Whirlpool WHVS 93F LT BSS

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 799,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Nástěnný odsavač par Whirlpool WHVS 93F LT BSS v černém provedení je zařazen do energetické třídy B. Jeho montáž je možná s odsáváním do komína nebo s recirkulací. Používá revoluční způsob odsávání přes štěrbinu, který zvyšuje účinnost o 10%. Nabízí 3 rychlostí, které lze nastavit prostřednictvím dotykového ovládání. Maximální výkon odsávání dosahuje 590 m³ / h. Maximální hlučnost odsavače Whirlpool WHVS 93F LT BSS dosahuje při nejvyšším stupni 71 dB. Disponuje hliníkovým tukovým filtrem pro zachytávání mastnoty. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Whirlpool WHVS 90F LT C K

Whirlpool WHVS 90F LT C K

24 990 Kč

K odeslání 1 ks

Nástěnná digestoř Whirlpool WHVS 90F LT C K v dekoračním designu černého skla je zařazen do energetické třídy A ++. Její montáž je možná s odsáváním do komína nebo s recirkulací. Používá revoluční…

  • Šířka: 89,8 cm
  • Maximální hlučnost: 70 db
  • Maximální výkon odsávání: 801 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Výkon odsavače par

Výkon nástěnného odsavače par Whirlpool WHVS 93F LT BSS by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. V provedení černé nerezové oceli, udělá z obyčejného digestoře designový prvek ve vaší kuchyni. Výkon odsavače je 590 m³/h, zajistí tak čistý vzduch během pár chvil s max provozní hlučností 71 dB.

Užívejte si svěží vzduch

S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Jeho provoz je možný s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. Pro montáž a provoz s recirkulací je třeba použít uhlíkový filtr Wpro CHF 57 potřebné jsou 2 ks. Odsavač par je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá a navíc je omyvatelný v myčce.

Technologie 6.SMYSL

Digestoř nabízí pokrkové řešení, které usnadní život v kuchyni. Digestoř s technologií 6.SMYSL s vestavěnými senzory vlhkosti a teploty rozeznává intenzitu výparů a automaticky nastavuje výkon, který je potřebný k dokonalému odsávání.

Tichý provoz s režimem ZEN

Po stisknutí tlačítka lze aktivoať speciální režim ZEN Mode, který je ideálním kompromisem mezi odsáváním a hlučností. Optimální je pro delší vaření v momentech, kdy se v kuchyni nachází větší společnost, nebo tehdy, když je zapotřebí tichý provoz.

Vlastnosti odsavače

Odsavač par je vybaven kovovým filtrem proti mastnotám a 1 motorem s hlučností maximálně 71 dB. Ovládání odsavače je dotykové, umístěné vpředu. K dispozici jsou 3 stupně s maximálním výkonem odsávání 590 m³/h. Osvětlení digestoře je prostřednictvím LED žárovek. Odsavač arnabízí možnost obvodového odsávání, s revolučním způsobem odsávání přes štěrbinu. Tento způsob odsávání zvyšuje účinnost o cca 10% v porovnání s odsavačem se stejným výkonem motoru při nižší hladině hluku. Zaručeně oceníte vysokou účinnost a stylové provedení.

Dokonale ladí s ostatními spotřebiči

Nástěnný odsavač par je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel v domácnosti. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. Odsavač par z řady W Collection spolu s ostatními spotřebiči jako mikrovlnná trouba, varná deska a vestavná trouba společně tvoří ucelený design, který pomůže vytvořit stylový a působivý interiér.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 89,5 cm
  • Maximální hlučnost 71 db
  • Maximální výkon odsávání 590 m3

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 590 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 50 cm
Výška komínu (min.): 103,7 cm
Výška komínu (max.): 134 cm
Vhodný uhl. filtr: CHF 57
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 89,5 cm
Výška: 48,6 cm
Hloubka: 33,5 cm
Hmotnost: 24 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 71 db

Materiál

Materiál: kov

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 79,1 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991567640

Všechny parametry

Recenze Whirlpool WHVS 93F LT BSS

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool WHVS 93F LT BSS