Whirlpool WHCN 94 F LM X

6 490 Kč ? 6 489 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 64,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Whirlpool WHCN 94 F LM X v nerezovém provedení má výkonný motor s kapacitou odsávání 603 m³ / h. Je vhodný pro montáž s odtahem do komína nebo s recirkulací. Ovládání je knoflíkové a nabízí 3 stupně rychlosti odsávání. Pracovní desku pod odsavačem osvětluje Led osvětlení pomocí 2 žárovek. Komínový odsavač Whirlpool WHCN 94 F LM X disponuje 3 hliníkovými tukovými filtry, které jsou omyvatelné. Maximální hlučnost dosahuje 60 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Zvažte i tento produkt

Electrolux 700 SENSE Hob2Hood EFF90560OX

Splátky s 0% navýšením (více info)

Electrolux 700 SENSE Hob2Hood EFF90560OX

Komínový odsavač par Electrolux 700 SENSE Hob2Hood EFF90560OX je vyroben v moderním provedení a patří do energetické třídy účinnosti B. Zajišťuje profesionální výkon při odsávání nepříjemných výparů…

  • Šířka: 90 cm
  • Maximální hlučnost: 57 db
  • Maximální výkon odsávání: 600 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Whirlpool WHCN 94 F LM X

Komínový odsavač par Whirlpool WHCN 94 F LM X má šířku 90 cm a nabízí elegantní nerezové provedení. Ve spodní části je umístěno praktické elektronické ovládání, jakož i osvětlení pomocí 2 LED žárovek, abyste měli vždy přehled o připravovaném jídle. Odsavač je zařazen do energetické třídy B, což zaručuje velmi dobré výsledky odsávání. Výkon odsavače parby měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou.

LED osvětlení

Světlo z odsavače se příjemně šíří po celé pracovní desce a vy tak máte přehled, kde co máte. Výkonný odsavač par je vybaven kvalitním LED osvětlením, které je dostatečně silné pro osvětlení prostoru pod odsavačem i mimo něj. Všechny oblíbené pokrmy pro vás i vaše blízké připravíte komfortnější a jednodušší.

Vlastnosti

Komínový odsavač poskytuje provoz odtahem vzduchu do komína nebo recirkulací. Je vybaven třemi standardními stupni výkonu pro dokonalé odstranění páry a pachů z prostoru kuchyně. Maximální výkon při odtahu do komína je 603 m³/h. Odsavač dosahuje maximální provozní hlučnosti v rozmezí do 60 dB (při nejvyšším stupni odsávání) v závislosti na zvoleném rychlostním stupni. V případě, pokud nemáte možnost připojit odsavač do komína, využijte možnosti systému recirkulace. Stačí si dokoupit uhlíkový filtr Wpro CHF 57 potřebné jsou 2 ks a můžete spotřebič používat.

Tukové filtry

Odsavač par má k dispozici 3 hliníkové tukové filtry pro zachytávání tukových částic z vaření. Tento tukový filtr má téměř neomezenou životnost a velmi jednoduše ho vytáhnete a umyjete v myčce nádobí. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá a navíc je omyvatelný v myčce. Omyvatelné tukové filtry poslouží dlouhá léta.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 90 cm
  • Maximální hlučnost 60 db
  • Maximální výkon odsávání 603 m3

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 603 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Vhodný uhl. filtr: CHF 57
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 90 cm
Výška: 112 cm
Hloubka: 50,9 cm
Hmotnost: 11,1 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 60 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 63,5 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 3

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991550030

Všechny parametry

Recenze Whirlpool WHCN 94 F LM X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool WHCN 94 F LM X