoliv. Stačí naložit nádobí, zvolit si ve kterém koši chcete mýt a spotřebič vám ušetří nejen elektřinu a vodu ale i drahocenný čas.

Odstraní skvrny

Mytí a namáčení, zda oplachování velmi znečištěného nádobí již díky PowerClean nebude nutné. Jednoduše nastavíte PowerClean Pro, který se postará díky přesně řízenému proudu vody ze speciálních trysek o zašpiněné pánve či zapékací mísy.

Světelná signalizace

Světelný paprsek, který je promítán na podlahu vám usnadní každodenní provoz. Díky LED signalizaci budete vždy vědět jestli je myčka ještě v provozu.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Košové vybavení této plně integrované myčky sestává z horního koše, který je výškově nastavitelný, dolního koše a příborové zásuvky. Horní koš je idaálny pro ukládání, sklenic, šálků nebo menších kusů nádobí. Vínové poháry umožuje uložit bezpečně do sklápěcích klapek, uchycením stopky do příslušné štěrbiny. Dolní koš je vhodný pro ukládání hrnců, pokliček, talířů nebo salátových mís. Je vybaven oporami proti převrácení, které jsou sklopné. V dolním koši se nachází také Power Clean, který používá speciální trysky v zadní části dutiny pro intenzivnější mytí. Třetím košem je příborová zásuvka. Je vybavena i dvěma bočními posuvnými koši. Nabízí extra místo pro optimální ukládání nádobí.

Funkce AquaStop

Systém AquaStop zajišťuje vnitřní i vnější ochranu myčky. Zabraňuje úniku vody v případě poškození přívodní hadice. V případě úniku vody do havarijní nádoby systém zcela zastaví činnost myčky.

Možnost Turbo

Pokud je potřeba zkrátit čas mycího programu jistě oceníte možnost Turbo. Stisknutím jediného tlačítka umožní zkrátit čas a přitom mýt s optimálním výkonem.

Výbava

 •         2 mycí ramena + sprcha + PC
 •         Příborová zásuvka
 •         Vyjímatelný horní koš s nastavitelnou výškou
 •         Samovyvažovací dvířka
 •         Kontrola úniku vody Aquastop
 •         Zobrazení činnosti/světelný paprsek
 •         Elektronický indikátor leštidla
 •         Elektronický indikátor nedostatku soli
 •         Zvuková signalizace na konci programu
 •         Nastavitelné nožičky a posuvné montážní panty
 •         Nerezový filtr

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59,5 cm
 • Typ displeje LED
 • Maximální hlučnost 44 db
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Počet programů 8
 • Odložený start Ano
 • Doba cyklu 220 min.
 • AquaStop funkce Ano
 • Spotřeba vody na cyklus 9,5 L
 • Třída účinnosti sušení A
 • Počet souprav nádobí 14
 • AquaSensor funkce Ne
 • Indikace zbývajícího času Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Model: Plne vstavaná
Délka hadice: 1,55 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 59,5 cm
Výška: 82 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnost: 35,5 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,3 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Třída účinnosti sušení: A

Funkce

Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 220 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14
AquaSensor funkce: Ne
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991055290

Všechny parametry

Recenze Whirlpool WIC 3C24 PS F E

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool WIC 3C24 PS F E