Whirlpool WHFG 64 F LM X

6 490 Kč ? Ušetříte 18 % 5 319 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 53,19 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Whirlpool WHFG 64 F LM X v nerezovém provedení se skleněnou dekorací je zajímavým, stylovým a zároveň efektivním domácím spotřebičem. Nabízí 3 stupně odsávání a provoz s montáží odtahu přímo do komína nebo i s recirkulací. Maximální výkon odsávání dosahuje 603 m³/h. při hlučnosti 69 dB. Ovládání je tlačítkové. Pracovní plocha pod odsavačem je osvětlena 2 LED žárovkami. Odsavač Whirlpool WHFG 64 F LM X je zařazen do energetické třídy B. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 18 %

Zvažte i tento produkt

Whirlpool WHBS 62F LT K

Whirlpool WHBS 62F LT K

Komínový odsavač par Whirlpool WHBS 62F LT K v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy A. Je vhodný pro montáž s odtahem do komína i s recirkulací. Pracovní plochu pod odsavačem par…

  • Šířka: 59,8 cm
  • Maximální hlučnost: 62 db
  • Maximální výkon odsávání: 750 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Elegantní design

Komínový odsavač par Whirlpool WHFG 64 F LM X má šířku 60 cm a nabízí elegantní nerezové provedení v kombinaci se sklem. Na předním panelu je umístěno praktické ovládání. Ve spodní části odsavače je umístěno osvětlení pomocí 2 LED žárovek, abyste měli vždy přehled o připravovaném jídle. Odsavač je zařazen do energetické třídy B, což zaručuje dostatečné výsledky odsávání. Výkon odsavače parby měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. V energetické třídě C nabízí vysoký výkon a šetrnou spotřebu energie.

LED osvětlení

Světlo z odsavače se příjemně šíří po celé pracovní desce a vy tak máte přehled, kde co máte. Výkonný odsavač par je vybaven kvalitním LED osvětlením, které je dostatečně silné pro osvětlení prostoru pod odsavačem i mimo něj. Všechny oblíbené pokrmy pro vás i vaše blízké připravíte komfortnější a jednodušší.

Vlastnosti

Komínový odsavač poskytuje provoz odtahem vzduchu do komína nebo recirkulací. Je vybaven třemi standardními stupni výkonu pro dokonalé odstranění páry a pachů z prostoru kuchyně. Maximální výkon při odtahu do komína je 603 m³/h. Odsavač par dosahuje maximální provozní hlučnosti v rozmezí do 71 dB (při nejvyšším stupni odsávání) v závislosti na zvoleném rychlostním stupni. V případě, pokud nemáte možnost připojit odsavač do komína, využijte možnosti systému recirkulace. Stačí si dokoupit uhlíkový filtr Whirlpool CHF 15/1 potřebný je 1 kus a můžete spotřebič používat.

Tukové filtry

Odsavač par má k dispozici 1 hliníkový tukový filtr pro zachytávání tukových částic z vaření. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá a navíc je omyvatelný v myčce. Omyvatelné tukové filtry poslouží dlouhá léta.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,8 cm
  • Maximální hlučnost 71 db
  • Maximální výkon odsávání 630 m3

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 630 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Vhodný uhl. filtr: CHF 15/1
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,8 cm
Výška: 60,3 cm
Hloubka: 41 cm
Hmotnost: 15 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 71 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 71,5 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: Odtahový

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991550010

Všechny parametry

Recenze Whirlpool WHFG 64 F LM X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool WHFG 64 F LM X