Whirlpool WHS 2121

Truhlicová mraznička, Energetická třída F, Objem: 204 l, Roční spotřeba energie: 252 kWh, Maximální hlučnost: 42 dB, Mrazicí výkon: 16 kg/24h, Akumulační doba: 36 h, Počet košů: 1, Rychlé zmrazení: Ano", Šířka: 80,6 cm, Výška: 86,5 cm, Hloubka: 64,2 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Kompaktní mraznička Whirlpool WHS 2121 patří sice k rozměrově menším mrazničkám, svým výkonem se může srovnávat s těmi nejlepšími. Vejde se i do menších prostorů, avšak dokáže efektivně zamrazit i větší množství potravin za minimální čas. Její mrazící výkon je skvělých 16 kg za 24 hodin. Celková kapacita vnitřní mrazící části je 204 litrů. Pohodlně v ní tak zamrazíte i větší množství potravin. K dispozici máte navíc i menší složky a košíky na uskladnění menších potravin.

Velký objem

Pokud chcete ušetřit při skladování a mražení potravin, tak truhlicová mraznička Whirlpool WHS 2121 je ideálním řešením. Je zařazena do úsporné energetické třídy A+, která vám pomůže šetřit nejen peněženku, ale navíc i životní prostředí. Všechny její funkce jsou přizpůsobeny tak, aby zužitkovali jen skutečně potřebné množství energie bez jejího zbytečného plýtvání. Tato klasická truhlicová mraznička poskytuje dostatečně velký prostor pro množství surovin, které potřebuje zmrazit, Její celkový využitelný objem je 204 litrů, což je zárukou dostatečného místa pro každou skladovanou surovinu. Její maximální hlučnost dosahuje pouze 42 dB, takže vás zaručeně nebude rušit nadměrným hlukem. Rozmrazování se realizuje manuálně.

Vlastnosti

Mrazící výkon této šikovné mrazničky dokáže za 24 hodin zmrazit až 16 kg surovin, což je skutečně velkým plusem výrobku. Tato dokonalá mraznička však vyniká nejen výkonem, ale i mimořádnou spolehlivostí a péčí. Při výpadku proudu uchová potraviny čerstvé až 36 hodin. Termostat je ovládán mechanicky. Pro snadnější manipulaci s dvířky je k dispozici plastové madlo. Nechybí ani uzamykatelný zámek dveří. Vnitřní vybavení tvoří 1 drátěný koš. K dispozici jsou speciální funkce:

  •     Rychlomrazení s automatickým vypnutím
  •     Tlačítko rychlého zmrazování
  •     ECO pozice

Po dosažení žádané nízké teploty -24 ° C se funkce supermrazení automaticky vypne a mraznička bude dále chladit při teplotě -18 ° C .

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 80.6 cm
Celkový čistý objem 204 L
Mrazící výkon 16 kg/24h
Rychlé zamražení Ano
Třída energetické účinnosti F

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Whirlpool WHS 2121

60% Kvalita
Dobrá

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Monika

10. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Funkce
  • Cena
  • Nenašla jsem srovnání mrazáku na podkladu
  • Nejde zabrzdit

Chybí mi funkce vyrovnání mrazáku na podkladu, minimálně jsem ho ještě nenašla, pokud tam je. Mrazák musím mít pod jednou nohou podložený. Uvítala bych i brzdy na kolečka.


LADISLAV

22. 7. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nízká

Hodnota za peníze Vynikajicí